קשה לילדה בת 20 ישראלית להיות ביבשת היטלר

איציק5111

Well-known member
עדן גולן לא מפסיקה לספוג העלבות וגידופים במדינה הארורה שוודיה , היבשת של היטלר היום תומכת נלהבת של חמאס דאעש.

אירופה היו ונשארו נאצים

Cranio

Well-known member
עדן גולן לא מפסיקה לספוג העלבות וגידופים במדינה הארורה שוודיה , היבשת של היטלר היום תומכת נלהבת של חמאס דאעש.

אירופה היו ונשארו נאצים
זה פיקניק לעומת מה שעוברות בנות גילה שנחטפו לעזה.

evglev1

Well-known member
מנהל
איציק אתה קורא מחשבות?
איפה קרניו מזכיר את ביבי?
בין השורות כשהוא כותב לעומת מה שעוברות בנות גילה בעזה בין השורות כתוב "לעומת מה שעוברות בנות גילה שביבי הפקיר בעזה".

Cranio

Well-known member
בין השורות כשהוא כותב לעומת מה שעוברות בנות גילה בעזה בין השורות כתוב "לעומת מה שעוברות בנות גילה שביבי הפקיר בעזה".
אין בין השורות .
אין מה לרחם על זמרת שמייצגת את ישראל ומאובטחת יותר מהנשיא .
רציתי להראות לכם את ההגזמה באמפתיה הבלתי נתפסת שאתם מגלים כלפיה .

זה פיקניק לעומת מה שעוברות בנות גילה שנחטפו לעזה.
אז?
תמיד אפשר למצוא מישהו במצב גרוע יותר.
נראה אותך מופיע מול קהל בסדר גודל כזה כאשר אתה יודע שאתה בסכנת חיים ועם הרבה רעל ברקע.

המצב באירופה נהפך לבלתי נסבל גם באקדמיה.

אוניברסיטאות באירופה ובשוויץ, הנרי תתחיל לשקשק ;)

ספרד מרובה באנטישמיות

נערך לאחרונה ב:

Cranio

Well-known member
אז?
תמיד אפשר למצוא מישהו במצב גרוע יותר.

המצב באירופה נהפך לבלתי נסבל גם באקדמיה.

אוניברסיטאות באירופה ובשוויץ, הנרי תתחיל לשקשק ;)

ספרד מרובה באנטישמיות
ומצבן של החטופות בלתי נסבל (בלשון המעטה ) הרבה יותר וכל עוד הן שם ואתם לא מסוגלים אפילו להזכיר אותן אז עדיף שתשתקו.

ומצבן של החטופות בלתי נסבל (בלשון המעטה ) הרבה יותר וכל עוד הן שם ואתם לא מסוגלים אפילו להזכיר אותן אז עדיף שתשתקו.
גם המצב השיכלי שלך בלתי נסבל (בלשון המעטה ) הרבה יותר!
אולי תפסיק לחיות, כי יש חולים סופניים?
נראה אותך מופיע מול קהל בסדר גודל כזה כאשר אתה יודע שאתה בסכנת חיים ועם הרבה רעל ברקע.

Cranio

Well-known member
גם המצב השיכלי שלך בלתי נסבל (בלשון המעטה ) הרבה יותר!
אולי תפסיק לחיות, כי יש חולים סופניים?

תרגעי גברת
ותדברי יפה .
את יכולה רק לחלום שתהיה לך אבטחה צמודה והדוקה כמו שיש למשלחת הישראלית אז קריאות הבוז לא מרשימות אותי ומסתבר שגם לא אותה.

תרגעי גברת
ותדברי יפה .
את יכולה רק לחלום שתהיה לך אבטחה צמודה והדוקה כמו שיש למשלחת הישראלית אז קריאות הבוז לא מרשימות אותי ומסתבר שגם לא אותה.
אף אבטחה, תהיה צמודה ככל שתהיה, לא יכולה למנוע עדר בהמות שנע לעברך.
לגבי, ממש לא רוצה לחלום על זה, מעדיפה ללכת באנונימיות חופשיה ושאף אחד לא יגן עליי וזאת הסיבה שמעולם ולעולם לא אציע את עצמי לדבר שצריך בו אבטחה כזאת.
גם בענייני עבודה, אם אני רואה שאני צריכה לטוס למקום עוין, אני מבטלת את הגעתי ועושה פגישה בזום.

Cranio

Well-known member
אף אבטחה, תהיה צמודה ככל שתהיה, לא יכולה למנוע עדר בהמות שנע לעברך.
לגבי, ממש לא רוצה לחלום על זה, מעדיפה ללכת באנונימיות חופשיה ושאף אחד לא יגן עליי וזאת הסיבה שמעולם ולעולם לא אציע את עצמי לדבר שצריך בו אבטחה כזאת.
גם בענייני עבודה, אם אני רואה שאני צריכה לטוס למקום עוין, אני מבטלת את הגעתי ועושה פגישה בזום.
ראיתי אותה בראיון
ולא הייתה מאושרת ורגועה ממנה.

ראיתי אותה בראיון
ולא הייתה מאושרת ורגועה ממנה.
בחצי גמר כולם התלהבו מהביצוע שלה, אולם כל תחילת השיר שלה היה צולע, הייתה מפוחדת וגם התרגשה המון.
המזל שלה ששאר השירים בחצי שלה היו |פח| למעט אוסטריה.

נערך לאחרונה ב:

evglev1

Well-known member
מנהל
תרגעי גברת
ותדברי יפה .
אז רחמנות על האבטחה שעלולה להיכנס לכלא בגלל הגנה עצמית מאלה שינסו לבצע לינץ' שזה מה שתושבי מאלמו רוצים לעשות לכל יהודי ישראלי, במיוחד אם עדן גולן תזכה באחד משלושת המקומות הראשונים, תושבי מאלמו ירצו להרוג אותה כדי שלא תקבל את הפרס.

Cranio

Well-known member
אז רחמנות על האבטחה שעלולה להיכנס לכלא בגלל הגנה עצמית מאלה שינסו לבצע לינץ' שזה מה שתושבי מאלמו רוצים לעשות לכל יהודי ישראלי, במיוחד אם עדן גולן תזכה באחד משלושת המקומות הראשונים, תושבי מאלמו ירצו להרוג אותה כדי שלא תקבל את הפרס.
רחמנות רק על:
1.החטופים החיים (אבוי לחיים שכאלה)
2.המשפחות שלהם
3.משפחות של הקרבנות (אזרחים וחיילים) שנרצחו
4.משפחות שהגופות של יקיריהן בעזה
5.משפחות החיילים שנהרגו במלחמה המופקרת
6.החיילים הפצועים
7.ניצולי הטבח שחייהם נהרסו אחרי השבעה באוקטובר.
8. המילואימניקים שאבדו את פרנסתם (שכירים ועצמאיים)

רק הם ראויים ולא אף אחד אחר .

רחמנות רק על:
1.החטופים החיים (אבוי לחיים שכאלה)
2.המשפחות שלהם
3.משפחות של הקרבנות (אזרחים וחיילים) שנרצחו
4.משפחות שהגופות של יקיריהן בעזה
5.משפחות החיילים שנהרגו במלחמה המופקרת
6.החיילים הפצועים
7.ניצולי הטבח שחייהם נהרסו אחרי השבעה באוקטובר.
8. המילואימניקים שאבדו את פרנסתם (שכירים ועצמאיים)

רק הם ראויים ולא אף אחד אחר .
בקיצקץ, אין לך מענה, לכן אתה בורח ומשנה נושא.

למעלה