קל למצוא שוכרים לנכסים?

קל למצוא שוכרים לנכסים?

קל למצוא שוכרים לנכסים?
קל למצוא שוכרים לנכסים? או שזה לוקח כמה חודשים שבועות?
אשמח לתשובות :)
אני חושש בעניין זה כי אם לא יהיו שוכרים סתם אחזיק את הבית ריק

naf86

New member
כן ולא

קל למצוא שוכרים לנכסים?
קל למצוא שוכרים לנכסים? או שזה לוקח כמה חודשים שבועות?
אשמח לתשובות :)
אני חושש בעניין זה כי אם לא יהיו שוכרים סתם אחזיק את הבית ריק
כן ולא
זה מאוד תלוי באזור.
באזור בו אני גר, יש רחובות שלמים חצי נטושים. בצד השני של העיר, יש דירות שבקושי יושבות ריקות כמה ימים עד שמישהו אחר חוטף את הדירה.

dinastirei10

New member
למשל באזור קליבלנד

כן ולא
זה מאוד תלוי באזור.
באזור בו אני גר, יש רחובות שלמים חצי נטושים. בצד השני של העיר, יש דירות שבקושי יושבות ריקות כמה ימים עד שמישהו אחר חוטף את הדירה.
למשל באזור קליבלנד
באזור זה קל למצוא שוכרים? יש מצב שתגידו לי איפה הכי כדאי להשקיע? זה שלב שאני תקוע בזה
תודה מראש חברים!

naf86

New member
"אזור קליבלנד"

למשל באזור קליבלנד
באזור זה קל למצוא שוכרים? יש מצב שתגידו לי איפה הכי כדאי להשקיע? זה שלב שאני תקוע בזה
תודה מראש חברים!
"אזור קליבלנד"
זה כמו להגיד "אזור תל אביב".
יש מקומות טובים יותר, יש מקומות טובים פחות. זה יכול להשתנות ברמת האזור/שכונה/רחוב.
&nbsp

נתן90

New member
הכל מתחיל וניגמר בחברת הניהול

"אזור קליבלנד"
זה כמו להגיד "אזור תל אביב".
יש מקומות טובים יותר, יש מקומות טובים פחות. זה יכול להשתנות ברמת האזור/שכונה/רחוב.
&nbsp
הכל מתחיל וניגמר בחברת הניהול
דווקא במקומות לא איכותיים לאכלס בדייר לא מתאים זה הכי קל והכי מהר סה"כ להשאיר את הדלת פתוחה היא תתאכלס ..

הזמן הנידרש לאכלוס בית, בעיקר ניגזר מהיקף הסחירות (שוק גדול או קטן) באותו שוק.

אם הבית יוצא דופן (אפילו באיכותו) הוא בסקאלת הסחירות הנמוכה וקשה יהא לאמוד את הזמן שידרש לאכלסו.

אם הבית הוא ממוצע לסביבתו כל סוכן נדלן מקומי יכול לספק לך דוח CMA עם ממוצעי זמן איכלוס.

המלצה, אם לא מבינים יותר מידי מה עושים. עדיף לזרום עם העדר קונים במקום טוב באמצע, בית טיפוסי ולא יוצא דופן - וכך ניתן להסתמך על ממוצעי שוק.

שאלתך כפי שציננו אלו שלפני הינה כללית - תשובה קונקרטית עם ערך כל שהוא תקבל לא בפורום אלא מסוכן נדל"ן מורשה, באזורי פרברים אחוז השוכרים ביחס לבעלי בתים הינו נמוך וממומלץ להתייעץ על סוכן בסוכנות שמתעסקת בהשכרות חברת ניהול וכדו'.

למעלה