קישור לכתבה

yassmine

New member
קישור לכתבה

אני מצרפת לינק לכתבה שהתפרסמה ב- MSN , שמחזקת את המוטיב של הפורום: לא צריך לרעוב כדי לרדת במשקל. מעניין ומומלץ לקרוא... אז האם אכלתם מספיק כדי לרדת במשקל? http://doctors.msn.co.il/news/1175

A d i 23

New member
בדיוק סיימתי לקרוא אותה

ובאתי לספר עליה... ואני רואה שהקדימו אותי
יום טוב, עדי.

סמיילי22

New member
נו מה אני אומרת לכם כל הזמן...

עכשיו אני אדפיס אותה באותיות קידוש הלבנה לחמותי, שקראה למאמן הכושר שלי "לא נורמלי" לאחר שסיפרתי לה שהוא המליץ לי לאכול בין 1,500 ל2,000 קלוריות ליום.

אני מבינה שחמותך היא אחת מאלה

שאם זה היה כתוב בעיתון זה יותר משכנע מכל דבר אחר?
(ודרך אגב, שמחתי לראות שיש פה לפחות משתתפת אחת שיודעת שאמא של בעלה היא חמותה , לא חמתה...)

סמיילי22

New member
אה-הה, חמותי גם התפלאה איך אני

"עושה דיאטה" אם אני "לא אוכלת ירקות"? ומשוכנעת שירדתי במשקל רק בגלל הספורט כי אני הרי "אוכלת המון פחמימות". נו, לכל אחד יש את השיגעונות שלו...

JmOr

New member
סמיילי......./images/Emo13.gif

הדיאטנית שלי בפירוש נתנה לי דיאטה של 1600 קלוריות עם אפשרות חריגה של עד 80 קלוריות! וזה למטרות דיאטה ולא שמירה על המשקל!!!! בזכות הספורט והתזונה נרד, ולא בזכות ההרעבה. דיאטת 1200 קלוריות היא פשוט לא נכונה, רעה לגוף, מיותרת, ומה לא!!! מי שפתח עיניים - לא מבין כלום, תשלחי אותו לקרוא את המאמרים הנפלאים שלך!

yassmine

New member
לא רק חמתך

המון אנשים עושים את הטעות הזאת. לפני כמה שבועות, למשל אשתו של אחי (ששוקלת 45, ונראה כי סובלת מתת תזונה) טענה שאני לא יורדת במשקל כי "אני מפנקת את עצמי יותר מדי" בזמן שאני אוכלת ארוחות מאוזנות (בערך 1200-1400 קלוריות ליום). ניסיתי להסביר לה שאסור להרעיב את הגוף, ושזה גורם רק נזק, אבל לא הלך לי. מה לעשות? העיקר שאנחנו יודעות מה טוב לגוף שלנו

למעלה