קשה בלעדייך כי נגעת בי .....

sagis75

New member
כל כך נגעת בי..

אחלה שיר. וברור שאפשר!... רק צריך להשקיע שוב את הזמן אך בעיקר את הרצון.. ערב מקסים וברוכה השבה? (רק שלושה חודשים כאן אז לא מכיר).

sagis75

New member
אז

תתמקדי.. תעשי מיונים וקדימה לדרך החדשה... כמו שאני תמיד אומר, תתחילי חזק ואז.. תגבירו את הקצב. פשוט
ותודה.

יהיה בסדר

אני מבין אותך זה ממש קשה אבל בהחלט אפשרי גם לי היה משהו דומה מאוד ואני ידעתי את החוקים אבל היה לי כיף להיסחף תישמעי אני חושב שאנחנו כי בני אדם מאוד נוסטלגיים וזה עשה את זה יותר קשה אבל אם אנחנו רוצים להשתחרר זה תלוי בנו גם אני עברתי משהו מאוד אינטנסיבי SMS MAIL שחות מכתבים סקס וחשבתי שאין דרך לצאת מזה אבל היום אני במקום יותר טוב יותר בריא אבל לא אגיד לך שלפעמים לא קשה לי אבל לאט לאט זה נעשה יותר קל מאחל לך בצלחה ותני חייך יהיה בסדר :)

espresso111

New member
קשה בלעדיו ויהיה טוב אחריו

במהלך החיים אנחנו חווים קשרים שאנחנו בטוחים שהם השיא, ואחריהם קשרים אחרים שאנחנו בטוחים שהם השיא, כל קשר שאנחנו בוחרים להיות בו, הוא השיא באותו הרגע, אחרת לא היינו בו, ולכל קשר את היחוד שלו ואת הרגעים הקסומים שלו, אז קחי את הזמן שלך, תאספי את השברים, תזכרי את הרגעים הטובים ולא את הרעים, ובקשר הבא שלך, תחושי תחושות מדהימות שיהיו מתאימות לאותו הקשר, כי שום קשר לא דומה לאחר

מירי 25

New member
אמממ

יש בזה משהו שאני מסתכלת אחורה...למרות שזה הקשר היחידי שהיה ממש אינטנסיבי ועברתי בו כל כך הרבה קווים אדומים...

leonlev

New member
טבע האדם לבדוק גבהים חדשים

עד שהוא מגיע למקום בו החמצן דליל..... ואז יחפש שוב מקומות רווים בחמצן.

leonlev

New member
:)

מאחל לך שתמצאי את שלוות הנפש שלך, ואת המדרגה הכי טובה של החיים לעמוד עליה.

אני מעביר...

קורס גמילה מאהבות נכזבות ,שנה א'<בזמן האחרון הוא מבוקש PO>מוזמנת להרשם . יש גם קורס מתקדם "יציאה לחופשי לאמת" שנה ב'
כמובן שאני לא אחראי על התוצאה.<ואופן התשלום>היא עלולה להיות בלתי הפיכה.
לפחות תדעי שעשיתי הכל בשבילך.

התשובה נמצאת בגוף השאלה

עצם העובדה שהקשר הזה לא השביע אותך, ואת תמשיכי לחפש ולמצוא קשרים אחרים, מראה שהכל פתוח

נרקיס נ

New member
אני יכולה לספר לך כי...

לפני 12 שנה חוויתי משהו כמו שאת מספרת... האם אחרי קשר כל כך עמוק ניתן באמת להמשיך הלאה ? זה לא פשוט אבל אפשרי. למצוא מישהו שיכול לרגש ולגעת בצורה כזו או אחרת ? כל אדם שאני נפגשת איתו מרגש אותי בצורה כזאת או אחרת, או שמה תמיד הקשר הזה ירחף באוויר ? בהתחלה כן, לאט לאט זה הולך ופוחת.... ההשוואה, התשוקה האינסופית הזו שספק אם תהיה התאמה מינית כזו עם אחר? בקשר הרציני האחרון שהיה לי, מצאתי את עצמי כל הזמן משווה בינו לבין הקשר ההוא, המיתולוגי..... רק בגלל שהם היו כל כך דומים באופי...... אז מסתבר שגם 12 שנה אחרי ניתן להשוות.... עבורי, לא הרבה אנשים מצליחים לחדור פנימה, אבל כשהם כבר חודרים.... אני לא שוכחת אותם אף פעם......

למעלה