קצת פעילות לפני החג ...

galit3880

New member
קצת פעילות לפני החג ...

לפני שנים רבות הינו בכיתה א' או ב' ... אתם יודעים כיתות יסודי ותמיד לפני ראש השנה המורה היתה אומרת ..." לשיעור הבא כולם לבוא עם כרטיסי ברכה לאנשים שאתם רוצים לאחל להם שנה טוב ואז נחלק "... אז ... 1. למי היתם מכינים ? 2. איזה סוג כרטיס הכי מיוחד אתם זוכרים שהכנתם ? 3.אם את/ה אמא/אבא לילדים את/ה עוזר להם להכין משהו מיוחד ? חג שמח לכולם ממני גלית אחות התאומה של ליאת

L o o K At Me

New member
../images/Emo41.gif אם הייתי מכינה

הייתי מכינה לחברות שלי
לקחתי בריסטול קיפלתי ל2 ובעמצע גזרתי ואז זה היה בולט כזה משהו מגניב לאללה
אמא שלי לא הייתה עזרת לי אבל אם היו לי ילדים הייתי עוזרת כי אני אוהבת לעשות דברים כאלה שנהטובה

galit3880

New member
תשובה שלי

אני היתי שולחת לכל הילדים של הכיתה ולחברות הטובות שלי שאחת מהן עדיין חברה שלי עד היום היתי מכינה ברכות מיוחדות . ויחד עם זה כל שנה החג היה אצלנו בבית , כל הדודים והדודות , אז היתי תמיד מכינה להם הפתעות על הצלחות .
הברכות הכי יפות היו לי כמה .
ברכה שיש אפשרות למשוך על ידי הזז ואז רואים שני דברים זזים
לקחתי שיפוד וצבעתי אותו בירוק ולזה שמתי למלא מחומר בשם "סול" צורה של פרח בצבע אדום ועלים בצבע ירוק ... ועל הפרח רשמתי שנה טוב מכל הלב גלית וליאת
זהו שלכולם יהיה חג שמח ואשמח לשמוע מקוריות שלכם ... ביי גלית

רינת p a

New member
ניצן ואני מאוד אוהבות להכין

שנות טובות מלאות בנצנצים וקישוטים מודבקים או מצויירים מכינות כמובן למורות וגם למנהלת ולילדי הכיתה ומכינות ברכות לצלחות של שולחן החג (ערב החג אצלינו) כך ניצן מסדרת מי יושב ליד מי וכמובן מי ישב לידה מאוד כיף לתת ולקבל שנות טובות מברכת את כולם בשנה נפלאה וטובה יותר מהשנה הקודמת

למעלה