קסנדרה

קסנדרה

למה כל השירים שלי לא זוכים להודעה בפני עצמה אלא נשלכים לשירשור אחד? וגם לא זוכים לתגובות? אני מפרסמת שיר אחד ביום אם לא פחות. כך שזאת לא הצפה, מגיעה לי תשובה. הלא בדיאלוג בין שתינו הזמנת אותי להצטרף.

קסנדרה*

New member
הטוש תודה שהעברת לכאן את שאלתך

אני מנסה להיזכר במה מדובר ואיני נזכרת שניהלנו דיאלוג אלא אם פנית אלי בשם אחר. לעצם העניין, הצטרפת בתקופה שהפורום נמצא תחת התנכלות של גולשים וההתנהלות בו היא קצת יותר זהירה מאשר כרגיל. אני מתנצלת על אי הנוחות שנגרמה לך ולגולשים חדשים אחרים, עד שנהייה בטוחים בזהותם. השירים שלך אינם מושלכים אלא משורשרים לאכול של שירים חדשים, כך עד שנהייה בטוחים. לגבי תגובות, שוב, בגלל סיבות רבות הפורום מצוי בקפיאה קלה וזה בא לידי ביטוי בתגובות. קסנדרה

קסנדרה

התכתבתי איתך תחת השם beauty is the beast, הזמנת אותי להצטרף ולהשתתף. לא ידעתי שאקבל כזו קבלת פנים, אני מטילה ספק בכנות ההצעה. אני מבינה את הזהירות שאת נוקטת אבל משום מה זה בא רק על חשבוני כי משתתפים חדשים כמו גדי יערי, rgal1, ותאום2 (בשירו "מסיבלו של עילג") זכו בהודעות שאינם בשירשורים. תאום2 וגדי יערי אף זכו לקבל ממך ביקורת. מה גם שיכולת להגיב למשתתפים אחרים כמו ישי ופרח תרבותי. קפיאה קלה כפי שאת אומרת לא צריכה למנוע ממך להתייחס לשירים שלי. אני באמת מעוניינת בדיאלוג של ביקורת בונה בפורום. אין לי מה להסתיר. משום מה, גם השירשור שבו היה דיון על למידת כתיבה (אני טענתי שרק מכתיבה אפשר ללמוד לכתוב) השרשור כולו נמחק שזה לא מובן לי, לא היתה בהודעות שלי שום נימה פוגענית או הפרה של כללי הפורום. אני משתדלת להגיב עניינית ולהשתתף.

קסנדרה*

New member
תשובתי המסכמת ומסיימת את הדיון

הכינוי שציינת beauty is the beast שייך לקבוצת המתנכלים, את גם הגבת להם כאשר הם פרסמו הודעות מציפות בפורום, אין לי כל סיבה שלא לחשוב שאת לא אחת מהם, נהפוך הוא. להגיב לא עניינית זו גם התנכלות לפורום כמו למשל להגיב לכינוי "שלומי ממבשרת" - "לא ביקרתי במבשרת" זה רלוונטי לפורום העוסק בשירה ??? לא פרסמת שירה ולא הגבת לשירה אלא לחברייך ולהודעותיהן שנועדו לשבש התנהלות תקינה, לכן נמחקת ולכן נחסמת בכינוי ההוא, ואולי גם בכינויים נוספים, לא בדקתי. אי לכך, אני נוקטת בדרכים ובאמצעים העומדים לרשותי בכדי להגן על הפורום ועל מעט הגולשים שעוד מחזיקים מעמד, מפני גולשים המנסים להתנכל לו ולבם, וזו אחת הדרכים. אני לא מתכוונת לשתף איש בהחלטותיי, אלו ההחלטות שלי וכל כוונותיי הן להגן על הפורום שנפגע מהתנהגות חברייך, וכל פעולה כשרה בעיניי. אני מיציתי את הנושא. קסנדרה

לא נכנסתי בשמות אחרים

רק בשם "הטוש הגדול". את יכולה לבדוק את זה. בהתכתבות בינינו ביקשת ממני לכתוב רק הודעות ענייניות (מתאריך ה 27.7). נעניתי לבקשתך ומאז לא פרסמתי הודעות שאינן ענייניות. גם כתבת (ואני מצטטת): "הפורום מלא ביצירות טובות, את מוזמנת להגיב - הנה הזדמנות מצויינת". כעת אני מפרסמת שירה ומגיבה לשירה. אני לא רואה איך אני פוגעת בפורום.

שאסביר לך?

אנחנו לא מתייחסים לכינוי כאל ישות נפרדת אלא לאדם שמאחוריו. זה ששלומי אולי (והיא לא) מתממת ולא מבינה זה לא אומר שאנו לא מבינים. ברגע שמתברר כי "שלומי" זהה ל"ביוטי", ל"נאאפי", ל"טוש גדול" ועוד כהנה, אז היחס אליה - אליהן - יהיה כישות אחת. אחת קללה וקלקלה - "כולן" עשו זאת. החלפת כינויים לא תועיל, ממילא זהו אקט טרולי מובהק. את כנראה באמת סבורה ומאמינה שאנו כל כך מטומטמים שלא נזהה. אבל תגובתנו הנפגעת מיחס זה תהיה בהתאם.

אני לא ביוטי/הטוש וגם לא נאאפי

הייתי מצפה מאדם שמתיימר לעסוק במחקר לקצת יותר דקדקנות בפרטים (= אפשר לבדוק איי פי ולראות שמדובר בכמה אנשים שונים).

תודה

אם היית מבין במחקר היית גם מבין שנפלת בפח הפשוט (שוב) שטמנתי לך. הפעם שלא כמנהגי אומר לך שלעולם אין איש המחקר-המראיין מספק ל"מושא המחקר" תמונה שלמה על כוונותיו וידיעותיו עליו, כדי שיתפתה לספק לי את האינפורמציה שנדרשה לחוקר. לא. אתה לא היא. אתה....

../images/Emo39.gif

הטוש או ביוטי לדעתי, קסנדרה זכאית, כמו כל אחד, לבחור למי להגיב ואיך. התובענות הזו, וההתנסחות של "מגיע לי", והלחץ, אינו טוב בעיני ויוצר אנטגוניזם.

אחרי שישרשרו את כל השירים שלך לשרשור אחד

נראה אם עדיין תחשבי שמדובר ב"מגיע לי" ולא בהתעללות לשמה. וקסנדרה, בנוגע להודעה שלך בפורום המקביל: ה"מתנכלים" הם חברים. תני לאנשים עם שפה קצת שונה משלך להתבטא ותווכחי שרמתו של הפורום תעלה פי כמה. לחסום אותי למשל זו הייתה טעות, כי לא עשיתי דבר מלבד לפרסם שירים שלי. ואם זה חטא - אז כולנו חוטאים.

קסנדרה*

New member
אמן שתחלי בעגבת שלומי ממבשרת 103443783

וזה מה ?? לא עשית דבר ?? וזו רק דוגמא אחת, יש עוד. אמן שתחלי בעגבת שלומי ממבשרת 103443783 √ 18:33 06/08/2007

קסנדרה*

New member
כן נכון ללא סיבה, סתם כך באמצע שרשור

ועכשיו תפעילו את הדמיון מה הפנינים שאני מוצאת לפעמים בתיבת המסרים.

עם כל הכבוד לספין שביצעת בתגובותך להאשמתי

שהרי לא התייחסת בציטוטך המפואר לטענות שהועלו... כמה מפתיע! הדבר לא נאמר במסגרת הפורום, אלא כתגובה (במסר האישי בלית ברירה) לעוד חסימה תגרנית במיוחד שלך בעלת סיבה נטולת הגיון . נכון, אין מחילה, אפילו לא על "עידנא דריתחתא", אבל מוטב להקפיד על העובדות.

קסנדרה*

New member
שלומי תקרא שוב

ציוטט ההודעה מכיל את מס' ההודעה המאפיינת הודעות פורומים, וכוללת את סימן ה- V , המאפיין הודעת פורום שנקראה, זו הודעת פורום שפרסמת באמצע שרשור המתייחס לשיר שכתבה פרח תרבותי, ללא סיבה וללא כל הקשר. אלה הן העובדות המדוייקות !!

למעלה