קניות חזקות במניות אלספק ואורמת

מצב
הנושא נעול.

אין ספק שמישהו החליט להגדיל את האחזקות שלו במניות האנרגיה הירוקה שתי החברות האלה ימשיכו להיות מנוע חזק לעליות מכובדות

אני חדשה פה אז תסביר

אין ספק שמישהו החליט להגדיל את האחזקות שלו במניות האנרגיה הירוקה שתי החברות האלה ימשיכו להיות מנוע חזק לעליות מכובדות
אני חדשה פה אז תסביר
אל תרשום סתם שם של מניה תגיד למה אתה חושב שהיא צריכה להמשיך לעלות

YY920

New member
כל הכבוד לרונית תירוש

אני חדשה פה אז תסביר
אל תרשום סתם שם של מניה תגיד למה אתה חושב שהיא צריכה להמשיך לעלות
כל הכבוד לרונית תירוש
יש פה חברותו של ניר טוטאנה שזורקים לאויר רשימת מניות בלי ביסוס ובלי הסבר ממשי ומי שקונה את המניות הללו מפסיד הון כך היה לדוגמא במנית כי"ל לפני כשבועיים ומי ששמע לעצת האכיתופל של ניר טוטאנה וחברותו איבד כ10%. אני בניגוד לאחרים המלצתי על איתוראן עם נימוקים והודעתי יעד ראשון 17000 ויעד שני 18000 וכו וראו איזה פלא הנייר כבר 18000 ומי שקנה עשה כבר 20% עם מחזור גבוה בלי הרצות ובלי שטויות. יש לי המלצות חמות נוספות אבל רק למעריצים האימתיים שלי בפרטי.

iaron012

New member
מה העניינים ידידי?

כל הכבוד לרונית תירוש
יש פה חברותו של ניר טוטאנה שזורקים לאויר רשימת מניות בלי ביסוס ובלי הסבר ממשי ומי שקונה את המניות הללו מפסיד הון כך היה לדוגמא במנית כי"ל לפני כשבועיים ומי ששמע לעצת האכיתופל של ניר טוטאנה וחברותו איבד כ10%. אני בניגוד לאחרים המלצתי על איתוראן עם נימוקים והודעתי יעד ראשון 17000 ויעד שני 18000 וכו וראו איזה פלא הנייר כבר 18000 ומי שקנה עשה כבר 20% עם מחזור גבוה בלי הרצות ובלי שטויות. יש לי המלצות חמות נוספות אבל רק למעריצים האימתיים שלי בפרטי.
מה העניינים ידידי?
שים לב בבקשה על מחזורי המסחר האחרונים של לפידות חלץ אופציה בשער של 2 כיום, ובוא נצפה באופציה לאט לאט עם עליות מתונות ובטוחות בימים הקרובים. לא חושב שכניסה של אנשים פרטים ספקולנטים יכנסו לעסקה של 50,000 אלף שח באופציה (מה זה כסף מונופול?) אלא אם כן.............. יש משהו שאני יודע ולא אומר. לכן צפו והביטו ידידיי. יאלוש שיהיה לנו יום יפה ולילה רווי בנפט וגז גולמי.

moti286

New member
אחרי העלייה של היום יבואו מימושים

ניר
פעם ראשונה שאני רואה את הגרף של אורמת - ממש מפחיד היא שוברת כל כמה ימים את רמת ההתנגדויות שלה
אחרי העלייה של היום יבואו מימושים
אני היום יצאתי מאורמת מחכה למימושים מחר ובהמשך השבוע ,אני ייכנס שוב השבוע בשער יותר נמוך.

מצב
הנושא נעול.
למעלה