קצת יחס.........

yarden1999

New member
קצת יחס.........

שלום, אני חדשה כאן. מבולבלת,פניתי כבר ואף אחד לא התייחס אליי............ מאד אודה לתשובה-איך אני יכולה להשיג ג'יפ יד שניה?, היכן כדאי לבדוק אותו?, מה כדאי לשים לב.........בכל זאת ג'יפ יד שניה? והכי חשוב המחיר............האם זהו מחיר מחירון או פחות? תודה לכל מי שיגיב...........לחוצה מאד להפטר מהפולסווגן שלי

yarden1999

New member
קודם רוצה למצוא ג'יפ

פראדו או ראבה של טויוטה ואח"כ למכור...........גולף..........

ceyal

New member
תגדירי "גיפ".

האם הוא ישמש לצליחת שטח בסופ השבוע? או שמא לצליחת מדרכות בתי קפה בערבי שישי?

yarden1999

New member
חחחחח

אהבתי.......... גם וגם.........טיולי שטח עם חברים בסופ"ש ,ובאמצע שבוע עבודה ובתי קפה............

קבלו סטיגמה

ג'יפ לבחורה זה טוב ככה עם היא עולה על המדרכה אין הרבה נזק ................................................ חולה על הנקודות...................... ויש כאלו שטוענים שזה סקסי........

חן 1111

Active member
את צריכה להחליט

ככל שהג'יפ מתאים יותר לשטח, כך הוא פחות מתאים לכביש ולשימוש יום יומי. כלי שטח אמיתיים הם גדולים, צורכים הרבה דלק והאחזקה שלהם יקרה. הכי חשוב זה לבדוק אם זה רכב שקרעו אותו בשטח או ששימש רק לפוזה ונסע רק על כבישים. כל מכון בדיקה יכול לבדוק את זה. אם זה רכב שנסע רק על כבישים, אז הוא שווה פחות או יותר מחיר מחירון. אם קרעו אותו, אז הרבה פחות, לפי המצב שלו.

חן 1111

Active member
גם ג'ימני לא כל כך מוצלח בכביש

נכון שהוא חריג בגודלו בקבוצת הג'יפים האמיתיים לשטח. בכל זאת יש לי הרגשה שהיא לא תבחר בו. לא מספיק פוזה.

enigo

New member
וזה אנדרסטייטמנט רציני...

הוא אחד מרכבי השטח הפחות מוצלחים בכביש, אבל הוא לא זללן דלק גדול במיוחד ואחזקתו סבירה (כל זמן שלא שוברים משהו - אין כמעט חלקים תחליפיים!)

enigo

New member
איפה להשיג? בלוחות המודעות

איפה לבדוק? בכל מכון זה אפשרי, עדיף לחפש כאלו שמצהירים שהם מתמחים ב-4X4. מה לשים לב? שאין סימנים לעבודת שטח קשוחה מדי - בעיקר מעיכות מסלעים ושפשופים חזקים בגחון - ולהזנחה - בעיקר שאריות של בוץ בחלקים חבויים. המחיר - כמו במכוניות רגילות, יש כאלו שמקבלות מחירון ויותר, יש כאלו שנמכרות הרבה מתחת. הראב4 והלנדקרוזר נמכרים די קרוב למחירון למיטב ידיעתי, אבל זה לא שטח ההתמחות שלי.

למעלה