קראתי בפורום שכן ש....
ילדה

ויק1

New member
קראתי בפורום שכן ש....../images/Emo28.gif ילדה

קסם ילדה ולנו לא מודיעים כלום
קסם מברוקקקקקק מזל טוב מותקקקקקקק

ויק1

New member
יוווו איך אני מתרגשתתתתת

חייבת להקפיץ לכם שכולכם תראו

מתוקית.

New member
רציתי לחכות לענתי שהייתה איתה

בלידה אבל לא נורא הקדמתם אותה היא תבוא תכתוב חוויות לידה מזל טוב לקסמונה שילדה את הג'וניור הבכור שלה אמא ,קסם של אמא ג'ול שמחר הולכת לראות לה ת'ג'וניור

מתוקית.

New member
ויק בואי פה רגע

תגידילאמרתילךשאניאוהבתאותךאיןכוונהכאןלסודותולאלשטויותואףאחדלאמתחעלייךביקורתכולםכותביםואומריםככלהעולהעלנפשםחוץמזהזכותךהמלאהלכתובמזלטובלאהייתהכוונהלהעליבאותךאולהתכווןאלייךמתוקהשלי זהו סיימתי לענותאותך אז ככה לא הייתה כוונת זדון במה שכתבת להיפך חוץ מזה שלא האשמתי אותך ולעולם לא אעשה זאת וסליחה אם חשבת שזה מכוון אלייך זהו זה עדיין אוהבת אותך כמו תמיד ג'ול

gallish

New member
../images/Emo65.gif../images/Emo95.gifמזל טובקסם../images/Emo95.gif../images/Emo65.gif

המון המון מזל טוב, מקווה ששניכם מרגישים טוב
איזה כיף

../images/Emo49.gif לקיסמונת ../images/Emo95.gif

היא אכן ילדה! לידה קצרה ונפלאה.....ענתי שלנו היתה איתה והיא כבר תספר על התהליך ועל הלידה הקלה של הג'וניור החדש של הפורום.
המון בריאות ואושר

יפה שלי ../images/Emo24.gif

המוני מזל טוב להולדת ג'וניור שמחה לקרוא שהכל עבר בקלות שיהיה לך רק טוב

liri לירי

New member
../images/Emo49.gif../images/Emo28.gif../images/Emo95.gif

ב"ה שהלידה עברה בקלות ובמהירות מזל טוב קסמונת
הרבה אושר ונחת מהגוזל הקטן

../images/Emo49.gif ענק ממני../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif../images/Emo95.gif

ברכות ואיחולים לבבים להולדת הרך הנולד. מי יתן ורווי ממנו רק נחת, בריאות ואושר, שלך באהבה - יעלי

../images/Emo49.gif

המון המון מזל טוב ללידה חמודה.. הרבה נחת ובריאות מה
הקטנטן... אני שמחה שהלידה עברה מהר וקצרה

nony4

New member
../images/Emo49.gif לקסם ../images/Emo24.gif

מקווה שהלידה היתה קלה והאמא והבן חשים בטוב נשיקות

בראצית

New member
מזל טוב יקירתי../images/Emo140.gif

מדהים באיזה עידן אנו נמצאים לא מזמן ילדת וכולנו פה מתרגשים ממך ומהקטנציק. שכל חייך יהיו מלאים באושר אהבה וברכות כפי שקיבלת ביומיים האלה. אוהבת אתכם מאוד!!!!!!! בראצית.

למעלה