קקי וסימילאק - סליחה על הישירות

• פותח הנושא irle
  • פורסם בתאריך

irle

New member
קקי וסימילאק - סליחה על הישירות

הייי

שאלה לי אליכם...

הילד שלי אוכל סימילאק מגיל 0...היום בין חודשים ושלושה שבועות כמעט
עושה שירותים (מלא מלא מלא) פעם ביומיים.... כמות יפפפפה....
בזמן האחרון היה כמה פעמים שעשה פעם בשלושה ימים, ואז ראיתי שהוא בקושי אוכל.. (אם היה מסיים עד היום 120 , פתאום ירד ל60-70 ורואים שורצה לאכול לוקח את הפיטמה וכאילו כואב לו הבטן)..
אז פעם אחת הכנסתי לו מדחום לטוסיק , ובאמת עשה מיד קקי, ושוב חזר לאכול כמו גדול...
השאלה שלי היא כזאת, האם זה בסדר שעושה קקי פעם ביומיים (נניח שהפעם בשלושה זה חריג)
האם זה בסדר שהצבע של הקקי שלו ירוק פלסטלינה כזה? סליחה על התיאורים ...
הוא אוהב סימילאק, אבל אולי צריך למהול לו קצת יותר? למרות שאני יודעת שאסור, אבל מה עוד אפשר לעשות?
ממתי מתחילים לתת מים לילד כזה?
וזהו

LolliP0p

New member
בעיקרון זה תקין התדירות

אבל אם את חושבת שכואבת לו הבטן אפשר לנסות את הסימילאק קונפורט החדש..
אפשר לעבור למטרנה או נוטרילון..
הבת שלי גם אכלה סימילאק בהתחלה וגם אני הרגשתי באיזשהו שלב שהוא "כבד" עליה.. שכואבת לה הבטן שהיא לא מתרוקנת מספיק..
אז ניסיתי מטרנה אקסטרה קאר ומאז הכל בסדר...
בהתחלה היא לא התלהבה ממנה, אבל שילבתי לה במשך כמה ימים בין המטרנה לסימילאק (הכוונה, פעם בקבוק מטרנה ופעם בקבוק סימילאק ) עד שהתרגלה לטעם ומאז היא רק עם מטרנה..

ועוד משהו, מדחום לטוסיק כדי לפתור עצירות אמנם יעיל, אבל מאוד לא מומלץ, יכול לגרום נזקים כמו פי טבעת עצל למשל..
מציעה לך פעם הבאה לנסות שזיפים (רק בעדינות, כי ההשפעה חזקה).
מים כעיקרון זה מגיל חצי שנה ולא יותר מדי...

irle

New member
הייתי אצל רופא

אמר שלא צריך להחליף כנראה זה קצת כאבי בטן... שיעברו.. כל עוד הוא אוכל ומסיים בסוף את האוכל ולא פולט
לגבי הקקי- אמר שכל עוד אין גושים זה לא עצירות... מסתבר.. לא ידעתי (כנראה שסתם דחפתי לו מדחום מסכנון... למרות שהיום עשה לבד יפה)
פשוט היה נראה לי מוזר לכמעט בגיל 3 חודשים מתחילים כאבי בטן... לא אמרו שזה מופיע בין חודש ראשון לשלישי?

Cafe Latte

New member
כלל אצבע -

לא דוחפים כלום לישבן של תינוק. אלא אם את רופאה, כמובן.
זה פשוט לא משהו שעושים.
אני גם לא מודדת לעולם חום בטוסיק. למה זה טוב?
&nbsp
ואם אין "פקק" שסותם את העסק, ויוצא כמו קקי של עז, זו אכן.. לא עצירות.

Pixelss

New member
מודה שגם אני אפילו לא מודדת בטוסיק

אז נכון שזה הכי מדויק אבל מה יעזור לי לדעת אם זה 38.5 או 39?
אם הוא חם מאוד נלך לבדוק את זה ושאיש מקצוע ימדוד לו את החום.
&nbsp
מספר הפעמים שממש מדדתי לו חום אני יכולה לספור בשתי ידיים.

Cafe Latte

New member
לגמרי... לא מבינה את הפואנטה. עזבי את זה שאצלנו

זה אפילו לא ישים - הוא בקושי מסכים להחלפות חיתולים על הגב.. אז למדוד לו חום בטוסיק? אין מצב.
וזה גם נראה לי כל כך מיותר.
יש לנו במיוחד מדחום מצח מעולה של בראון (כשהוא היה חולה מדדתי לו כשהוא ישן, סופר נוח), ויצא גם שמדדתי לו חום מתחת לבית שחי, תוך כדי שאני מחבקת אותו... יש מלא דברים בקיצור, לא מבינה למה למדוד בטוסיק.

Pixelss

New member
כמה תשובות

תקין לגמרי יציאה פעם ביומיים וגם פעם בשלושה ימים.
ממש לא למהול את הסימלאק ביותר מים זה ממש לא מומלץ.
צבע ומרקם של הקקי תקין וסתם לידיעה כמעט כל צבע ומרקם תקין בגיל הזה צבע לבן צריך להדאיג.
&nbsp
מים מתחילים לתת רק בשלב המוצקים כרגע אין סיבה לתת לו מים אין להם שום ערך כל עוד כל המזון שלו מסובב על נוזלים.
&nbsp
מצטרפת לנאמר בנוגע למדחום בטוסיק בכדי לעודד יציאה - מאוד מאוד לא מומלץ, ניתן לעזור לו לתת יציאה בדרכים הרבה יותר נעימות כמו מסאג' בבטן, החזקה בתנוחת עובר כאשר הברכיים שלו צמודות לחזה שלו וקפיצות קלות, או אכן החלפת סוג מזון.
במקרים ממש קשים יש אפשות לתת שמן זית/ את המיץ של העגבניות/ או מים שהושרו בהם שזיפים מיובשים אבל אני רוצה לציין שאני ממש לא ממליצה לתת דברים כאלה על דעת עצמך בגיל כזה צעיר אלא רק אחרי התעייצות עם הרופא המטפל.
&nbsp
&nbsp

למעלה