קפצתי לומר שלום

MooN of 1986

New member
קפצתי לומר שלום../images/Emo26.gif

מה שלומכם? מישהו כאן זוכר אותי? מה שלום כולכם??? (גם שלום אילו שאינני מכירה) איך החיים??? נכנסתי לשניה ופתאום נתקפתי פרץ נוסטלגיה קטן.... יש את מי לשתף???

סיטרא

New member
נכון אם

אני אשאל: "מהו התקף הפירומניה שתקף אותך בעיצומו של הלילה?" אתה לא תתייחס? נכון? הא?

התכוונת לאינסומניה. נכון?

(ככל הידוע לי לא שרפתי כלום) אני בהחלט מתייחס אבל אני לא יודע מה לענות לך.

סיטרא

New member
לא, התכוונתי לפירומניה.

(אצלי אגב זו פאראנויה על גבול הגרפומניה. )

סיטרא

New member
אה, את זותי מהארכיון?

שלומי טוב, נחמד, שפיר, סביר, נעים למדי, טיפ טינופת מעל לממוצא, גועש, מסטול, חושב, מבולגן. מחקי את המיותר.

MooN of 1986

New member
אז ככה....

בימים אלו ממש אני בבית, חורשת לבגרויות
(אפילו קיבלתי 85 בבגרות בתושב"ע) אבל בכללי אני באותו מקום בו הייתי קודם, אולפנא, בית, חיים.... בשנה האחרונה אני פחות ופחות מבלה, כי עשו לי דיי הרבה בעיות באולפנא בגלל ש"תפסו" אותי עם מכנסיים... אז רק בספיישל אקייז'ן אני יוצאת... הייתי בפולין אם כבר הזכרת פולנית... מסתבר שיש אפשרות לחוות איזושהי "חוויה רוחנית" במצבים מסויימים, אני לא אגיד שהתפללתי שם יותר מידי וכל זה, אבל התפללתי במשך שמונה ימים לפחות 4 תפילות!!! כשחזרנו הרב (ראש האולפנא) שאל אותי אם היה במסע לפולין תשובות לגבי השאלות שלי, אז אמרתי לו שהיו תשובות לשאלות, רק שלא לשאלות אמוניות... היו קטעים מצחיקים כי היינו משלחת של בנות ורובן שם היו שמחמיות כאלו... ככה שכשלא היינו באתרי שואה היה דיי שמח ומצחיק... במיוחד בבית המדרש בגור, כי לא הסכמתי להכנס כי היה שם ריח נוראי אחרי שכל הבוקר היו שם המשלחות של הישיבות למיניהם, והם שתו הזיעו והשאירו את כל הסירחון... אבל גם אני רקדתי אצל רבי אלימלך מליז'נסק, והיה דווקא דיי טוב... ואפילו השארתי לו פתק... (זה לא עולה כסף, נכון?) אבל מה שכן, חזרתי מהמסע הזה הרבה יותר ציונית
והרבה יותר קשורה לשורשים שלי מצד אבא... איזה מצחיק זה להכנס לכאן...D-:
ירח

rigoletto111

New member
האידיוט חשב שתמצאי באושויץ תשובות

ל"שאלות אמונה"? <גם אני רוצה שבחורות ירקדו על קברי> "ובעניין הריקודים, עכשיו את מבינה למה צריך לרקוד רק עם חצאית כשאני שוכב למטה?" (ר' אלימלך מתבדח כמו מלך)

MooN of 1986

New member
אין לך הזכות לקרוא לו אידיוט

כי הוא אחד האנשים הפתוחים והטובים והחכמים שאני מכירה, קח דוגמא, כשהוא היה צריך לדבר איתי על הקטע של הצניעות הוא שאל אותי אם זה משהו שאני עושה בגלל החבר'ה וכל הקטעים האלו או שזה נובע מחוסר תשובות ובחירה באיזושהי דרך חיים... כשאמרתי לו שכרגע אני לא סגורה על עצמי אבל נראה לי שאת המשך חיי אני לא אעביר במגזר הדתי הוא ביקש ממני דבר אחד, 'יש לך עכשיו שנתיים להיות באולפנא, גם אם תצאי מהעולם הדתי אני מאמין שאם תקשיבי בשנתיים האלו למה שמנהסים להעניק לך את תצאי עם הרבה פחות שנאה לדת ועם הרבה יותר חכמה וידע' כשהיינו בפולין הדבר האחרון שהוא עשה זה להגיד לבנות להתפלל, הוא יותר אחד מהחבר'ה מאשר ראש האולפנא.... היו לי הרבה התיעצויות איתו ולא רק בקטע הדתי... הוא בנאדם חכם ושוב אינני חושבת שיש לך הזכות להגיד עליו שהוא אידיוט. וחוצמז'ה אני מבינה מאיפה נבעה השאלה הזו... חברה שלי שנסעה איתי ממש אבל ממש ממש התחזקה, ככה שהוא רצה לדעת אם זו רק היא או שיש עוד 'תופעות' כאלו....

יו, את פה! ממש עכשיו!

ברכות על הציון בתושב"ע! >ספל חמאה מאחלת הצלחה בבגרויות<

מעניין מה יהיה בעוד חודש

כאשר אסע לפולין, האם אתחזק? מישהי ששמעה ממני על הנסיעה הזאת, אמרה לי: אני מבקש ממך שתתנקם בפולניות חזק חזק על מה שהם עשו להורים שלי.

MooN of 1986

New member
אתה נוסע עם קבוצה?

כשחזרתי מפולין כתבתי מכתב לסבא וסבתא שלי... אם תרצה אני יכולה לשלוח לך אותו באימייל, הוא אמנם קשור מאוד למשפחה ולמשלחת שלנו אבל אני חושבת שזה טוב לקרוא שם דברים שאחרים כתבו וככה אתה מצליח יותר לנתב את הרגשות שלך ולדעת איך זה משפיע על אחרים... והמלצה!!! קח כמה שיותר נרות זיכרון!!!! אני שחכתי את שלי בבית וזה היה ממש חסר לי! וגם רשימה של קרובים שניספו(אם יש לך)... לי זה עזר להתמודד עם הריחוק שחשתי בשלבים מסויימים.

rigoletto111

New member
טוב, לא התכוונתי אישית...

אבל אני ממש לא סובל את המניפולציות הרגשיות של "תיסעי לפולין, תתחזקי" כתשובה להחלטה שלך שלא לחיות את חייך בעולם הדתי. ו"מצאת תשובות?" - נו באמת... <ברור שמי שיש לו שאלות הוא "חולה" והשאלה רק היא איך "לרפא" אותו>

שלום שלום

איזה יופי לראות אותך כאן (בדיעבד), יופי שאת קופצת! שתפי חופשי בפרצי נוסטלגיה, במה שקורה איתך בימים אלה, בתיכנונים לעתיד, ובכלל שתפי! אני חושבת עליך די הרבה לאחרונה, בכל פעם שאני שולחת קבוצה לאיזור שלך, זה קורה די הרבה לאחרונה. התיירות פורחת
>ספל חמאה צמודה למשאף<

אני לא עושה כלום... |זה הוא התחיל|

אני יושבת כאן ומשוטטת באינטרנט. יש לי אסטמה עונתית. אני חושבת שאני היחידה שיודעת מתי נגמר האביב ומתחיל הקיץ (ומתי נגמר הסתיו מתחיל החורף). זה מדוייק להפליא. >ספל חמאה עם כאב ראש<

למעלה