קצת באיחור, אבל נקודות אור

מירבילו

New member
אז ככה../images/Emo42.gif

השבוע שלי היה כזה..
זריקות גונל F שפעם הראשונה השפיעו על גופי טוב והתגובה הייתה טובה ולא הצטרכתי "חיזוק" של מנוגון.
ערכתי מסיבת רווקות אצלי בבית שהייתה סופר מוצלחת, עם מסג'ים,מאפרות, משחקים ואוכל שחבל על הזמן.
אוביטרל היום בחצות.
כמו שקיוותי השאיבה שלי ביום שלישי לפני החתונה של החברה הכי טובה שלי שנערכת ביום רביעי כך שביום רביעי אהיה כולי פנוייה להיות איתה מהבוקר.
ובע"ה ביום חמישי תהיה החזרת עוברים. (נראה שכתבתי יותר על השבוע שיהיה מאשר על השבוע שהיה).

gavriel4

New member
נקודת אור גדולה - הכלב שלי איבד

היום את בתוליו (טוב הוא כבר בן חמש וחשבנו שהוא פשוט א-מיני) אבל זה קרה..... אני גם יכולה להישבע שהוא ביקש עם שתיי העיניים המאלפות שלו גם סיגרייה אחרי

../images/Emo62.gif../images/Emo62.gif../images/Emo62.gif../images/Emo62.gif../images/Emo62.gif

השבוע אנחנו בסימן שמחות. שמח שמח, לכיס קצת פחות, אבל בכיף. שיהיו רק שמחות! מותר להשתולל, לרקוד ולהנות, ואפילו לשתות קצת בלי חשש...
התחיל חודש חדש (לטיפולים) והפעם אני מלאת אופטימיות ונטולת היסטריה בניגוד לחודש שחלף. מקוה שהאופטימיות תשתלם ובסוף החודש אוכל לראות בטא חיובית
.
החלטנו להתחיל מגמה חדשה בבית - לאכול יותר בריא ולעשות קצת כושר. בינתיים הכל דיבורים, אבל מקוה שבקרוב נתחיל גם לבצע, ואז אני בטוחה שההרגשה הפיזית והנפשית תשתפר.
מצד אחד אין לי מה לכתוב יותר, מצד שני זה נראה לי מוזר כי אני מרגישה הרבה אור בחיים שלי לאחרונה, אז אני מניחה שזה טוב שהשיגרה שלי כזאת מוארת, וזאת לדעתי נקודת אור ענקית בפני עצמה!

מזל מזל שהיה מפגש!! אחרת השבוע

לא היתה לי נקודת אור לצערי.... חוץ מזה מקווה שנהניתן (מי שהלכה) מהמופע...

חסויה 01

New member
אם כבר באור עסקינן../images/Emo42.gif

אז לי היו כמה וכמה השבוע
הראשונה שבהן הזכות לבלות את השבת במחיצתו של צדיק אמיתי הלא הוא הרב שלי ומשפחתו,ותאמינו לי שמדובר באדם מיוחד ,חכם בצורה מדהימה,מצחיק בצורה שלא תיאמן ואדם שנותן מעצמו ללא שום רצון לקבל תמורה. בקיצור זכות אדירה שנפלה בחלקינו להיות בשבת אצלו.
שיפצנו כמה חדרים בבית שלא ראו צבע מזה כמה וכמה שנים,ותאמינו לי שהם פשוט ששו למראה הצבעי והצבע.
קנינו ארון חדש וסוף סוף הפסקנו לחיות על תקן של סטודנטים בני 18 ועלינו כיתה.
ציור חדש שיצא לי יפה באופן מפתיע( אין לי מושג איך זה קרה
), מתנוסס לו בבית מכרים ומעורר הרבה שימחה.
השימחה שלא עוזבת למרות שהיו לי את כל הנתונים החודש ליפול לתהומות היאוש החודש הזה(ומי כמובן מבינות על מה אני שחה)אך התיקווה והאמונה ממשיכות לפעם ואפילו ביתר שאת,אני מקווה שזאת לא חלמאות מצידי,אבל מה איכפת לי עכשיו,העיקר שהשימחה תישאר ותגדל ותאיר לכולכן עוד שבוע שיהיה מלא ברצף שימחה ואור למרות הכל ואף על פי כן בא יבא.... שאו ברכה

למעלה