קצר עלי......

קצר עלי......

בפעוטון שלנו ישנו ילד שמפגין כלפי בגלוי חוסר אהבה וסלידה גלויה,הוא בוכה בנוכחותי ומתרחק ממני למרות שאני מחבקת ומלטפת(וזו פעם ראשונה במשך כל הזמן שאני עובדת עם ילדים שזה קורה לי)ברור לי שהוא לא אוהב את העובדה שאני מקפידהותר על סדר היום והכללים בגן ואצל המטפלות האחרות הוא מקבל יותר ויתורים ולמען האמת אני לא מתרגשת מזה אלא הולכת בגישה של רצונו כבודו,חשבתי הרבה והגעתי למסקנה שאולי כדאי שעדיף שאבקש מהמטפלות האחרות שיקחו אותו לגמרי אליהן כי אצלן הוא יותר פעיל,אוכל יותר טוב,ישן טוב ואותי הוא פשוט שונא אבל אולי אני טועה אולי אני מפנה לו עורף,אני מרגישה שעדיף לי להשקיע בילדים שנוח להם איתי(שזה בעצם כל הילדים חוץ ממנו). שלכם חנה גונן

zimes

New member
נשמע סביר

וטוב יותר גם לילד. בכל מקרה - לא הייתי מחבקת/מלטפת ילד שלא רוצה בזה. אני זוכרת שהיה מקרה דומה, אבל הפוך - ילד שלא הסתדר עם מטפלת אחרת, ועבר אלייך. נכון?

לימור111

New member
כמה לא נעים

ומצד שני, מה לעשות, זה קורה, ואפילו בפעם הראשונה. אני לא יודעת אם כדאי להעביר אותו למטפלת אחרת (ובעצם למה לא, אם זה יהיה נעים יותר גם לו וגם לך) אבל אחד הדברים שכבר ראיתי בגן של קרן: ילדים מעבירים את אהדתם בקלות ממטפל למטפל. קרן עצמה העדיפה באופן ברור אחת על השנייה בהתחלה, ועכשיו אין לה העדפה. היא מחבבת את שתיהן.

למעלה