קצת באיחור:)

קצת באיחור:)

טוב אנשים,לכבוד החרף הקרב ובא החלטתי להתחבר לשורשים. בילדותי שמעו האחים בבית,מה שכיום אני מזהה כבוב דילן,גפרסון אירפליין,גימי הנדריקס ועוד. הבנתי שהיום מחלקים הרוק לתת קטיגוריות בלי סוףאזה אני לא יודע להגדיר בדיוק. אני מחפש מוסיקה דומה לאלו,בעיקר לגפרסון אירפליין,הדלתות.(חס ושלום לא ברוס ספרינגסטין והביטלס:) תנו לי בבקשה שמות של אלבומים,מאותו סגנון,לפי סדר כרונולוגי,עד ליוצרים הקרובים בזמנינו. אגב,זה אחלה פורום (בכניסה ראיתי כתוב פראנק זאפה זצ"ל חחחח),והחורף אני אשרוץ כאן ב"ה אמן. תודה מראש.

אשכרה מאוחר

:) אוקי,אעבור גם שם. כבר הבנתי מההודעה של אולדן,שמחכה לי עבודה החורף.סבבה של חימום. נשתמע בקרוב

מוטב מאוחר...

מה שאתה מחפש הוא, כנראה, בעיקר אלבומי פסיכדליה אמריקאית. אם אני מנסה להוסיף ולקרוא בין השורות, עדיף בניחוח פולק-רוק. אלה באים כחשבון (כלומר, לא בא בחשבון שלא תשמע אותם): הבירדז - המימד החמישי 1965 נערי החוף - קולות חיית מחמד 1966 forever changes - LOVE שנה - 1967 ג'פרסון אירפליין - כרית סוריאליסטית 1967 הדלתות - אלבום הבכורה (ST), ימים מוזרים 1967 ג'ימי הנדריקס והאקפירייינס - האם אתה מנוסה? 1967 דם, יזע ודמעות - ילד הוא אב לאדם 1968 פרפר ברזל - בגן העדן (In-A-Gadda-Da-Vida) 1968 המת אסיר תודה - המנון לשמש, יופי אמריקאי 1968-1970 Blue cheer - Vincebus Eruptum 1968 CSNY - DEJA VU 1970 חלק מהתקליטים "כבדים יותר" (עם נגיעות של 'אסיד'), אחרים יותר פולקיים ורכים, אבל הכיוון ברור. ואגב, אין כמו תקליטים של "הבוס" והביטלס. ההפסד כולו שלך.

וואוו איזו עבודה מחכה לי

תודה רבה אחי הענק הגדול והטוב. את התשובה שלך אני מקטלג במערכת "גזור ושמור". אצטרך כנראה להוריד אותם לאט לאט....לפי הסדר. אחרי זה העניינים יהיו יותר ברורים בזה._כי אין לי מושג למה אתה קורא פסיכדלי בטח לא אמריקאי) לגבי הביטלס והבוס-לא יודע,לא אוהב אותם.נשמעים לי לא אמיתיים.(אל תסקלו אותי בחייאת..:))) שוב,תודה רבה לך. אעדכן בהמשך על התפתחויות.

John Barleycorn

New member
נסקול אותך אך ורק

אם תמשיך להזכיר את המילה הגסה "להוריד". הפורום מחוייב לזכויות יוצרים.

melancholy man

New member
וגם אם

תזכיר את המילה לסקול
, כל כך שונא את המילה הזאת. האמת בעיקר מרגיז שלא מזמינים אותי לסקילות האלה...

shany5

New member
לא הבנתי דבר אחד..

איך ה' יכול לעזור לך "לשרוץ" כאן? :)

למעלה