קצרצר של בקר...לא. לא זה...

maxima

New member
שולי...השבוע ממש לא מתאים לי גשם

יש לי טיול ביום רביעי.. היום שיפצניק לכל מיני קטנים וברית אחר הצהריים שיפוצניק גם מחר אז אשמח אם הגשם ימתין איזה שבוע או קצת יותר...

HAVA159

New member
בוקר טוב לחברי הפורום הנחמד../images/Emo140.gif

בוקר נפלא שיהיה לכולם שבוע עם הרבה בריאות והמון המון כייף. באהבה
חוה.

shkedud

New member
בוקר טוב לכל המאזינים, ואתם

המתעמלים היכון... - זוכרים אותו את מיכאל בן מאיר היקה, שעשה לנו התעמלות בוקר ברדיו לפני 100 שנה? ככה, צנוע, בליווי פסנתר, - טוב, סתם אסוציאציה ל"בוקר טוב" אודו, אני מדברת המוון עם המראה, ואומרת לה - זה מה יש ועם זה ננצח!!! היופי בגילנו הוא (בעיקר)היופי הפנימי, והוא שמקרין על החיצוניות. העולם סוגד היום לצעירים החטובים, השריריים. זה אומר שצריך להיסחף? העיקר שהראש זקוף, העיניים נוצצות, החושים ערים ויש עניין. מה שכתבת מדהים, חבל שגם עצוב. אתה יודע שאני מאוד אוהבת את הכתיבה שלך...
ד"ש לפילים

tipid

New member
../images/Emo141.gifברכת שבוע טוב ומבורך!...ו

בפרוס השבוע החדש שבא עלינו לטובה אני רוצה לאחל לכל בית ישראל באשר הוא שבוע מלא שקט ושלווה בטחון בריאות אחווה ועזרה לזולת ובשימת דגש על יישום די לקטל בדרכים ודי לאלימות! תמר.

emmy5

New member
בוקר טוב ומהנה לכולם ../images/Emo24.gif

הרגשה טובה להכנס בין חברים מוכריים .. אודו ,תחייך למראה ,תראה כמה שאתה חמוד ,עם קמטים של אושר וחוכמה בגילנו . ידידי ,שבוע טוב לכולם .. לחחואל'ה , העוברת היום נתוח גב ,מאחלת הצלחה והרבה הרבה בריאות .

ora11

New member
|בוקר טוב חברים../images/Emo50.gifלחווה שלנו

חווהלה בריאות וחזרי אלינו במהרה בריאה וכשאני מסתכלת במראה בבוקר אומרת לעצמי מגיע לו פולניה זה מה יש. שבוע נעים וחמים לכולנו. מנורה מלכה מתי הספר הבא?

אנימו

New member
אודו-אל תחפש את הקמטים ואז לא

תראה אותם. לחילופין - ראה כמה חוכמה ובטחון מוקרנים מפני המבוגרים. והפילים - אמנם עורם מקומט ואזניהם מתנפנפות - אבל הם נבונים ומעוררי אמפטיה.

bimbo.

New member
ברכת החלמה מהירה לחווה../images/Emo24.gif

והמעמל שלנו ברדיו היה מיכאל בן-חנן (ולא בן מאיר). טוב, נסלח לך הפעם

shkedud

New member
בימבו, אמרתי לך כבר שהזיכרון שלי

דפוק לגמרי, יה אללה... תודה לך

odo13z

New member
ברוכה הבאה קפטיין.../images/Emo140.gif והפילים....

את צודקת. בחיי.

bimbo.

New member
מה קורה? נראה לי שכולכם התחפרתם

היום מתחת לשמיכות.
האם כמה ענני גשם עושים לכם את זה?????

איזה סיפור מקסים...

כייף לקרוא על הבקר סיפור חמוד כזה. זה כישרון מולד או נרכש? נירה שקד

למעלה