קפצתי לומר שלום
ו-סקר

קפצתי לומר שלום ../images/Emo187.gif ו-סקר ../images/Emo41.gif

אני די קרועה מעייפות, פשוט כי זה המון לעכל על בסיס יומיומי. נחמד כאן, די צונן (סביב ה-6 מעלות, אבל בבית זה לא מורגש, כי יש הסקה), ובעיקר מלא סידורים. עשינו קניות בסופר השבוע, סופר גדול כזה, כמו ג'מבו או משהו, פשוט כי שם המחירים נורמליים יותר. ועדיין, הסתובבתי שם כל כך הרבה זמן, משווה מחירים, בודקת, מי יותר זול, כמה יותר זול, איזה מבצע יש פה וכו'. וכשניסיתי לחשוב מתי בפעם האחרונה עשיתי ככה קניות של מזון, מבחינת כל ההשוואות והבדיקות, לא הצלחתי להזכר. לא שהייתי משפריצה כספים בלי אבחנה, פשוט היו את המוצרים הפחות או יותר קבועים שהייתי קונה, וגם אם היה מוצר שהיה טיפה יותר זול, לא בהכרח הייתי מחליפה, פשוט בגלל הנטיה להשאר עם מה שמוכר.
עד כמה אתם משווים מוצרים בסופר מבחינת מחיר ותמורה. זה משהו שבכלל מעסיק אתכם, או שישר ניגשים למוצר המוכר ולוקחים
האם אתם מפעילים שיקולים לפיהם מחליפים מותג מוכר באחר פשוט כי יוצא שהשבוע, או בכלל, הוא זול יותר

kkarinn

New member
ברור שאני משווה, ברוב הדברים לפחות

זה תלוי במוצר. מבחינת אוכל, כל עוד זו חברה מוכרת ואני רואה שיש מבצע, אז אני הולכת לפי הזול יותר (למשל, בקניית חומוס או מוצרי אוכל אחרים). אבל יש דברים שאני לא מתפשרת עליהם. למשל, השמפו שלי עולה מעל 20 ש"ח. יש שמפואים שעולים 10-15 ש"ח, אבל אני ממש אוהבת את הריח של השמפו הספציפי, והוא גורם לשיער שלי להיראות ולהרגיש יותר טוב משמפואים אחרים, אז על זה אני לא אתפשר.

למעלה