קסם של ילדים

לורה...

New member
קסם של ילדים

אתמול בערב ביקש ממני הילד הגדול ``אמא,תני לי להחליף לו טיטול בבקשה``...והוא,הוא רק בן 8 וחצי,הוא שאני זוכרת כל רגע ורגע מחייו,מהלידה ועד עכשיו.....הוא ביקש לטפל בו בתינוק. בטח שהסכמתי.... ורק לראות אותו,איך הוא מנקה לו עם מגבונים,איך הוא מניח ת,טיטול בעדינות..רק לראות את תחושת הגאווה והשימחה בעיניים שלו.הבטתי בו בהערצה,בילד הזה שלי,שרק לא מזמן היה תינוק...הבטתי בו ופשוט הרגשתי מאושרת. והוא,התינוק שלי,כאילו הבין את הרגע המיוחד הזה,והגניב לעברו חיוך מקסים כזה... 2 הגברברים הקטנים שלי,מחליפים חיוכים ומבטים כאלו.....ואני,אני כל פעם מוקסמת מחדש ומתאהבת בהם מחדש. לורה

דספרדו

New member
סאמק!

אהבתי את מבט הערצה הזה.. באמת! הלוואי וימשיכו לחייך גם כשיגדלו.. ןההערצה תלך ותיגדל!!

עופריקו

New member
לורהלה ....

אז זהו להתכונן בגיל 8 וחצי הם מתחילים לחתל,להאכיל לנקות אחריהם,איזה כיף,ו....מה קורה, מוקפת גברברים קטנים והחיוכים זו שיחת גברים.... תהני מכל רגע ,כן ילדים הם קסם שלך עופר

מיה30

New member
תגידי,

אפשר להלוות אותי לקצת??? גם אני פה צריכה מישהו שיחליף קצת טיטולים כי אצלי אין מי יודע מה מתנדבים... גם כשאומרים אז עושה טובה ומעקם פרצוף.. בחיי מקנאה בך... מיה30

אמיר.

New member
לא לקנא

אז נכון שאני מחליף טיטולים כמו משוגע אז ??? זה מה שהופך אותי לבעל טוב ???הרי ביננו, כשהיינו צעירים ויצאנו וטיילנו לאור ירח לא חשבנו על בן הזוג `האם הוא יודע לחתל` ולא מיומנוית ההחלפה הן שכבשו את ליבנו ... מומלץ להסתכל על שלשתרבעי הכוס המלאה !! (חוצמזה - אולי אני משקר ומעולם לא החלפתי טיטול ???? סתאאאאאם מי שתפקפק - תקבל טיטול מסריח בדואר עם טביעות אצבעותי !!!!)

אילה.

New member
לורההההההההה

איזה יופי של תמונה ציירת... שבת שלום לכם, אילה

למעלה