קליי תומפסון גמר את העונה

ויש מצב שגם את הקריירה בתכלס..
פשוט עצוב , הבנאדם היה בשיא של השיא של הקריירה

Little Sharky

Active member
אני במקום גולדן הולך ALL IN ומנסה לחבל בטרייד של הנטס על הארדן.
אם יש מישהו בעולם שיכול לשחק לידו בצורה מופלאה זה סטף.

אני לא רואה טעם לשחק כרגיל, הסגל שלהם עם סטף בריא שווה פלייאוף בכל פלנטה.. אבל במערב הדחוס הזה אני לא רואה אותם אפילו עוברים קבוצות בסיבוב הראשון.. פורטלנד, דאלאס, פיניקס??? הל אפילו ממפיס.

או רי בילד או אול אין..

eran the gun

New member
אני במקום גולדן הולך ALL IN ומנסה לחבל בטרייד של הנטס על הארדן.
אם יש מישהו בעולם שיכול לשחק לידו בצורה מופלאה זה סטף.

אני לא רואה טעם לשחק כרגיל, הסגל שלהם עם סטף בריא שווה פלייאוף בכל פלנטה.. אבל במערב הדחוס הזה אני לא רואה אותם אפילו עוברים קבוצות בסיבוב הראשון.. פורטלנד, דאלאס, פיניקס??? הל אפילו ממפיס.

או רי בילד או אול אין..
מה יש להם לתת לנטס?

עובדים, הביאו את קלי אוברה מOKC תמורת בחירת סיבוב 1 מונת טופ 20 ב2021.
אז בעצם, אם יסיימו עם מאזן 11 הכי טוב בליגה או פחות טוב מזה [=מה שצפוי לקרות], אוקייסי תקבל 2 בחירות סיבוב שני. זה גם טוב לדעתי.
יש לציין שגולדן סטייט פותחת את הארנק יפה-יפה. לפי בובי מרקס, החוב שלה יגדל ב-82 מיליון דולר [68 מס מותרות + ה-14 מיליון חוזה של השחקן].

Little Sharky

Active member
גורדון הייווארד יוצא מהחוזה באופציית שחקן ומוותר על 34M אם אני לא טועה.
ההחלטה העסקית הכי מטומטמת בהיסטוריה מאז שחבר בזבז את כל המענק הכספי מהצבא על קורס "שימור פיננסי".

Rapgamer

Well-known member
גורדון הייווארד יוצא מהחוזה באופציית שחקן ומוותר על 34M אם אני לא טועה.
ההחלטה העסקית הכי מטומטמת בהיסטוריה מאז שחבר בזבז את כל המענק הכספי מהצבא על קורס "שימור פיננסי".
שחקנים בדרך כלל לא מוותרים על player option אלא אם יש להם כבר משהו בקנה.
אגב הבנתי שגם השכר לעונת 20/21 יקוצץ בהתאם לכמות המשחקים שישוחקו בפועל אז הוא לא מוותר על מלוא ה34 מיליון (שבכל מקרה לא היה מקבל).

Little Sharky

Active member
שחקנים בדרך כלל לא מוותרים על player option אלא אם יש להם כבר משהו בקנה.
אגב הבנתי שגם השכר לעונת 20/21 יקוצץ בהתאם לכמות המשחקים שישוחקו בפועל אז הוא לא מוותר על מלוא ה34 מיליון (שבכל מקרה לא היה מקבל).
לא רואה קבוצות משלמות לו יותר מ18M לעונה וזה גם נדיב לפי דעתי.
אבל יש מספיק פרנצ'ייז מפגרים כנראה.

נצל"ש - בוקר טוב לכולם, חג 'שישי שחור' שמח לכולם. אל תקנו כלום, אתם לא צריכים. רק פרחים לאישה ולמאהבת.

1. דני הפסיד לא מעט כסף מהנפילה לבחירה 9 . ערוץ הספורט דיברו על נושא הכסף במהלך הדראפט [הכנס סטראוטיפ כסף ויהודים], אבל לא ממש ציינו סכומים. אז נגיד ככה: פטריק וויליאמס יקבל 32 מיליון דולר ב-4 השנים הקרובות [14.5 מובטח] לאחר שנבחר 4 ע"י שיקאגו. דני ירוויח 'רק' 20 מיליון דולר [9 מובטח] על פני אותה התקופה. אני רוצה להמר שדני "ידביק" את הפער אחרי העונה הרביעית, אבל בכל אופן, בזמן שאנו התעסקנו בשאלה 'מה טוב לנו ?' כאוהדים, דני ראה את עצמו מפסיד 5 מיליון דולר . . . שזה למעשה 12 מיליון, כי נדיר שקבוצה לא מממשת את האופציה על בחירה כל כך גבוהה.

2. הבולס ניסו למכור את הבחירה שלהם עד הרגע האחרון, אבל לא אהבו מה שקבוצות הציעו. סן אנטוניו ודטרויט ניסו להתקדם במטרה לבחור את פטריק וויליאמס, אבל זה לא צלח. ככה יצא ששיקאגו הסתפקה בבחירה שלה ולקחה את השחקן שרצתה.

3. דיברנו על זה, הנה זה עולה לכותרות: לנארד המילטון, שאימן את פטריק וויליאמס בפלורידה סטייט, נשאל שוב, פוסט-דראפט, על העובדה שוויליאמס לא פתח אף משחק בעונה שעברה. תגובתו - "הוא לא פתח משחקים, אבל סיים משחקים". לא אומר פה כלום על הבחירה, על העתיד שלו בליגה, וכו'. רק אומר את מה שקראתי ומצאתי לנכון לרשום את זה כאן.

4. עריכה: אתם יודעים, עברתי על ה'טוויטר' של שחקנים בוושינגטון . . . וואלק, אף אחד חוץ מתומאס בריאנט לא בירך את דני. שום דבר. לא שזה חשוב לנו, אבל ראיתי בקבוצות אחרות [כמו בשיקאגו - גם קרטר ג'וניור וגם קובי ווייט] מברכים את הבחירת דראפט שלהם, אז, לא יודע, פתאום הבנתי לאן אנו מגיעים. מדברים על הוויזרדס כקבוצה עם כימיה קבוצתית בעייתית, אני יכול להבין למה. בקיצור, שלחתי ציוץ לבריאנט והודיתי לו על כך שהוא בנאדם.

נערך לאחרונה ב:

Krit123

Well-known member
כמה דברים:

גולדן קיבלו את אוברה במחיר מציאה, יש מצב שפרסטי הביא אותו בשביל הזדמנות דומה פשוט לא השכיל לנצל אותה. אולי פשוט יש הגבלה לכמות הבחירות סיבוב ראשון שאתה יכול לקבל, אולי הוא מנסה להשתלט גם על הסיבוב השני.
בתחושה שלי מהסתכלות מהצד, הווריורס לא בונים על וויגינס או באמת מחזיקים ממנו, אחרת היו רואים בו מעין מחליף זמני לקליי, אני מאמין שהם עדיין מנסים להעביר אותו הלאה איכשהו, הישארות היא ברירת מחדל.

שכחתי. מברטנס. בהקשר של דני כמובן.. שחקן חופשי שוושינגטון צפויה להחתים על סביבות 15 לעונה והוא צפוי לפתוח בחמישייה, מעניין מה זה אומר.

הייוורד רוצה התחלה חדשה, אולי יחתום 1+1 ינסה להרשים ולקבל חוזה ארוך טווח. יכול להיות שיקבל אותו כבר עכשיו, פשוט מצומצם.
אני לא מאשים אותו האמת, נקלע לסיטואציה בה הוא לא תמיד מקבל מספיק נגיעות לעשות את שלו, ובכל זאת תמיד נוטים להסתכל עליו כזה שלא עשה מספיק וציפו ממנו ליותר.

האמת שממש כואב לעקוב אחרי הליגה בשנים האחרונות. פציעות קשות ברצף לשחקנים ממש טובים. אני לא יודע כמה אנשים זוכרים שזה הקלע השני הכי טוב בהיסטוריה של המשחק. ממש מבאס.

למעלה