קריאה לאוטופיסטים

• פותח הנושא utp
  • פורסם בתאריך

utp

New member
קריאה לאוטופיסטים

אוטופיה פותחת קבוצה של אנשים שיפגשו ויצאו למשימות אוטופיות ! מי מעוניין להצטרף? מי מכיר משימות אוטופיות לבצע?

EdisonGirl

New member
תוכלי לתת לנו פרטים נוספים? כגון:

באיזה תדירות נצטרך להיפגש? איזה סוג משימות את מחפשת? כי... משימות אוטופיות יכולות להיות גם שליחויות בחו"ל, את יודעת... ועוד פרטים, אם יש לך. ובקשר למשימות אוטופיות, אינני מכירה משימות מוגדרות ממש, אבל עזרה ל"אור ירוק" למשל נחשבת גם היא, לא? נ.ב: מעניין אותי לשאול אותך... איפה את?

אוטופי זה לא משהו דמיוני?

שלום לכולם... אם אני מבינה נכון, אוטופי זה משהוא אידיאלי-סוריאליסטי-בלתי אפשרי. האם מותר לקחת את זה באופן שרוט לחלוטין...בענין המשימות: אז ככה:" אני יש לי חשבון עם החורף. לא אוהבת אותו פ'סדר? קר לי, לא טוב לי, ואני כבר לא אוהבת את הגשם. אז חשבתי לעצמי, האם אפשר לסדר את מניעתו של החורף? האם אפשר לתפוס ענן בדרך לכאן לזרוק לו חבל ולקשור אותו. האם אפשר להביא רוח חזקה מן המערב להדוף כל ענן סורר. האם אפשר לתפוס ענן ולהשליכו מיד לים!!! האם זה אוטופי מספיק.? אני מקווה שהבנתי את רעיון הפורום ואם לא, אנא הסבירו לי. אגב, רק המילה מטריפה אותי. כל טוב אני האוטופיה!!

EdisonGirl

New member
חחחחח... בעניין החורף...

אני אוהבת חורף. זה לא יהיה מעשה אוטופי לקחת לי את החורף...
אבל דוגמא (לאוטופיה): אם אין לך תנור- אני אדאג שיהיה לך וגם בגדים חמים, וככה החורף לא יציק לך יותר מידי. זה גם יכול להיות די אוטופי מצידך לקבל אותו כמו שהוא, בלי לנסות לשנות אותו...
והבנת את רעיון ה]ורום, לדעתי, רק שאנחנו בשאיפה להפוך את ה"דימיון" הזה למציאות...

dean4

New member
|הזוי| משימות אוטופיות? |הזוי|

אוטופיה זה אי - גג כינוי לתרבות שהיתה בעבר באי אוטופיה. כשאתם יוצאים למשימות אוטופיות אתם הולכים ליישב את האי שלחופי אמריקה? חלוציות?...

למעלה