קלאב קומקוי ביץ' ריזורט- מישהו מכיר?

דנדושה78

New member
קלאב קומקוי ביץ' ריזורט- מישהו מכיר?

שלום לכולם, אנחנו טסים לקלאב הזה ביום ראשון הקרוב עם הילד בן ה4. מבקשת לשמוע המלצות אם יש. המון תודה

טליה ג

New member
קלאב מעולה!

המלון נמצא ליד העיירה סידה (Side) כ-75 ק"מ ממזרח לאנטליה, ובמרחק 4 ק"מ מהעיירה סידה עצמה. הוא ממוקם ממש על חוף הים, וגם במלון עצמו יש כמה בריכות (גם לקטנטנים), מגלשות מים ושאר מתקנים. האוכל מצויין, יש המון סלטים, בשרים, דגים מכל מיני סוגים ובעיקר קינוחים נהדרים. המלון מאוד נקי והצוות מאוד אדיב ומשתדל. חלק גדול מהאורחים הם גרמנים והולנדים. לגבי ילדים קטנים, אין כל כך פעילויות עבורם אלא בעיקר לילדים גדולים יותר, אבל אני חושבת שלמרות זאת כולכם תיהנו מאוד, גם הילד. לגבי העיירה סידה, יש שם אתר ארכיאולוגי מרשים ושמור היטב ולידו העיר החדשה של סידה שהיא שוק ססגני אחד גדול מלא חנויות עם חיקויי מותגים, נעליים, תיקים, תכשיטים, מזכרות וכד', ונמל עתיק עם בתי קפה נעימים. אם יש לך זמן וכוח, תוכלו לנסוע יום אחד לאנטליה, וייתכן גם שיציעו לכם מטעם חברת התיירות שמשווקת את הדיל טיול יום לאנטליה.

דנדושה78

New member
וואי איזה כיף לשמוע

תודה טליה. מבטיחה לעדכן אתכם כשאחזור איך היה.

אזור נהדר!

הייתי בקומקוי לפני 4 שנים, מדובר באזור מאוד תיירותי, עם המון מלונות ורחובות ארוכים ארוכים של חנויות. יש אין סוף שווקים, המון תיירים מכל העולם, ואזור מאוד מאוד כייפי לשהייה. כמו שטליה אמרה, המיקום נוח ליציאה לטיולים באזור.

arieshor

New member
דנדושה 78 לילה טוב

דנדושה 78 הדבר הכי פשוט להיכנס לגוגל לכתוב קלאב קומקוי וכו' אני מאמין שיתנו גם בעברית

למעלה