קלארו - טעים, טעים

CherryBlini

New member
קלארו - טעים, טעים

ביום שישי האחרון אחרי הרבה התלבטויות הלכנו לקלארו לחגוג יום הולדת לאמא.
המסעדה מאוד יפה, אהבתי את העיצוב ששומר על על אווירה מיוחדת ו"טמפלרית" מצד אחד ונותן הרגשה נינוחה ומודרנית מצד שני. המטבח הגדול באמצע המסעדה מוסיף לאווירה הטובה. הגודל של המסעדה מעט מרתיע בהתחלה אבל השולחנות מסודרים בצורה חכמה והישיבה הייתה נעימה מאוד. השירות היה מקצועי ואדיב וגם כשהתחלפה המשמרת באמצע המשיך להיות כזה.

החלטנו לחלוק מספר מנות ראשונות שהיו מוצלחות מאוד:
סלט סלקים צלויים - מנה מהממת, סלק, גבינת עיזים, עלי רוקט ופטל ברוטב עדין וחמצמץ. בהחלט מנת הסלק הכי טובה שאכלתי אי פעם.
קרפצ'ו (מהמיוחדים) - היה קרפצ'ו, טעים אבל לא נפלנו והסלקים המיובשים שהיו עליו לא הוסיפו הרבה.
פוקאצ'ה - מקמח מלא, מוגשת עם צ'רשי חלק וטעים שהייתי שמחה אם היה מעט חריף יותר ושמנת חמוצה. הלחם טעים מאוד, היה כיף לנגב איתו את השאריות מכל המנות.
מרק כרובית עם חמאת בייקון (מהמיוחדים) - טעים, אמא שלי התלהבה מאוד, אני קצת פחות. אבל אני פחות מתחברת למרקים.
ניוקי צרוב - זו מנה עיקרית, אנחנו אכלנו אותה בתור מנה ראשונה, ניוקי מעולה ואוורירי ברוטב עגבניות עדין וגבינת קדוש מוצלחת.

למנות העיקריות הזמנו:
פילה פורל - מוגש על סלט תפוחי אדמה אפויים עם שמנת וחזרת, מנה נהדרת. הדג מוכן בצורה מושלמת ותפוחי האדמה היו מהטעימים שאכלתי. רכים עם טעם עדין ולא משתלט של החזרת.
פילה בקר - ברוטב רימונים עם תפוחי אדמה צלויים, היה טעים, אחותי הצטערה שלא הקשיבה למלצר והזמינה מדיום וול ולא מדיום כי היה טיפה יבש.
אנטריקוט (נתח משתנה) - הנתח באותו יום היה בגודל 300 גרם, הוזמן רייר וגם הגיע כזה. אבא היה מרוצה מאוד.
פלטת נקניקים (מהמיוחדים) - אמא הזמינה במחשבה שתקבל נקיניקיות, בפועל הגיעה פלטת עץ עם לחם, נקניקים וממרחים, היה טעים אבל לא בדיוק מה שציפינו לו (טעות שלנו שלא יודעים לקרוא מסתבר
)
דג שלם בתנור - לא טעמתי, אבל הדודה נהנתה.

לקינוח אחרי התלבטות קצרה לקחנו:
עוגת גבינה נימוחה ומעולה שהייתה כמו ענן בפה.
מילפיי עם טופי וניל שהיה פשוט וטעים, רוטב הטופי הוסיף שכבה נוספת של עניין וטעם.
טראפל שוקולד - כדור שוקולד מריר שבתוכו מוס שוקולד חלב ומוס וניל. מנה טעימה אך כבדה, בעיני הקינוח הפחות מוצלח.
עם הקינוח הזמנו גם קפה שלקח לו קצת יותר מידי זמן להגיע וחלקו היה קר. הקפה הקר הוחלף מייד אבל חבל שלא הביאו את מה שמוכן אלא חיכו להביא את הכל ביחד.

סה"כ עם קפה ושני בקבוקי יין יצא 1800 שח ל6 אנשים. לא זול, אך גם לא מאוד יקר ויצאנו שבעים ומרוצים.

erezavn

New member
כיף לקרוא על ארוחה טובה...

מרק כרובית עם חמאת בייקון נשמע טעים...!!
קלארו הפכה בשנה האחרונה לאחת המסעדות הטובות והמתוקתקות בעיר...

Gרר

New member
כמה כיף לשמוע

מסעדה שהתחילה בצליעה די חזקה, שבגללה היה לי לא קל לגרור את האישה לשם. יצאנו משם בתחושה מאד מאד טובה.

אגב המטבח הפתוח שם מאד מוסיף אבל בשבילי התאורה שלו היתה מעט חזקה מדי. הזכיר לי קצת את תאורת הפלורסצנט החזקה, שלא אהבתי במאראבו (עוד מקום שאני די מתגעגע אליו כאופציה נחמדה לשבת בצהרים).

אבל זו באמת טיפה בים - הסך הכל של קלארו מאד חיובי כרגע ואני גם מהמר שאם הם יידעו לשמור על הרמה ולא להתקלקל אז המסעדה הזו הולכת להשאר איתנו הרבה מאד זמן.

מחזיק להם אצבעות.

למעלה