קיק
קפה אחה"צ

ט י פ ט י

New member
נמנעתי עד היום, אבל לוכולה יותר

הוא מלך מלך מלך
פשוט מדהים רגיש חכם גבר לענין (יודע לבקש סליחה) מלא כבוד עצמי בעל ראש פתוח לא כמו האיש הקטן שמולו
שננעל מרגע לרגע יותר ויותר (סערון הקטן ) והכי הכי...קצת ערס כזה נו...לייט כזה.. יש לו פתיל קצר...אבל מבוקר..כומו שאני אוהבת בדיוק. למי שלא הבין עדיין אני מדברת על אלירז
זה הלילה האחרון אז הרשיתי לעצמי
(סחתיין טיפ על האיפוק עד כה) כולם ישנים או מה?

וואו הסתבכת עמ אסתי ועמ הרכה../images/Emo6.gif

אבל אני חושבת כמוך
גמותי הוא שבה בפשטות שלו..ועמ כל החסרונות, הוא עדיין היה ונשאר הכי אמיתי בעיני.

ט י פ ט י

New member
אמא"לה../images/Emo5.gifאת מי הן אוהבות?

את בובליל? (אני רגילה להסתבך איתן)

SDK10

New member
השבוע כולנו מסתבכים

עם ST יש לה פנקס עבה עבה עלינו

אסתי69

New member
אפ'חד לא מסתבך איתי

יש דברים שאני פשוט לא מתייחסת אליהם. כמו למשל לשקרים שהופצו על אנשים מאוד ספציפיים

האמת

אני חושבת שזה כו-לה תוכנית טלויזיה. ונראה לי שאנשים קצת נסחפים כי ביום שישי הכל כבר יסתיים והכל כבר ישכח ונושא חדש יעלה.

../images/Emo6.gif

לא את כתבת היומ בפייס בהתלהבות מנטרה על סער?
וכן זו כולה תכנית טי וי, ומחרתיימ כבר נאהב מישו אחר LOL

ט י פ ט י

New member
לוטה../images/Emo124.gif

את מי נאהב ביום שישי? יש לך איזה מישהו מרתק באמתחת?

בהתלהבות?

לא ולא. בכייף, באהבה, בשמחה. כמו שכתבה טיפטי הצטרפתי לחגיגה בשביל הקלילות והכייפיות רק שיש אנשים שמגיבים ולוקחים את זה צעד אחד קדימה מעט מידי אני, הערב לא אראה אפילו את הגמר זה לא עד כדי כך בראש רשימתי היום. (מקווה לראות כוכבים מסוג אחר..
)

תאמיני לי

שכל כך יודעת על מה את מדברת.. אנשימ חופשי השתגעו מהתכנית הזו.. ומאחלת לך לראות הערב גלקסיות שלמות לא רק כוכבימ

../images/Emo6.gif

את מוזמנת להכנס לפייס שלי אני מה-זה נהנית, גם את בוודאי. אני אראה באנרגיות חיוביות ויהי מה

SDK10

New member
אתה יודע...

יש מרחק בין לא לראות תוכנית לבין לא לדעת מה קורה במדינה כאילו נאמין שעכשיו הגעת ממסע בין גלקטי ונחתת בזה הרגע... כאילו אתה לא מסתובב ברחוב, אין לך ילדים <אולי אין אין לי מושג>, אין לך משפחה, אין לך חברים, לא מגיע לפינת קפה בעבודה, לא קורא עיתונים, לא קורא את הפורום או פורומים אחרים, לא שומע רדיו, לא מדבר עם אנשים. באמת, במה מדובר. בחייאת זומזום יש לזה אפילו ש.ע בשפה העברית

אל דאגה

באמת אין צורך לדאוג. מודע לתוכנית. לא מעניינת אותי. מידת השימוש שלי בטלויזיה בכלל זניחה. אילוצי לו"ז. תבלו.

למעלה