קסם? מירק? מישהו? ;;

Kryptonite

New member
קסם? מירק? מישהו? ;;../images/Emo168.gif

Pretty please...? ;; ואני יודע שזה היה יכול להיות באיציק, אבל פשוט הוא לא פועל לי.

Me 4eVer

New member
אררר..

תכתבי- server 62.80.114.210/ ואז- התקיה עם-#+ ו- הפ-חברתי

Marsha Figg

New member
באיזה שלב?

אחרי שאת מקושרת כבר לסרבר? העתקה של המסך תעזור.

Marsha Figg

New member
כן

פשוט תבחרי את הטקסט שעל המסך, זה יעתיק אותו, ותדביקי בהודעה.

Kryptonite

New member
ואני מניח שהילה לא משחררת../images/Emo168.gif

עכשיו עליי כמה הערות ציניות מרושעות וירידות חופשיות? חוצמזה, שלא דיברנו עליה. הייתי זקוק לאנשים לדבר איתם, ותודה ל
דניעל אודי ואופיר
שהיו שם.

Kryptonite

New member
תיראי,../images/Emo168.gif

התשובות השנונות שלך ממש נחמדות, אבל הן לא נכונות.
ואת יכולה לבדוק עם כל מי שהיה במירק, ואם את עדיין לא מאמינה - יש את הלוגים של השיחה.

מלאכית16

New member
לוידעת...../images/Emo110.gif

זה פשוט נשמע כאילו העובדה שאתה חושבת אני יורדת עליך, נותנת לך זכות לרדת עלי.

sarah

New member
דיעה ניטרלית לחלוטין

כמובן. אם אני אחשוב שמישהו יורד עליי יש לי זכות מלאה לרדת עליו בחזרה, בן אדם אחד מפר חוק מוסרי נגדי מותר לי להפר אותו נגדו, בעיקר כשהוא לא בלתי הפיך במיוחד. אם אני אבוא ואתחיל לרדת עלייך לא תרצי להחזיר לי כי אני מרושעת מנייאקית?! זה לא יהיה מוצדק לחלוטין להחזיר למרושעת מנייאקית שכמותי עין תחת עין? עד כאן. כמובן שזה לא האישו, הרי לא התכוונת לרדת על צחי, לי זה נדמה, מבלי שאבין דבר מהמקרה הלא ברור הזה שאת אמרת משהו שהתפרש כלרדת עליו שזה חבל, חבל שתקשורת בין אנשים דיי לקוייה לפעמים ולכן הוא החזיר לך שזה חבל, עם כי מובן לגמרי ואני לא רואה, אם זה כל מה שהריב כרוך בו, סיבה לכעוס משניכם, אלא רק להיות מעט מבואסים ממקרה חסר מזל זה שרה, שאין לה מושג על מה היא מדברת

sarah

New member
דיעה ניטרלית לחלוטין

כמובן. אם אני אחשוב שמישהו יורד עליי יש לי זכות מלאה לרדת עליו בחזרה, בן אדם אחד מפר חוק מוסרי נגדי מותר לי להפר אותו נגדו, בעיקר כשהוא לא בלתי הפיך במיוחד. אם אני אבוא ואתחיל לרדת עלייך לא תרצי להחזיר לי כי אני מרושעת מנייאקית?! זה לא יהיה מוצדק לחלוטין להחזיר למרושעת מנייאקית שכמותי עין תחת עין? עד כאן. כמובן שזה לא האישו, הרי לא התכוונת לרדת על צחי, לי זה נדמה, מבלי שאבין דבר מהמקרה הלא ברור הזה שאת אמרת משהו שהתפרש כלרדת עליו שזה חבל, חבל שתקשורת בין אנשים דיי לקוייה לפעמים ולכן הוא החזיר לך שזה חבל, עם כי מובן לגמרי ואני לא רואה, אם זה כל מה שהריב כרוך בו, סיבה לכעוס משניכם, אלא רק להיות מעט מבואסים ממקרה חסר מזל זה שרה, שאין לה מושג על מה היא מדברת

למעלה