קסומייייייייייייייייייייייייייייייי

קסומייייייייייייייייייייייייייייייי

נמאס לי, בגללך קניתי לה תחתונים והחלטתי כמוך במקביל גם אותה לגמול כלומר את קורל שלי, והיא כל הזמן עושה פיפי בתחתונים, אוף איזה יאוש
מתי היא תעשה כבר נורמלי בשירותים, שכחתי כבר את הגמילה עם הגדולים.. דיכאוןןןןןןןןןןןןן

דרדרסית...

קסומי כבר מספיק גדולה בשביל תחתונים, קורל עדיין לא... חחחחחחחחחחחחחחח... לא כל מה שטוב לקסומי טוב לה... בפעם הבאה - דורסל !!!

מה את ......

ממהרת ???????
עוד לא ממש חם , חכי לקיץ , אז עם הבריכות , וחצי גוף ערום הרבה יותר קל . חחחחחח מדמיינת אותך רצה אחריה בבית
תגידי בת כמה הנסיכה בכלל ?

קודם כל פנטוש..התכוונתי לקטנה של

קסומיייי.......חחחחח אתה גנוב ...חחחחח ופשוט אישה הקטנה שלי בת שלוש הייתה במרץ, ואני כבר ממש משתוקקת להוציא אתה מטיטוליה והיום רצתי לקנות עשרים תחתונים ומלאי של מכנסים שיהיה להחלפה, כבר דייייייי מהקקי פיפי, רוצה ילדים גדולים...חחח

חחחחחחח גם היא ......

משתוקקת להכניס אותך קצת לחיתולים שלה .... סBלנות .... היא לא תסתובב כך אחרי הקיץ הזה !! מבטיחה לך ..... חחחחחחחחחחח

תודה נשמה על העידוד אחרי יום של

פיפי מגעיל...חחחחח טוב אני זזה לקלח תנינג´ה שלי ותנסיכות, והאכלות וישר למיטות שקט לראש קצת... בינתים פשוט אישה אקדיש לך למטה שיר נפלא שאני אישית ממש אוהבת ואני בטוחה שתאהבי גם את, ואני עדין מחכה לפון שלך זוכרת הבטחת... אז הנה לחצי למטה על קישור לשיר שבחרתי בשבילך... וזזתי לבנתים בייייייי.....

למעלה