קמפיין הועד למלחמה באיידס

• פותח הנושא day45
  • פורסם בתאריך

day45

New member
קמפיין הועד למלחמה באיידס

אני כועס יותר נכון רותח מזעם ולמה? ברגע זה ראיתי באתר אטרף דייטינג את הקמפיין שמריצים הועד למלחמה באיידס וב.ל.ה. דואגת והמסע הזה המריץ לי את לחץ הדם ואת מפלס הכעס. מי ה"גאון" שהגה את המשפט "אני יכול לשכב עם אלף נשאים עם קונדום לי זה לא יקרה"?. מה מצעד האיוולת הזה? לאיש בועד האמון לשרת את הנשאים ולשמור על כבודם אין הרגישות המינימלית לכבודם של הנשאים? משפט זה משדר לי במיוחד זלזול בכבודם של הנשאים ולא מעבר לכך. אם הקמפיין הזה אמור לעורר מודעות לקונדום ולא לאדם הוא הצליח ובגדול ברגע זה האדם נמחק לחלוטין, הוא הונצח כמחלה כמשהו שאם נוקטים פעולות הגנה "ניצלים" מגורלו מגעיללללללללללללללללל. אינני נושא דגל כאן או מטיף למסע צלב. זו דעתי האישית הנבועת מאהבתי לבן זוגי ורגישות לכבודם של הנשאים אותם אני מכיר ומכבד ולאלה שאינני מכיר. כפעיל לשעבר בועד למלחמה באיידס, אני מתבייש.

Jony Jerusalem

New member
מסכים עם DAY45

האמת, בהתחלה שראיתי את המודעה לא שמתי לב ולא ייחסתי לזה חשיבות אלא רק לעצם הרעיון של חי בן שושן שחי עם נשא. אבל האמת, אחרי שאני רואה וחושב קצת יותר לעומק אני חייב להגיד שהקמפיין מעליב ולדעתי חייב להיות שינוי בסלוגן שלו ולתת יותר כבוד לנשא האיידס לדעתי הועד צריך לחשוב שצריך לשנות את הסיסמה הרעיון - מוצלח - הסיסמה גרועה

אבינוף

New member
תגובה

אם לא הבנת כוונת המשורר הינה לחזק את האמון שלך ושל כל הקהילה בקיום יחסי מין בטוחים עם קונדום. עם קונדום אני לא אדבק. עם קונדום אני מוגן. קונדום הינו אמצעי ההגנה הטוב ביותר בכדי לא לקבל איידס. במידה ואתה משתמש בקונדום אתה יכול לבחור לך את הפרטנר מבין כל אנשי הקהילה ולא להפלות את הנשאים החיים בקירבנו. לא תמיד אתה יכול לדעת מי נשא ומי לא. במקום לנסות ולדעת אם הפרטנר שלך הוא נשא או לא., השתמש בקונדום. צא לדרך ותהנה.

Jony Jerusalem

New member
האם זה לא יוצר שום פגיעה ??

שמסתכלים על זה לעומק זה יכול ליצור קצת ריחוק - שווה לבדוק

day45

New member
צר לי על התגובה שלך אבינוף

במקום להקדיש שניה מחשבה על הכתוב והשלכותיו, הינך מדקלם מנטרה.

Jony Jerusalem

New member
כל אדם והשקפת עולמו

DAY45 הצגת אמנם דעה אישית, שאני אמרתי לך בעצמי שאני חושב שאתה צודק אבל מצד שני אפשר להסתכל על המודעה אחרת ואז היא בהחלט טובה ונכונה. לדעתי צריך להסתכל על כל דבר מכל ההיבטים ולא רק מצד אחד

למעלה