קניית אג"חים בארה"ב

מצב
הנושא נעול.

yosi45

New member
קניית אג"חים בארה"ב

קניית אג"חים בארה"ב
אני מעוניין לקנות אג"חים אמריקאים בארה"ב. מישהו יודע מה סדר גודל של עמלות משלמים שם בקניית אג"ח ?

futureking

New member
קנה אג"ח דרך חוזה עתידי

קניית אג"חים בארה"ב
אני מעוניין לקנות אג"חים אמריקאים בארה"ב. מישהו יודע מה סדר גודל של עמלות משלמים שם בקניית אג"ח ?
קנה אג"ח דרך חוזה עתידי
אתה יכול לקנות או למכור אגחים כמו בונד 30 שנה או טי-נוט 10 דרך שיטת החוזים העתידיים. אם זה מעניין אותך כנס לאתר: www.mptrade.co.il והם יסבירו לך. בטוח זה יותר זול מכל עיסקה אחרת - כי השיטה עצמה יעילה יותר. במקום לעשות העברות כספים גדולות אתה דואג רק לביטחונות ושאר הכסף נשאר אצלך בבנק.

baraba1

New member
אתה מודע לכך שבאפט בשורטים על ה-$?

קניית אג"חים בארה"ב

נוסטרו

New member
0.35% היא עמלה סבירה

0.35% היא עמלה סבירה
על עסקאות אג"ח בארה"ב , הרוב מכריע של האג"חים נסחרים OTC ולכן הרווח של הברוקר הוא בספרד מעל מחיר הציטוט לא על העמלה. בכל מקרה שים לב שסכומי המנימום לציטוט גדולים מהמקובל בישראל ותתקשה למצוא משהו בתשואות נורמליות במנות של פחות מ30/40,00$

נוסטרו

New member
עוד נק' למחשבה

0.35% היא עמלה סבירה
על עסקאות אג"ח בארה"ב , הרוב מכריע של האג"חים נסחרים OTC ולכן הרווח של הברוקר הוא בספרד מעל מחיר הציטוט לא על העמלה. בכל מקרה שים לב שסכומי המנימום לציטוט גדולים מהמקובל בישראל ותתקשה למצוא משהו בתשואות נורמליות במנות של פחות מ30/40,00$
עוד נק' למחשבה
נראה שהעלות הריבית לא הסתיימו ולכן הגיוני לרכוש אג"חים בריבית משתנה , הריבית שתקבל שם נמוכה משמעותית מרבית שתקבל כאן על מק"מ , תכניס באמצע סדר גודל ש1% על המרת המט"ח , לא עסקה מי יודע מה. אם אתה מאוד אופטמי על הדולר עדיף לעשות את ההשקעה הזאת דרך קרן נאמנות שמתמחה באג"ח חו"ל(יש כמה שגובות רק 0.5% דמי ניהול וללא עמלות קניה מכירה).

מצב
הנושא נעול.
למעלה