קישור לראיון של ערוץ 2

nightspy1

New member
קישור לראיון של ערוץ 2

http://www.youtube.com/watch?v=Xdvd0-2osl4 היתה כתבה טובה לדעתי סוף סוף גם בארץ מכירים את העובדה שיש שם הרבה ישראלים :) אני מקווה שזה יגרום לעוד הרבה חדשים להתצתרף למשחק לחיות להכיר ולעבוד ביחד והעיקר להנות אם יש לכם שאלות אלי (דורון / נייטספי) אז אני נמצא פה.

אושRתי

New member
שלום ../images/Emo13.gifתודה שבאת להתארח ../images/Emo140.gif

אתם מוזמנים לשאול אותו שאלות והוא ישיב לכם אירוח נעים

rainbowinthesky

New member
רגע רגע אז צריך לשלם בשביל להכנס לזה?

לא ראיתי את הכתבה..שמעתי על זה מחברה... בקיצור עושים כסף שוב על אנשים תמימים שרוצים להצליח בחיים וישקיעו כספים להגיע למליון שלהם דרך האתרים פה?! וואלה שיהיה בהצלחה רק שלא יגלו בסוף שהכל תרמית אחת גדולה ועוד שיטה לרושש אותנו.

ronen1981

New member
נתקע המחשב למה?

אגב הורדתי את הקובץ ונרשמתי למשחק ואפילו הצלחתי להכנס אליו לראות את הדמות שלי אבל זה נתקע לי והחלונות מציגים לי מסך תקלה ככול ואומרים שמשהו לא תקין בקובץ nv4_disp ולולאה אין סופית שמתרחשת מישהו יכול להסביר לי למה התקלה הזאת ואין פותרים אותה בכדי שאוכל לחזור לשחק ?

ronen1981

New member
תודה ולא עזר עדיין

נכנסתי לקישור הורדתי גרסת בטא נכנסתי למשחק ושוב אחרי פחות מחצי דקה במשחק אני עף מהמשמחק ומקבל הודעת שגיאה של חלונות. ניסיתי להוריד גרסאות אחרות אבל הוא מודיע שמשהו לא מסתדר לא הבנתי מה ומכל מקרה לא פתר את הבעיה. אני מצליח להיות במשחק לכמה שניות עד עשרות שניות לפני שמעיף אותי ,יש הצעות ?

DOR2092

New member
גם אני עידכנתי משם לא עשית נכון

ישלך 3 חלונות למטה, אני לא זוכר מה לבחור אבל משם אתה מוריד ..

EvilChibi

New member
שאלה :] #

דורון , אתה חושב שגם אנשים שמתחת לגיל 18 מומלץ לשחק ? , תודה מראש על תשובה.

nightspy1

New member
לצעירים מתחת לגיל 18 יש אתו משחק בגירסא משלהם

בעיקרון אלו שני עולמות נפרדים , אחד למבוגרים ואחד לצעירים , ההורים צריכים לרשום את הילדים מכאן http://teen.secondlife.com שימו לב שזו עברה על תנאי השימוש למבוגרים לשחק בעולם ה teens ולילדים לשחק בעולם הבוגרים העניין נלקח ברצינות גמורה ולא מומלץ להסתבך

אושRתי

New member
היי, את../images/Emo13.gif

מה שלומך? צרי איתי קשר במייל או במסרים מתי שתוכלי
תודה.

אושRתי

New member
שאלה לי../images/Emo13.gif

איך הגיבו ההורים/חברים/משפחה על זה שאתה גולש בסקנד לייף?

למעלה