קליפ חדש למארון 5!

ערן1987

New member
קליפ חדש למארון 5!

להקת מארון 5 עשתה חתיכת קאמבק בשנה האחרונה בזכות הלהיטים הגדולים Moves like Jagger, Payphone ו-One More Night. האלבום האחרון של הלהקה, Overexposed, אמנם זכה לביקורות מעורבות אך קיבל מועמדות לגראמי בקטגוריית "אלבום הפופ הטוב ביותר". הסינגל החדש של הלהקה מאלבומם האחרון, שבנוסף למועמדות לגראמי זוכה להצלחה נאה פלוס, הוא Daylight - קליפ שנוצר לאחר בקשה של הלהקה מהקהל שלה ברחבי העולם.

מה דעתכם על השיר? מה דעתכם על הקליפ? האם הכוונה של הקליפ היא כנה או שהיא נועדה לצרכים מסחריים בלבד?

RC153

New member
לא אהבתי בכלל

ואני אומרת את זה בעצב :|

השיר חמוד, אבל לדעתי זו הייתה בחירה לא טובה לסינגל, והם היו צריכים להוציא שירים אחרים מהאלבום בתור סינגל שלישי...

לעומת זאת, לקילרז יצא אתמול קליפ לסינגל החדש שהוא דיי חמוד, שהוא חלק/המשך מהסיפור של mr.brightside

ערן1987

New member
לא שמעתי את האלבום האחרון שלהם עדיין

אבל הבנתי שהשיר הזה הוא יחסית פחות פופי לעומת השאר, כלומר פחות מקס מרטין שכזה חחח

והחדש של הקילרז חמוד מאוד! למרות שאני לא זוכר את הקליפ של MB ככה שאני לא יודע ממש מה הקשר ביניהם

הוא הכי פופי שיש

One More Night זה All That She Wants של אייס אוף בייס חלק 3 (חלק 2 זה אלחנדרו המדהים של גהגא.)

RC153

New member
כן, הוא פחות פופי

למרות שעדיף כבר כמה פופיים אחרים מהאלבום שהם ממש חמודים ומקפיצים (וכיף לשיר אותם חח) לעומת דיילייט המשעמם קצת ~.~

אווו, והקליפ של MR.B הכי אהוב עליייייי
בגלל זה התרגשתי מהקליפ החדש

RC153

New member
הוא בעצם "מבוא" או המשך לסיפור של MR.B

הלהקה כתבה אותו בתור חלק/המשך מהסיפור של MRB
אפשר להבין גם מחלק מהליריקס

זה כאילו אותן דמויות

סורי על ההסבר הצולע

ערן1987

New member
חח זה בסדר, הסבר ברור!

אני פחות הקשבתי למילים של MAB, אבל תודה! :)

ערן1987

New member
שיפור עצום לעומת שני הסינגלים הקודמים

שהיו נוראיים ומעצבנים. לא ברור לי איך הם זכו לכזו הצלחה גדולה, במיוחד OMN הנודניקי.

זה לא שהשיר הזה מושלם, הוא ממש לא, אבל הוא חמוד כזה ולא מזיק. הקליפ נחמד אבל קצת מציק בשלב מסוים אבל אני מניח שהם רוצים שהוא יהיה להיט ויראלי שיביא אליו מיליוני צפיות אז לא אתפלא אם זה יצליח להם ובגדול.

למעלה