קניתי ואני צריך עזרה DVDDVIX מרנץ

moti72

New member
קניתי ואני צריך עזרה DVDDVIX מרנץ

שלום, קודם כל זהו החלטתי שנמאס לי להמיר כל היום סרטים אז קניתי את הדי וי די הזה. מה אתם אומרים עליו. זה עלה לי 450 שקל, היה גם ב 300 אך לא רציתי של חברת נורמנדי או אפקס. בקיצור צרבתי סרט בנרו תוך 3 דקות כולל תרגום והכל טוב !! יש לכם מקצה שיפורים בשבילי אני יודע שבמידה ואני יקנה צורב די וי די אז אני יוכל להכניס מס' סרטים בסי די אחד. אך נחכה קצת אין לי מספיק כסף בשביל זה.......... שאלה קבלתי כבל אחד של שיוצא ממנו 3 בננות צהוב אני יודע שזה וידיאו ואדום לבן לאודיו. הדיוידי שיש לי בבית הישן זה מערכת קולנוע ביתית שקניתי בעבר של יונדאי המכשיר הוא גם DVD וגם רסיבר . כך שעכשיו נראה לי שיש לי בעיה לחבר את המכשיר החדש לקולונע הביתי בקיצור בגלל שאין לי רסיבר . מה אתם יכולים לעזור לי בנושא החיבורים אני רואה מאחורה כמה יציאות אך אני לא יודע מה זה

Ncoder

New member
תתחדש ../images/Emo13.gif, מן הסתם יש לך בין השאר..

גם יציאת קומפוננט ב-DVD החדש, אם יש לך כניסת קומפוננט במסך אז זהו אחד החיבורים האיכותיים ביותר (הרבה יותר מהבננה הצהובה), אני לא יודע איזה חיבורים יש לך בטלוויזיה וב-DVD. חיבור לרסיבר זה דבר שיותר רלוונטי לחיבור מערכת האודיו, ככל הנראה יש לך יציאה דיגיטלית ב-DVD עבור האודיו כך שתוכל לחברו לרסיבר אם יש לך כניסה דיגיטלית, אך עבור הוידאו יותר רלוונטי ויותר כדאי לחבר ישירות (אלא אם כן יש לך הרבה מקורות ואתה חייב ממתג) אז יש צורך לדעת מה יש לך בדיוק (אתה רוצה את החיבור האופטימלי ביותר אני מניח).

moti72

New member
המשך לגבי חיבור המכשיר

אני רואה קומפננט בדיוידי החדש ואני קומפננט בדיוידי הישן כלומר שהוא גרם רסיבר אז לשם לחבר את הכבל וכמה עולה כזה כבל??? אני רואה גם בשני המכשירים יציאה קוואקסלית? מה זה תגיד במידה ואני מחבר קומפננט אז לא צריך גם את האודיו וגם את הS VIDEO?? אודה לתשובה

Ncoder

New member
אני רואה שאתה לא מבין הרבה...

בחיבורים אז אני אנסה: אפשרויות חיבור לוידאו (מהאיכותי ביותר): RGB - באמצעות כבל VGA ל-VGA כמו של מחשב במידה ויש לך בכלל כניסה\יציאת VGA במסך וב-DVD. קומפוננט - באמצעות כבל קומפוננט (מורכב מ-3 כבלים בצבעי אדום,ירוק וכחול). Svideo Composite - הבננה הצהובה אפשרויות לחיבור האודיו: אנלוגי סטריאו - 2 כבלים אדום ולבן. אנלוגי סראונד - 5 עד 7 כבלים לחיבור רמקולים קדמים\אחוריים\סנטר\סאב ועוד.. דיגיטלי סטריאו או סראונד AC3\DTS - כבל קואקסיאלי או אופטי יחיד. בדרך כלל אתה מחבר לרסיבר רק כבלי אודיו ואת הוידאו אתה מחבר ישירות למסך. עכשיו אתה יכול לשלוח לי צילומים של החיבורים שלך מאחורי הטלוויזיה והרסיבר או רשימת דגמים (תקווה שאני אמצא אותם בקלות) ואני אמליץ לך על כבלים וחיבורים אופטימליים אלא אם כן אתה כבר יודע מה לעשות וסתם כתבתי את כל זה.

למעלה