קשה בלעדייך כי נגעת בי .....

הזמן הוא התרופה הכי טובה שיכולה להיות

ולא זאת לא קלישאה זה קשה ... אפילו מאוד.. וכן את עוד תעשי השוואות כל פעם מחדש.. זה ייפסק ביום שתכירי מישהו שירגש אותך בעוצמות אחרות...

פאטושה

New member

לא קלישאה בכלל הזמן זו התרופה הטובה ביותר וגם הכי פחות טעימה ..... (אם זה בא בסירופ כמובן)

חייכת אותי

הזכרת לי זיכרון מתוק לפני כ5 שנים היתי באותה דילמה עם אותם שאלות האם זה יתכן שאמצע עוד מישהו כמוהו... אז התשובה היא "לא" אין מצב שיהיה עוד אחד אבל.... (לשם שינוי את האבל הזה אני ממש אוהבת
) כל קשר הוא פשוט שונה עם דינמיקה שונה אדם שונה גם אם תרצי אי אפשר להשוות. לוקח זמן להירגע מהקשר שהיה ולהיות פנויה רגשית/נפשית לקשר חדש אבל כשזה מגיע זה טוב לא פחות, מאוד שונה לפעמים אבל ממש טוב. ככל שעובר הזמן אני מסתכלת אחורה ומחייכת לי מזיכרונות נעימים ומתוקים של הקשר שהיה ומסתכלת קדימה עם אותו חיוך. וזה העיקר.

בטח שכן

יש כל כך הרבה אנשים מעניינים בעולם שלעולם לא יצא לנו להכיר , הגדולה זה לדעת להיות עירני לסביבה ולמה שהעולם מציע ותיראי איך החיים הן לא שחור לבן ולא אפורים הם ממש ציבעוניים ותלת מימדיים . נגמר לך פרק אחד , כמה טוב שלא היה תמיד ישמר לך בזכרון הרגעים היפים שיעלולך חיוך על הפנים ברגעים מסוימים . עכשיו מתחיל פרק חדש ומי יודע מה יוליד איתו היום . שיהיה לך המון בהצלחה תני חיוך הכל לטובה

לא בריא? אז למה?

כן כן כזאת אני גיבורה על אחרים אבל אם הקשר היה בו משהו שהוא פחות מפרפקט אז זו "הקלה בעונש" לשכוח את תשכחי שיכאב פחות זה עניין של זמן זמן הוא מצרך נדיר כרגע בשבילך אבל זה יגיע תהיי שם

למעלה