קספר.....

קספר

New member
הדס חחחחחח ;-p

את פו ? איפה את ??? איפה ?? אגב מה שלומך ? אני מרגיש מצויין:))) אם את כאן... תצייצי,תשרקי,תרימי פצצות לאוויר.... או פשוט תרשמי `` אני כאן `` חחחחחח יאאלה להתראות חחחחחולה עלייך :))חיחיחי קספר 8-p

הדסו^ש

New member
כאן=====>

הנה אני!!!! קוקו!! חחחחחח חולה עליך (וגם חולת נפש, קצת...) דסדסו`ש

קספר

New member
הדס ;-p ;-)

משוגעת ?!? או או .... שמעתי שלמשוגעים יש כוח והרבה .... גרררררר ( של ליטון וטיי ) :))) חולת נפש או לא אוהב אותך כמו שאת ועל תשתני :))))) B-p

הדסו^ש

New member
נעלבתי!!!!

אני לא משוגעת!!!! אני חולת נפש (קצת...)!! יש הבדל... ולא זאת בלבד שאני אשתנה, אלא גם שהרופא שלי אומר שהמצב כרגע טוב לעומת מה שעוד יהיה....אבל אני אופטימית.... חיחיחיחיחי גרררררר של ליטן וטיי???!!! כנראה שפיספסתי משהו.... לא נורא... יהיה טוב... ;-)

קספר

New member
הלו הלו בבה ;-p

את יודעת שזה מאהבה. נכון ? כי אם לא כמו שאני מכיר אותך.....( קספר בולע רוק ) אני עוד עלול לישון עם הדגים....חיחיחיחי לא תעשי זאת לקספר קשישא נכון? לאאא...הדס אוהבת קספר חיחיחיייי:))) אגב הגרררררררר--חשבתי שזו היתה המצאה של ליטון בסוף נתבדתי... וטיי דאגה לומר לי חחחחחחח ובקשר לרופא אני אכסח אותו עם הוא ישנה אותך !!!! סתםםםםםםםםם חיחיחיחיחיייייי 8-p

הדסו^ש

New member
טוב, שיהיה...

הדס אוהבת קספר..... ונראה לך שאני אתן לך לישון עם הדגים בגילך המתקדם???(אגב, כמה מתקדם הוא?) ותעזוב את הרופא שלי לנפשו, טוב? עד שמישהו מבין אותי.... חחחחחח

קספר

New member
חחחחחחחחח אני ?

מתקדם ? חיחיחיחיחיחיחי מממממ....בואי נראה בשביל שזיף מיובש אני זקן.... בשביל הר אני צעיר מאד מאד ..... אבל בשביל עץ אני בגיל הנכון...:)) אבל כדי להיות מדויק ...... אני אגיד 22 :)

למעלה