קצת שוביניזם

דאמפר

New member
קצת שוביניזם

אחלן.. וואי, עבר זמן מאז הפעם האחרונה, טוב נראה לי שעשיתי הרבה, או שהדבר שאני הכי מפחד ממנו, השיגרה, השתלטה עליי לשבועיים. אני אצא מזה, בעצם אני בחוץ. ראיתי את האקסית שלי. לא התקרבתי, נתתי לחברה שלה את נרתיק הסיגריות שהיא שכחה אצלי, ודיברתי איתה קצת.. ראבאק .. היא יותר נחמדה מהאקסית. היא עדיין ניסתה שנחזור. נאק! אין לי כוח ל"תפנק אותי תפנק אותי..". ראבאק.. כל הזמן רק אני. גם במיטה זה היה ככה, תפנק אותי תפנק אותי.. וואלאק מה איתי? מה אני עז? והיא.. שוכבת כמו מקרר אמנה על הגב, אני עושה שכיבות שמיכה, מזיע, וגם מפנק.. וואלאק פגשתי הרבה כאלה.. ואחר כך.. העקיצות הקטנות, "אתה מסובב את הגב והולך לישון".. אי נעל.. וואלאק מי עבד קשה ומי התחפש למקרר? מי שעובד קשה מגיע לו לישון.. אני חושב שרק כמה פעמים היו לי שגם הבחורה תרמה למאצץ המלחמתי וגם היא השתתפה בפוזות ובפעילות.. ואז נהנים.. סיגריה בסוף וחיוכים.. עבודה הולכת יותר טוב בשניים.. וזאת? וואלאק כשתמרנתי שהיא תהיה מעלי כדי שאוכל לנוח, היא פערה עיניים ופרצופה נראה כאילו בלעה לימון בטעות.. וכולה מבט נדהם סטייל " וואי איזו גובה אני.. והנה הוא למטה.. וואי איזו תחושה עילאית.. רגע מה אני עושה למעלה? היה יותר כיף לי על הגב.." ראבאק.. גברים לא נולדו לשרת אישה. גם לא הפוך. אז פליז דונט.. מצד אחד משחקות פמיניסטיות של הלייף.. מצד שני.. תפנק אותי, תעשה לי.. נאק! עכשיו מה.. יש את האלה שאתה מכיר אותן, הן מוצאות חן בעיניך, אתה יודע שהן לבד, ומשתגעות מהלבד, ומחפשות.. בלב.. אבל כשיש מישהו שמתחיל.. וואי וואי.. סינדרלה קמה מהאגדות..מבטים קרירים ואף מתנשא.. בסגנון של אני באתי לשתות בירה ולהיות עם חברה שלי.. כן בטח.. ואחר כך פוזלת על כל הגברים שיושבים על הבר.. יעני צדה. יש עוד תופעה ששמתי לב אליה.. וואי יש לי לב.. יש את האלה שבאות עם החברה ה"לא נראית כל כך טוב" והן עצמן נעימות מראה וטובות בשר.. כאילו.. הלו? את רוצה רק שיסתכלו עלייך? ולא על החברה שלך? יעני שופוני יא נאס.. תסכלו עליי ותשוו עם השניה.. בא לי להקיא.. הייתי בבראון וברוחו השבוע..קלטתי את הכל, את סצינת החיפושים.. את כל הניואנסים הקטנים,מכירים את זה? כשבחורה קולטת מישהו שמוצא חן בעיניה והוא בטעות מחזיר לה מבט.. היא מתחילה לסלסל בשיער במבט חולמני? או שפתאום היא אנרגטית או נכנסת לשיחה רצינית עם חברה.. יצא לי מעשה טוב השבוע.. יצאתי עם הגבוה השני, הוא יותר ביישן ממני.. אבל אני.. כשטוב ליבי בבירה ובשרימפס כל הזהירות נופלת.. ברוחו עובדת מלצרה שמתנשאת לגבהים שמתקרבים אלינו.. ההוא נדלק.. הוא גם אוהב מוצא רוסי וטיפה צעירות ממנו (אנחנו בני 31 כן? ).. ההיא התאימה לציפיות..אבל הוא.. ביישן.. כשהיא הגישה.. שאלתי לשמה, במקומו.. כשבאה שוב.. אמרתי לה את שמו במקומו.. כשבאה שוב אמרתי לה שהוא יקח את מספר הטלפון שלה בסוף הערב.. ההיא נהייתה אדומה.. אחרי שעתיים לקראת היציאה הרגשתי מרפקון ממנו להזכיר לי שאגמור את העבודה.. עצרתי אותה ואמרתי לה שהוא לא צוחק ובאמת הוא רוצה טלפון.. ההיא פלטה אליו משהו כמו.. אבל אתה לא מכיר אותי!.. טוב בסדר.. ורשמה לו את הטלפון..בשיחה למחרת ביניהם התברר שהיא בת 18.. חברי התפלץ.. הוא תכנן על 24... לא משנה..אבל הסתכלתי על זה אחרת.. אני התחלתי איתה, אני לקחתי ממנה את מספר הטלפון שלה.. ואני הגשתי לו אותה על מגש.. איזה עולם..
דאמפר

ה מוזה

New member
-

כנראה היית עם הנשים הלא נכונות במקומות הלא נכונים מהסיבות הלא נכונות . - עניין של מזל או עניין של גישה -

אנושית~

New member
מוזתי ../images/Emo6.gif

לא חושבת שזה שוביניזם זה קורה גם לנו הנשים כשאנחנו ניתקלות במצב דומה אולי בגלל שחלק מהאנשים רואה ת,זה כמו שקראת לזה: מלחמה אבל יש חלק אחר שהשיתוף פעולה פשוט בא להם טבעי מתוך רצון להעניק ולקבל ..בטוחה למרות מה שכתבת שהכרת גם מהצד הזה וזה בהחלט עולם אחר. ועוד משו מקרר וירטואלי שלי(ת,המזון המילולי שלי) בקשר לחבר והטלפון המתחיל במצווה אומרים לו גמור

למעלה