קרה לכם שהלכתם ברחוב ומישהו שאתם מכירים

nokia 2008

New member
קרה לכם שהלכתם ברחוב ומישהו שאתם מכירים

שאל אתכם אם אתם בהיריון ושעניתם לא אז היא אמרה שאני שמנה ושאני צריכה להרזות מה הייתם עונים לה?

‏/tapuzforum/images/emo46.gif/tapuzforum/images/emo46.gif/tapuzforum/images/emo46.gif

איזה אנשים חצופים יש בעולם! איזה מעליב ומביך /tapuzforum/images/emo201.gif

nokia 2008

New member
והיא אמרה שאני צריכה להרזות לא שאני דבה

את יודעת אחרי 3 נסיכות

nokia 2008

New member
לא ברור שלא אבל אני רק רוצה להגיד שאני רגיל

לא שמנה ולא רזה מידב בסדר

מה את מפחדת שנחשוב שאת דבה? ../images/Emo13.gif

אני דבה גאה

מגעילה וחצופה!

מכירה את זה מקרוב, הייתי עונה לה "זה לא עניינך וכשאני אהיה בפעם הרביעית בהריון בעזרת ה' את הראשונה לדעת". אני נתקלת בחצופות האלה אחת לכמה זמן, ואני יכולה כבר לכתוב
על השאלות שלהן והתשובות שלי, וכן יש פעמים שאני פשוט נשארת בלי תשובה כי השאלות יותר מידי חסרות טאקט.

שרונס21

New member
באמת מעצבן...ו../images/Emo207.gif

יצא לי לאחרונה לראות כמה חברות שהייתי בספק לגביהן אם הן בהריון. כמובן שלא שאלתי. אך- לאחר שהבטן נראתה לעין כל- הן שאלו אותי," למה לא שאלת?? הייתי "מתה" לספר לך והתבישתי..." עכשיו השאלה: מה מבייש בהריון? זה הדבר הכי יפה ומושלם שקיים בעולם... כשאני בהריון אני רוצה לצרוח לעולם שאני בהריון. להתבייש? ממש לא! תובנות שלא חשבתי עליהן, יש???

אגלה לך סוד?

לפני שעשיתי משטר ירידה במשקולותי .. פנו אלי גם אנשים ברחוב אם אני בהריון..בהתחלה נורא הובכתי... (תסכימי איתי) אבל בסוף כמעת והשתכנעתי שאני אכן בהריון, אבל לצערי אחרי חצי שנה של עבודה ריצות הליכות בריכה כושר ...ותזונה נכונה. הריוני נעלם כלא היה
כמה חבל! לונורא,, בפעם הבאה....(מקווה שלא חושבים שעשיתי הפלה, את זה עדיין לא שאלו אותי)

ST

New member
אני הייתי עונה מראש:

"לא, אני סתם שמנה", ומעמידה את השואל במקום. (כי אם זה היה בא ממך, אז היא היתה מתפחדת, נראה לי. או שהיא מסוג האנשים שעליהם נאמר: "טאקט שלו, תראה כמה אתה חסר לו")

למעלה