קצת חיים בסרט?

קצת חיים בסרט?

שלא תחשבו שאני איזה טרול פורומים או משהו, אבל קראתי בפורום, וה'פציפיסטים' כאן נוטים להצהיר קצת יותר מדי על זה שהם שואפים לשנות את החברה והסובב אותם. בינתיים חוץ מלהשתמט מהצבא, לא עשיתם יותר מדי נכון? יש כאן מישהו שבאמת חושב שגם עם ישרישו את הפציפיזם בלב כל מערכות החינוך בעולם, מדינת ישראל לא תזדקק לצבא ? אם כן, כמו שציינתי בכותרת, אתם חיים בסרט. ההיסטוריה הוכיחה לנו (ולצערי היא כנראה גם תמשיך להוכיח), שבכל פעם שנפגין ולו את הקטנה שבחולשות, אנחנו נחטוף, וחזק... כי אויבים לא חסר לנו... אז תמשיכו עם הסיסמאות הנחמדות שלכם (בטח זה עושה רושם על בחורות בנות 18 לא?), אבל כולכם יודעים טוב מאוד שאם לא היו אנשים כמוני שהלכו וטחנו 3 שנים (לפני מילואים) וראו את כל הרוע שיש לעולם הזה להציע (ולא, לא נהנתי מלראות אנשים מתים), והייתם באמת מצליחים ללמד את החברה פציפיזם, היום הייתם עבדים ושפחות של איזה כמו אחמדים... ושוב אני אשאל... יש כאן מישהו שבאמת מאמין שאפשר להגיע למצב שלא צריך צבאות בעולם?? שמדינת ישראל, מדינת היהודים, לא תזדקק לצה"ל?
 
היסטוריה זה לא מתמטיקה

אין הוכחות בהיסטוריה. יש טקסט, מנתחים אותו, מסיקים מסקנות. לעיתים שונות. לעיתים סותרות. זה לא מתמטיקה. מדינת יהודים בוודאי ובוודאי זקוקה לצבא. להווי ידוע שאפליה אתנית יוצרת מתחים ומובילה לאלימות, אתנוקרטיה בלי צבא זה כמו כיבוש בלי בירוקרטיה - לא יעלה על הדעת.
 

Red Daniel

New member
לגבי החתימה

אדון וגברת דניקה צריכים להיות גאים בבן שלהם, ומסכים עם כותב ההודעה. אין הפגנת כח, אין לא מדינה ולא יהודים, ובטח ובטח שלא מדינת היהודים.
 
למעלה