קצת מבואסת

שמש 33

New member
קצת מבואסת

ולא בגלל חמותי אלא בגלל אחותי

אחותי הקטנה מתחתנת היום. כולם מאד מתרגשים ומתכוננים לאירוע כבר הרבה זמן.
אתמול הגעתי בבוקר לבית ההורים, יחד עם בן השבע שבחופשה כדי לראות את אחי, גיסתי והאחיין שהגיעו לארץ לאירוע. ישבנו בסלון(הוריי לא היו נוכחים) הכלה המיועדת דברה בטלפון והבן שלי ישב לידה וכרסם חתיכת קבנוס. הכלבה שלה קלטה את העניין ורצה לדחוף את הראש לנקניק. בהתחלה זה היה מצחיק, האטרף שלה ,אבל די מהר זה התחיל לעצבן כי לא נעים שדוחפים לך את הראש בזמן שאתה אוכל. אז ביקשתי מאחותי מאד יפה, אני חושבת שתזיז אותה והיא התעלמה. ביקשתי שוב והיא שוב התעלמה והפעם השלישית כבר אמרתי בטון יותר תקיף"תזיזי אותה כבר!"
ואז היא פשוט יצאה עלי בצרחות שאעזוב אותה בשקט ולחברה שלה בטלפון היא אמרה"זאת אחותי הסתומה".
אני מודה - ואני ממש לא גאה בזה -שעניתי לה באותו מטבע. גם בגלל שירדתי לרמה שלה וגם בגלל הדוגמא החינוכית לבן שלי. אבל כל כך נפגעתי ממנה. כמובן שהיא אפילו לא חשבה להתנצל ובבית אף אחד לא יגיד לה כלום כי היא הכלה וממני מצופה להבליג. אבל אני לא בסטייט אוף מיינד של שמחה בשבילה בכלל וחבל לי גם בשבילי כי חיכינו לחתונה הזאת הרבה זמן ומאד רציתי לשמוח איתה ועכשיו, אפילו לנשק אותה בחופה ירגיש לי צביעות.

תעשי הפרדה

בין המקרה שקרה - בהנחה שהיא לא כזו בדרך כלל, לבין השמחה של היום.
היא היתה לחוצה, והיא פתחה פה, ואת מוזמנת לדבר איתה על זה אחרי האירוע והנילווים לו, אבל לא להרוס את החתונה והשמחה הגדולה. (אין מצב למצוא בורר משפחתי שיפשר?)

לגבי הכלבה, למה לא הזזת אותה בעצמך? הית צריכה לקחת אותה משם. אם יש לה בעיה שתמצא פתרון. כלב צריך להיות מחונך לא להציק לאנשים אוכלים.

שמש 33

New member
בסוף באמת הזזתי אותה

וזה לא עזר כי היא חזרה אז קשרתי אותה. לא עשיתי זאת מלכתחילה כי אצלינו בבית לא נהוג "להתערב" בחינוך של ילדים או כלבים

לגבי ההפרדה אני כמובן לא אהרוס את החתונה... ושיחה אח"כ לא תתקיים כי היא לא מסוג האנשים שמוכנים לקבל ביקורת על ההתנהלות שלהם. המבנה הרגשי שלנו מאד שונה ואנחנו לא חברות אבל לרוב מסתדרות.
תודה על התגובה!

mykal

New member
ומוסיפה

שטבעי בימים של לפני החתונה,
שהמתח גואה, ומחפשים תירוצים ל'התפרק'
גם לא היתה צריכה כ"כ להעלב.
וואלה, אמרה סתומה, אז?? היא באותה מידה סתומה מאותם גנים.

לא שווה השיחה לא עכשיו ולא אחרי, כי זו סיטואציה לא משמעותית לשום כיוון.
אני הייתי לא נוגעת ןמתיחסת לכלבה,
אלא לוקחת את הבן, 'עושה סיבוב שיגמור את האוכל וזהו.

mykal

New member
באמת? למה?

צרחה סתמית,
את כנראה הפרעת בשיחה נורא חשובה

עזבי, זה ממש לא רציני.

את בוגרת אמא לילדים והיא בלי מעצרים.

(לא חושבת שזה יפה, אבל פרופורציות)

הדסהש1

New member
תבליגי..אני מבינה את הכלה ואת תסבירי לבנך

שהדודה לא התכוונה .אבל היא בשיא הלחץ של החתונה...
אם יהיה המשך לזה אל תיגררי...

בואי אפשט לך את הבעיה

ממש קשה לך עם זה שאחותך כלה ומרכז תשומת הלב אז מצאת ריב טיפשי כדי לעשות לסדר לעצמך פטור מלשמוח עבורה

שמש 33

New member
מעט יומרני מצדך "לדעת" מה נמצא

בסתר ליבם של אנשים שאינך מכירה

אם את מסוגלת לריב עם אחותך

בגלל שקראה לך סתומה ומדם להגיע לחוסר יכולת לשמוח ביום חתונתה
צר לי
אבל את לא שמחת עבורה מראש
ועכשיו מצאת גם סיבה

שמש 33

New member
אני לא רבתי איתה