קצת אמה...

klara19

New member
קצת אמה...

אממ... עוד לא יצא לי ללכת למסיבה של בנות טוב רגע קצת רקע: אני בת 19 לפני כמה חודשים נפל לי סופסוף האסימון וקלטתי שאני לס אבל מאז אמ... לא קרה ממש הרבה לאהתנסתיעם בחורה מעולם הכל מבוסס על המשיכה שלי נפשית ופיזית לנשים... טוב טוב, עכשיו לשאלה אז כמו שאמרתי אני מאוד רוצה ללכת למסיבה ונמאס לי לחכות לרשפון שהבנתי, בעיקר ממכן, שהיא הדבר אז תכננתי לצאת יום שישי לTLV אבל אבוי קראתי בפריידזון שזו מסיבה לגייז והדגש בפרסום היה דווקא אל הקהל הגברי!!! תגידו לי (בקשה) שאני טועה ובכלל אם מישהי פה הייתה באחת המסיבות הקודמות פרטים יהיו נפלאים
אם לא רעיונות נוספים יועילו בהחלט בכל מקרה
קלרה

המממ..

לא הייתי בTLV אבל אני ממליצה לך ללכת קודם למועדוני נשים, לקבל שם את הרקע שאת צריכה... הכי טוב בשבילך אם עוד לא היית במסיבות, לצאת למועדונים, לבדוק את הרקע שמה, ולא לחטוף פתאום את השוק כשאת מגיעה למסיבה ושתרצי לברוח. ממליצה בחום על מועדון המינרווה, שמה הקהל הנשי גדול, ובכלל האווירה במועדון מאוד שמחה ונחמדה...

magicgirl

New member
יש עוד...

את יכולה ללכת גם לריינבוו שזה בנחלת ביניימין(אי אפשר לפספס בגלל הדגלים) ולא מומלץ המסיבות ב TLV כי הם של ההומואים והחברות הכי טובות שלהם... אני ממליצה על המסיבות של שירזי (הבת -אילנה) . ויותר מומלץ זה המסיבות ברישפון פעם בחודשיים שזה באוירה כיפית מחיר נוח (75-85) ושתיה בחינם (ולפעמים גם נקנקיות) במסיבה הזו תמצאי את כל סוגי הלסביות (ומוסיקה פצצות) בהצלחה... She makes me feel so ill at ease My heart is really on its knees But I keep a poker face so well That even mother couldn’t tell.
magic_girl

את נשמעת חמודה מאמי

אם את רוצה שלחי הודעה נדבר קצת אני בן 17 עם רשין על אופנוע עוד מעט על מכונית..... אני מתאמן במכון כושר ומאזור רעננה עם תרצי שלחי הודעה נב כדי לך

אני הייתי בטי אל וי..

ולבנות יש אולם נפרד מבנים.. וזאת מסיבה תותחית אחלה מוזיקה.. ורק בשעה 4-5 לפנות בוקר פותחים את האולם של הבנים ,הבנות יכולות להיכנס לשם ולצאת,ובבנים לא יכולים להכנס לאולם של הבנות. בקיצור אחלה מסיבה.. ומגיק גירל לדעתך הרבה מי שעושה את מסיבות בטי אל וי ואני מתכוונת לאולם של הבנות לא של הבנים זאת אילנה שירזי!! אז רק שתדעי שלא תדברי שטויות..

klara19

New member
וואלה

תודה על ההסבר האמת נראה לי שאני כן ילך למסיבה הזו יותר מידיי אין לי להפסיד לא ככה? סופשבוע נפלא לכולכן
קלרה

magicgirl

New member
אני מצטערת...

לא רציתי לדבר שטויות אך עדיין אני נתתי את דעתי האישית ...שריפון יותר טוב! ושהניסיון שלי עם מסיבות מעורבות לא משהו! אז סליחה עם פגעתי במשהי אך הכוונה היתה לתת המלצה אישית! She makes me feel so ill at ease My heart is really on its knees But I keep a poker face so well That even mother couldn’t tell. magic_girl

למעלה