קיסריה-המון שושנים וקוץ קטן

cobra_1

New member
קיסריה-המון שושנים וקוץ קטן ../images/Emo45.gif

שושנים: כמו שהרגשנו בימים האחרונים-ארגון מדהים וביצוע ברמה מעולה הכל דופק, שטח סגור זה שטח סגור, הרשמה יעילה ועמידה בלו"ז, למרות המוני נרשמים שלא עשו זאת מראש, ועוד כהנה וכהנה. יישר כח ללנדסמן ולמייקי וכל שאר האנשים הנפלאים שאיפשרו ארוע ענק. קוץ- בפלייר הזמנה יש קטגוריית שלשות, בפלייר גם כתוב במפורש שלכל שלושת המקומות הראשונים בכל קטגוריה יוענקו גביעים. קצת מביך [חפשתי מילה יפה והגונה] לפיכך, שרק שלשה ראשונה קבלה גביע! מה גם שזו שלשה מקצועית שעל הנייר ניצחה. הגיע לשלשה של נחום ואמיר הגביע של המקום השלישי כמובטח ובמיוחד כי היא נבנתה עי ספורטאים חובבים. אבל שוב , מייקי-השלשות זה קטגוריה שתתפוס תאוצה רק אם יתייחסו אליה בהגינות ולא כאל בן חורג. ושלא יהיו הבנות, לא על עצמי אני מבקש, השלשה שלי הייתה רביעית[היה גם בלאגן כי בהתחלה דרגו את הספרינט עם האולימפים יחד] ואני שמח בחלקי על כך שהגעתי במקצוע שלי ראשון בקטגוריית הגיל של השלשות. לסיכום: היה גדול, יש מה ללמוד מהמארגנים , את לנדסמן כבר פגשנו לא מעט בעבר בתחרויות בכרמל ויש על מי לבנות. שבוע טוב לכולם בעולם החצוי שלנו.

אתה השושנה שלנו!!

אתה צודק ביסודו של דבר אך בדר"כ יש מעט שלשות. אחרי קסריה נעשה חושבים ויתכן שברישום מסוים נבצע. בפועל השלשות זאת קטגוריה שמיועדת לתת מיקום וגביעים רק במקצה אולימפי. ובזה היו 10 שלשות !!

cobra_1

New member
תודה על ההתייחסות ו...

היו 12 באולימפי ולא 10 ויהיו שלושים בקרוב אם תהייה התייחסות נכונה אהיה בקשר השבוע ונדבר על זה היה גגגגגגגגגגגגגגדול

למעלה