קצת רכילות..

KiShKooSh

New member
באמת רובין מעצבנת../images/Emo70.gif

אוח... איסה עצבים שהיא נתנה לאליס תפסוק "טיפש מי שאינו מאמין באל"
מעצבנת

MaNcHi 135

New member
וואי אם אני הייתי איליס הייתי מעיפה

לה כאפה באותה שניה!!!

KiShKooSh

New member
בדיוק../images/Emo70.gif

כזאת מגעילה
אני הייתי מעיפה ה 2 כאפות

../images/Emo110.gif אממ ..

אני חושבת שהם גם משאאירים את רובין מ-3 סיבות: 1 אולי טיירה חושבת שאם יראו שמעיפים אחת עם מידות גדולות אז זה יגביר את אחוז האנורקסיה. בגלל שהיא אמרה כבר כמה פעמים לשופטים שרצו להעיף אותה "בגללכם אחר כך יושבות בנות מול האסלה ומקיאות ..." או לפחות משהו בסגנון הזה. אולי הם רוצים להראות שלא רק רזות כמו איליס יכולות להיות דוגמניות ולא צריך להיות אנורקסית כדי לדגמן (ואני לא אומרת שאיליס אנורקסית, חס וחלילה אני מאוד מחבבת אותה). 2. בנות, כמו שאתן יודעות זו תוכנית ריאליטי והכל פה זה למען הרייטינג. ורייטינג מגיע כשיש אקשן ודברים מעניינים. אולי, המפיקים של התוכנית החליטו להשאיר יותר את רובין בגלל שהיא הרבה פעמים גורמת לבעיות והיא מתנשאת משאר המתמודדות האחרות. אפילו שלבעלי התוכנית אין כל כך השפעה על מי שתנופה בכל זאת הם אמרו לשופטים להשאיר אותה עוד כמה שלבים בשביל האקשן ובשביל הרייטינג. 3. היא יפה, אין מה להתכחש. אני יודעת שמקודם כתבתי שהיא בכלל לא יפה אבל אחרי שראיתי את השידור החוזר הבנתי שהיא יחסית לנשים אחרות היא לה פנים יפות ... זה הכל

T u r n e r 1

New member
כן...

רובין, לפי דעתי, היא לא מכוערת.. יש לה פנים יפות אבל אני לא אוהבת את הגישה שלה

y a ® d e n

New member
אבי../images/Emo70.gif איליס מושלמתתתת

היא יפה לאללה איפה אתה חי? היא ממש יפהה
סתכל על התמונות שלה בגלרייה היא מדהימה

הכי מדהימה זו אדריאן../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif

וגם שאנון
גם קייסי הייתה חמודה ואת איליס אני ממש ממש לא אוהב! היא רזה מדי! רובין הזקנה הכי מכוערת
ד"א: ירדן מה קורה נשמה?!

דעתי.. כנסו למעוניינים חיחי

אני אישית לא אוהבת את איליס אני חושבת שהיא לא יפה והיא יותר מדי רזה אבל זו הדעה שלי! הבנתי שכמעט כולם אוהבים כאן את איליס... רובין לפי דעתי לא יפה יעני לפחות השפתיים שלה לא יפות וההתנהגות שלה בא לי לתת לה כאפה!!!!!! ררררררררר אני אהבתי את ג'יזל למרות זה שלא היה לה ביטחון ואני אוהבת את קיסי שאנון ובמיוחד את אדריאן!!!! ושוב בקשר לאיליס... לא הבנתי משהו היה לפני כמה פרקים שהיא התעצבנה ואמרה על כל אחת דברים רעים.. גם אלה שלא עושות לה כלום וזה לא יפה!! ממש התעצבנתי עליה! אבל מתחילת התוכנית לא אהבתי אותה אין לה ציצים ולפי דעתי היא ממש לא יפה... אני שמחה שהיא לא זכתה אבל השוב זו דעתי!

למעלה