קנאביס רפואי

rdhkvmvk

New member
קנאביס רפואי

היי.
אני משתחרר מהצבא בעוד כ3 חודשים וישר לאחר מכן אני מעוניין להפסיק עם התרופה שלי ולהגיש בקשה לקנאביס רפואי.
פירוט רפואי:
גילו לי לקרוהן בגיל 11. בהתפרצות טיפלנו עם אימורן וסטרואידים, ואז רמיסיה בערך 5 שנים עם רימיקייד. הופסק הרימיקייד ועברנו לאימורן בלבד, לאחר שנה וחצי היה התפרצות קלה. התחלנו הומירה - תרופה איתה אני עד עכשיו (כ3 וחצי שנים.) לא היה התפרצות מאז זאתי שעברנו לרימיקייד אבל אני מעוניין להפסיק את התרופה משני סיבות:
*תופעות לוואי - מאז תחילתה אני מרגיש חלש מאוד, יש לי המון זיהומים שאני מצליח להתגבר עליהם רק עם תרופות (ויש זיהומים חוזרים) ועוד כמה תופעות לוואי קטנות.
*בסך הכל זאת תרופה כימית וקשה ואני באמת חושב שהיא פוגעת לי בגוף.
אני לא מתכוון פשוט להמשיך עכשיו עם תרופות כאלה. גם עם הרימיקייד פשוט הרגשתי נורא והרגשתי שהתרופה החזקה הזאת משפיעה לי על הגוף יותר מדי.
בעיקרון התכנון שלי היה עוד כ3 חודש להפסיק עם ההומירה ולשמור על תזונה וזהו אבל הכרתי מישהו עם קוליטיס שהשיג אישור לרפואי והוא אמר שזה ממש ממש עוזר לו.
קראתי על הקנאביס הרפואי והעזרה שלו לקרוהן ואשמח לכל הפחות לנסות את זה. לקראת הפסקת ההומירה שתהיה עוד 3 חודש, יש לי עוד חודשיים ביקורת אצל הרופא שלי ובינתיים אני עושה את הבדיקת צואה החדשה הזאת בשביל לבדוק שהכל בסדר לפני שמפסיקים. הוא בעיקרון כמובן לא ממליץ, כי אם בסך הכל המחלה ברמיסיה עדיף לא לגעת..
אני מתכוון פשוט לבקש ממנו שיעזור לי לקבל מריחואנה רפואית. הרופא שלי הוא גם רופא מומחה עם שם מאוד גדול אז אני מניח שזה יעזור לי אבל זה במידה והוא יחשוב כמוני בכלל.
לסיכום - אשמח לדעת על הסיכויים שלי, ועל הסיפורים שלהם להשיג את הרישיון הקשה להשגה הזה.
תודה!

למעלה