קיק
קפה אחה"צ

SDK10

New member
ורק עכשיו שמתי לב

שהכוסות לא צורפו צרפתי שתיים. מי מבין שלושתינו לא ישתה ?! <האמת היא שאתמול כבר רציתי להוציא קול קורא לדרוש בשלומך>

G I R L P

New member
בא לי כוסית ג'ק. בטירופ. אני אלכוהוליסטית!!!

אולי אעבור לגור באירלנד ואז יהיה לזה צידוק
{בחיים לא יקרה- קר שם מדיי}...
ואל תדאג. אף אחד לא ייצא צמא בסופו של דבר

SDK10

New member
ראשית, עדיף סקוטלנד

אבל גם שם קר מעבר לזה... יש את מרחבי הבורבון האמריקנים נכון שהם לא מייצרים שם ג'ק אבל יש לא מעט טובים לא פחות או.. שעוברים לטנסי... מולדת הג'ק עכשיו אני רגוע

SDK10

New member
סלח לי אבי כי בעוונותי חטאתי

מעשה בלתי נסלח בעליל שיחתים אותי ומכריי לא יביטו עלי יותר באותו אופן ודרך בה הביטו בי עד היום. מילא לפני שלוש שעות התברר לי שהגבתי בפוסט של המסכה כשחשבתי על משהו אחר לגמרי ובמקרה זה הסתדר איכשהו אבל זה לא נגמר שם לפני שעה קלה התדרדרתי לתהומות הבלונד. לקחתי את הקטן מהגן וישבתי אצל גיסתי שנסעה. הכנתי לי קפה שחור <סתם בוץ לא מבושל> לקחתי נתח של עוגת תותים עם קצפת התיישבתי בפינת האוכל ו..... קראתי לאישה אני שלא קורא עיתונים מתוך עיקרון אני שלא רואה האח הגדול אני שמעריץ את אלישע המברג של נדב ידי זהב אני שמדקלם את עלילות גלגמש באכדית קראתי לאישה אחרי 10 דקות זה מה שקרה <ליידי.. זה גם בשבילך>

SDK10

New member
אין ספק שזה

יותר חד משמעי מהיות בר.ר חושנית

ביזיון...

שערוריית הפייסבוק. ככה מרוויחים קולות לסער? לדפוק הזה? |אייקון של צוואר כפוף וידיים מעל הראש מפחד המכה| הרי ברור שאין סיכוי שסער זוכה אז מה עושים? אומרים למעריצי אלירז שהמספר שלו הוא זה של סער! קסום!

SDK10

New member
אכן נסיכות בארבי-סטן

נעמדה בכוננות דרגה A+ וקן לבש מדים פטר פן קיבל צו 8 ונאלץ לעזוב את ארץ לעולם לא על מנת לטפל ברשעים האלה חמת גדר מחכה להם

SDK10

New member
סחוגונית...

שאסמס איזה SMS אחד להרגיע ? <אני רואה כבר את הקצרה עם הסכין בין השיניים מסתערת עלי ב- 40 קמ"ש
> אין ספק, שמי שזה מעניין אותו זה גם מרגיז אותו הייתי קצת ציני.. אבל כנראה ההורמונים יוצרים ממברנה סביבך

אסתי69

New member
תמשיכי לחלום מותק ../images/Emo25.gif

ערס וטמטום (הבלונדה) לא לוקחים טוב

SDK10

New member
אבל בעקבות האירוע הזה

התחלתי לראות ב- VOD פרקים נבחרים של הרווק

SDK10

New member
נשאב לשאלון המדעי

"מה הפתיחות שאת משדרת לבן זוגך" גיליתי שאני אסרטבית מבויישת

איזה מתוקה נטלי ../images/Emo13.gif

ירושלמית סקסית יפיפיה ומתוקה חבל שאין לה יותר ביטחון. למרות שאני מוקסמת גם מולרי היא התגלמות הציניות המקסימה בעיניי...מטובלת בחן. שמחתי שהעיף את יסמין צביעות בעעע.. לצופי האח הגדול יש לי הרגשה חזקה מאוד שבזכות ההימורים על הנט הלא חוקיים הכבדים על אלירז זה ימנע ממנו את המקום הראשון.. כולי תקווה שאלין תיקח אותו אם אלירז לא. סער הפך לפאטת בימים האחרונים שקשה לראות אותו.הכל נראה כל כך הצגה גדולה. מזיקה אצבעות בערב שאם חמישי הוא לא יצא אז לפחות שלישי. וזה ההימור שלי להערב אשמח אם תשימו את ההימורים שלכם גם פה
יהיה מעניין לראות אינטואציות של אנשים כמה קרובות. 1. אלין <מאוד רציתי אלירז אך נראה שכל התחבולות שעשו בפייס על סער ומכת ההימורים הלא חוקיים על הנט הרחיקו אותו מכך> 2. אלירז <המלך
נקודה
> 3.סער 4.פותנה 5.גואל זו תחושתי לערב...אלין מדהימה בעיניי המתיקות שלה וכל ההליך שעברה בבית העונה הזו מגיע לה ללא ספק אם אלירז לא לוקח.

למעלה