קצת באיחור, אבל נקודות אור

נקודות ../images/Emo62.gif שלי!!

למרות שאני מותשת מהדקא, מנוגון ושאר מטעמים..עבר עלי שבוע די מעניין שעשה לי טוב.. * מפגש כייפי ,הכרתי בנות מקסימות ,חמודות ותומכות.. * סוף סוף קניתי את הכלבה שרציתי גולדנית מהממת..(אני האמא שלה..-וחבל שלא יכולה לשים לה חיתולים
) * היום אני חוגגת את יום הנישואים הרביעי ..ואני מאמינה שהחודש זה יביא לי את המזל -איזה מתנה יותר נפלאה לזוג ???(עוד שבועיים לשאיבה הראשונה בחיי..)

בובי מתוקתי ..היא רק בת שלושה

חודשים אבל אני אתן לך גור מכל ה-
רק נחכה שהמחזור יגיע אם לא מקסימום איקקלומין
(דיברתי על הכלבה.. )

פיקשלה

New member
אביב חמודתי ../images/Emo140.gif../images/Emo25.gif../images/Emo23.gif

שיהיה לכם המוןןןןן מזל טוב ליום הנישואיןואני מאחלת לכם את כל הטוב שרק יש בעולמינו וכמובן התגשמות משאלות,כשבראש וראשונה את כבר יודעת מה....

מותק- בשביל "זה" משחררים אותם

הם חייביים לפי חוק את התזמון לספונטני כבר פספסנו החודש

הנועיתה

New member
אפילו לי יש

למרות שהיום קיבלתי בטא שלילית אחרי IVF ראשון. אז מה יהיה לנו: 1. סקס חופשי נטול דאגות כל החודש (אחרי הכל מותר להנות לא?) 2. חופש לנפש מדאגות ומלהתעורר מוקדם בבוקר לבדיקות 3. יציאה לטיול שאקלונים בין מצפה רמון לאילת 4. את הכסף שהתפנה החודש מהטיפול, אפשר להפנות לטיפולים אלטרנטיבים. ובתקווה שעוד חודשיים יהיו לי חדשות יותר משמחות. וגם, סוף סוף מצאתי דיסק מעולה של ברי סחרוף שיהיה באוטו לנסיעות ארוכות (אחד כזה שעוד לא נמאס עלי וגם עליו).

שירישי

New member
הנועיתה ../images/Emo24.gif

הצטערתי לקרוא על הבטא השלילית. מאחלת לך שבפעם הבאה שתעשי בדיקת בטא תקבלי תשובה טובה ומשמחת הרבה יותר. וכמובן - כל הכבוד על נקודות האור שהצלחת למצוא ביום חשוך.

../images/Emo24.gif../images/Emo7.gif../images/Emo14.gif כל הכבוד שאת רואה

נקודות אור על אף השלילי... גם אני מקווה איתך לחדשות משמחות...

פיקשלה

New member
../images/Emo24.gifהנועיתיה יקרה

הצטערתי לשמוע על השלילי,מקווה יחד איתך בעוד חודשיים לשמוע בשורות טובות ובינתיים תנצלו כל רגע לעשות חיים ולשכוח משלילייים.

yonae

New member
הנועיתה יקירה

חשבתי עלייך אתמול כל היום! זכרתי. אני עצובה בשבילך - שולחת חיבוק גדול
את נשמעת לי מעודדת (רואה נקודות של אור) וזה נפלא! אני איתך.

נועם@בת

New member
../images/Emo24.gif הנועיתה ../images/Emo24.gif

אנימקוה שלמרות כל נקודותה אור, מצאת גם את המקום להיות עצובה ולבכות קצת, ככה בשביל הכיף. עכשיו מתחיל חודש קל, ולאחריו מתחיל החודש שיזכר לתמיד בזכות תאריך הוסתה האחרונה שבו
. תהני לך מהחופשה.
נועם

../images/Emo24.gif - מאוד מצטערת על התוצאה

מאוד הצטערתי לקרוא על השלילי. אני שמחה שיחד עם זה יש לך הרבה נקודות אור. מחזיקה אצבעות לפעם הבאה.

הנועיתה

New member
כמו שאתן רואות אני בסדר

ונראה לי שעברתי את המשבר, ואולי בגלל שבכלל לא נתתי סיכוי לטיפול הראשון (איזה נוראית אני). אבל התאוששתי, החלטתי לנצל עד הסוף את החודש חופש, ואח"כ אני בטיפול מנצח!!! המון תודה על החיבוק החם. ובנימה אופטימית זו אסיים.

הנועיתה ../images/Emo10.gif

התקשרתי אליך אתמול כדי לשאול לשלומך...ולא ראיתי שכבר פתחת כאן הודעה ... מצטערת לשמוע על השלילי... קבלי
גדול...

למעלה