קצת עידכונים..

L D N

New member
קצת עידכונים..

ג'יימס החליט סופית שהוא מנסה את מזלו סולו.
יש לו 2 הופעות מתוכננות: אחת מתישהו החודש. בתצוגת אוםפנה של מעצבים צעירים. השניה ב12 ליולי במועדון כלשהו והמחיר לכרטיס יהיה לא פחות ולא יותר - 20 פאונד!!! [שזה בערך 180 ש"ח!!] המעריצים באנגליה זועמים כי לכרטיס להופעה של באסטד בשיא הצלחתם בוומבלי ארנה לקחו רק 25 פאונד. הממ וגם יש לו קליפ או משהו כזה חדש - http://www.youtube.com/watch?v=2v-m7c8vOYQ זהו :)

Bleed for Me

New member
שיהיה בהצלחה

חבל, באמת חבל שככה הוא החליט..לא בגלל שממש איכפת לי מדורק,הם היו אחלה להקה עם שירים טובים סטייל באסטד וכשהם נעלמו אחרי הסינגל של אדיס סונג היה דיי ברור שהם לא יחזרו בקרוב.. אבל הבעיה עם ג'ימס זה שהוא לא למד ממקפליי, הוא עדין כותב שירים כמו נער בן 16 והוא לא נראה טוב..והוא גם אמר פעם שהוא לעולם לא יצא סולו כי הוא אוהב את כל עניין ה"להקה" אבל אני באמת מאחלת לו הרבה הצלחה ומקווה שיהיה טוב..

הממ... לאדעת לגבי סגנון השירים-

כי השיר החדש הזה קצת שונה מהאחרים, אבל לדעתי הוא לא בנוי לסולו. אין לו את הקול שדרוש לסולו... לדעתי הוא צריך להקה! המפף... ומסכימה לגבי המראה שלו, הוא קצת מזניח את עצמו- אבל הוא גם התבגר ואולי משהו שנחשב ל'סטייל באסטד' כבר לא מתאים לו יותר [מבחינה נפשית].

L D N

New member
../images/Emo215.gif הנגינה שלו ../images/Emo99.gif

בואו נגיד שהוא מנגן יותר טוב מאיך שהוא שר אבל הוא בהחלט מוכשר ועם קצת עבודה הוא ישפר את הקול שלו ויחזור לעיניינים. קולי.

הוא כשרון מדהים.

לדעתי, מוזיקה = קסם. וג'יימס קוסם :) אני לא יודעת לגבי הקול שלו... הוא טוב לשירים שקטים אבל הוא ממש קורע את הגרון כשצריך יותר מזה

למעלה