קצת נוסטלגיה... עונה ראשונה

maymayush

New member
קצת נוסטלגיה... עונה ראשונה

סיימתי לראות עכשיו את העונה הראשונה, ויש לי בטן מלאה וכל מיני שאלות... זו הולכת להיות חפירה מטורפת. מוכנים?
אני חייבת לציין שהייתי די מופתעת שקלי זכתה אחריי שצפיתי בכל העונה. ז"א מהטופ 3 זה כבר היה ברור, אבל טמיירה גריי הייתה זו שסומנה בהתחלה. איך היא עפה כ"כ מוקדם?? היא הייתה טובה לפחות כמו קלי, אם לא יותר. קצת מזכיר לי את דוטרי בעונה החמישית. חבל שהיא נעלמה... או שהיא בעצם לא נעלמה וזוכרים אותה באמריקה? מישהו יודע מה איתה? ומה עם ג'סטין? גם הוא נעלם? אני חייבת לציין שלא התפעלתי מהקול שלו באופן מיוחד, אבל הכריזמה של הבן אדם הזה היא משהו מיוחד. חיבבתי גם את RJ (ורנדי חפרררר על הראשי תיבות! כל פרק מחדש!) ואת כריסטינה. וראיין סטאר עיצבנה אותי. וגם ניקי, שהגיעה הרבה יותר רחוק ממה שהגיע לה. ומבחינת המנחים והשופטים... השופטים נדבקו לתדמית של האיידול הרבה יותר ממה שהם עכשיו. זה היה ברמה שאנשים שלא נראו כמו איידולים לא עברו גם אם היה להם קול מעולה. הייתה בחורה אחת שהם אמרו לה שהם לא מעבירים אותה כי היא שמנה. אין ספק שהיום זה לא היה קורה. סיימון הגזים בהתחלה, עם כל הקטע שהוא קרא לאנשים לוזרים... לקח לו זמן להתרגל לכך שמדובר באמריקה ולא בבריטניה. אחריי זה הוא התרכך מדי. היום הוא כבר מצא את הנישה שלו. רנדי ופאולה היו בערך אותו דבר מבחינת ביקורות. גם מערכות היחסים בין השופטים לא השתנו יותר מדי. פאולה וסיימון היו בקטע של אהבה-שנאה כמו תמיד (לסיימון בהחלט לא לקח הרבה זמן להגיד שהם בילו את הלילה יחד ושהיא מאוהבת בו). אחדות פאולה-רנדי נגד סיימון הייתה הרבה פחות בולטת. סיימון וראיין היו הרבה פחות... אממ... זוג נשוי עם המון המון בעיות. זה היה יותר לכיוון של לראיין יש קראש על סיימון, וסיימון סטרייט (אין בפורום הזה מספיק אוהבי ריימון). אבל אין ספק שהחלק הכי הזוי היה המנחים. שילוב גרוע ביותר של שני אנשים שלא יודעים מה לעשות ולא סובלים אחד את השני יותר מדי, כשבריאן רואה בראיין מישהו די נעל עם בעיות ריכוז, וראיין חושב שבראיין לא מצחיק. יש משהו בשני הדברים אגב. בריאן היה יבש כמו צנון ואחד האנשים הפחות מצחיקים שיצא לי לראות. וגם היו להם המון פאשלות בתור מנחים. לראיין מגיעה פסקה מיוחדת על כמה הזוי הוא היה. אני ממש אוהבת את ראיין, וכשאנשים שאני אוהבת בטלוויזיה מביכים את עצמם אני נבוכה בשבילם. כיום יוצא לי לחשוב 'אוי, ראיין...' פעם-פעמיים בתכנית. כשראיתי את העונה הראשונה היו מצבים שפשוט עצרתי את התכנית ולא הייתי מסוגלת להמשיך לצפות. בסוף העונה כבר הייתי בהיכון על הסטופ כל פעם שראיין היה על הבמה. הוא קפץ על הבמה כל הזמן, רץ לקהל סתם ככה, צרח מהתרגשות... כשסיימון כינה אותו 'נלהב' בספר שלו לא הבנתי יותר מדי על מה הוא מדבר, עכשיו אני מבינה שזו הייתה לשון המעטה. למה אף אחד לא נתן לו ריטלין או משהו? והוא היה כ"כ גיי, ברמות שאי אפשר לקלוט. "גרמת לי להרגיש כמו אישה" אחריי שקלי שרה נטורל וומן, כשהראו תמונה עם הראש של סיימון וגוף של אתלט הוא אמר "אני צריך עותק של התמונה בחדר שינה", בריאן שאל "בחדר שינה או במקלחת?" וראיין ענה- שימו לב- "בשניהם."... אבל הכי הזוי היה הטופ 3, כשראיין הציג את השופטים ואמר שג'סטין יכול לקחת (במכות) את רנדי, ניקי את פאולה, וקלי את סיימון. ואז הוא התחיל לתאר איך היא יכולה להרביץ לו. עם תנועות ידיים, שלא בדיוק הדגימו אגרוף (ומי שראה יודע על מה אני מדברת). המבט המשועשע-מוטרד של סיימון היה מצחיק
אגב מה קרה עם בריאן? יש כאלה שאומרים שהוא עזב (לטענתו כי "הוא לא יכול היה לראות את היחס למתמודדים". כן, בטח), יש כאלה שאומרים שפיטרו אותו ושסיימון שונא אותו. ושמעתם שהוא איחל לראיין איידס? פתטי. הכי נוראיים היו הבגדים. נטפלו בעיקר לראיין (שבאמת לבש בהתחלה את הדברים הכי הזויים שיצא לי לראות), אבל המתמודדים התלבשו לא פחות גרוע. ויפה לראיין בלונד ומשקפיים
. קיצר, עונה הזוייה ומוקצנת, אבל בהחלט משעשעת
ודבר אחרון- וויל יאנג ממש גרוע. אני לא חושבת שהוא היה מתקבל לאיידול, ואפילו לא לכוכב נולד. (אבל השיר שהוא שר בגמר היה חביב. למישהו יש מושג איך קוראים לו?).

SHTRUDIDI

New member
אכן נוסטלגיה

אני גם לא ראיתי את העונה לייב אלא רק אחרי כמה עונות איידול ואני חייבת לומר שהסכמתי איתך לגביי עניין הטמיירה. באותו הערב לא היה לה ערב טוב במיוחד וידעתי שהיא לא זכתה, אבל הייתי בטוחה שהיא לפחות הייתה טופ 3. נותרתי המומה כשראיין אמר לה יפה שלום. היא אחרי זה שיחקה בבוסטון פאבליק וגם הוציאה אלבום למיטב זכרוני. אם ראית את עונה 3 אז היא גם כתבה את שיר הניצחון -I Believe שפנטזיה שיחררה כסינגל אחרי שהיא זכתה. בזמן שראיתי את העונה הראשונה נדלקתי קשות על ג'סטין כי באמת שהכריזמה שלו מטורפת. הוא הוציא מספר אלבומים אבל לא ממש הצליח למיטב ידיעתי. כריסטינה לא הייתה כזאת טובה כמו שעשו ממנה בעייני והקול שלה הרבה פעמים עיצבן אותי. RJ היה חמוד. לגביי השופטים- איזה כיף שהם היו רק שלושה!
אלה היו הימים... סיימון נסחף קצת בכינויים בחלק מהתוכניות אבל בהמשך היו לו גם המון הערות ומחמאות חביבות והוא גם כמו שאמרת מצא את האיזון בהמשך. והחשוב מכל-הבגדים. מה שקרה שם עם המתמודדים ועם ריאן (לא זוכרת איך בריאן היה לבוש לרוב) היה פשוט מביך. מצעדי האופנה של דילן היו בטח מתקשים למצוא זוכה עם הדברים האלה. וויל יאנג- יש לו קול מיוחד והוא גם הוציא כמה סינגלים נחמדים. בגמר השיר שהוא שר היה The Sweetest Feeling (זה לפחות מה שהם אומרים כשהם מכריזים עליו, אם הבנתי נכון). זה השיר שהוא שר לבד. אכן עונה חביבה ומעניינת, אני שמחה שיצא לך להשלים אותה

maymayush

New member
חח בהחלט געגועים לימים ההם... ארבעה שופטים

זה פשוט מוגזם ומיותר. אני די משוחדת בנוגע לכריסטינה, סוג של נדלקתי על סיימון שנדלק עליה, או משהו בסגנון. היא לא הייתה ברמה של טמיירה או קלי, זה כן. לא יודעת, הקול שלו די סתמי לטעמי. מילא שישתתף בעונה, אבל לזכות? מהראיון איתו לפני אני יכולה להבין למה הבריטים אהבו אותו. יש בו משהו.

למעלה