קינוח סולת

balluza

New member
קינוח סולת

שבוע טוב, צירפתי כאן קישור למתכון קינוח סולת שמצאתי בויקיספר. מישהו ניסה את המתכון הזה? יוצא מוצלח? והמרקם? אני רוצה להכין (ב"נ) קינוח סולת במרקם צמיג כמו מלבי ולא כמו דייסה. הענין הוא שאמנם סה"כ המתכון דומה למלבי שהוא צמיג, רק ששמים סולת במקום קורנפלור, אבל גם דומה לדייסת קוואקר, רק ששמים סולת במקום קוואקר... תודה מראש!

יוכי68

New member
אני מכירה את הקינוח הזה והכנתי משהו דומה

זהו למעשה קינוח תורכי, מעין מעויני סולת בתוספת אגוזים וקינמון. אוכלים את הקינוח קר. אני אישית מעדיפה את המלבי, אבל כדאי לנסות גם את הגרסה הזו.

אילנית12

New member
בבקשה,קינוח סולת טורקי

"פודינג מדהים,זכור לי שטעמתי בבתי המלון שבטורקיה,לא לוותר על הקליפת תפוז,נותן ארומה נהדרת אימצתי אותו , רוצו להכין" ....(אילנית) פודינג סולת תורקי מקור:"אלטורקו" מפורום תורקיה שפה ותרבות הוכן וצולם ע"י: אילנית12 (בתמונה זה חצי כמות שהכנתי) חומרים: 5 כוסות חלב 9כפות סולת 9 כפות סוכר 1 קליפת תפוז מגורדת תמצית וניל-לא חובה (אילנית:שמתי טיפה תמצית מיי ורדים) הכנה: - להביא את כל הרכיבים לרתיחה - להנמיך את האש ולשמור על בחישה עד שמסמיך(אילנית:בערך 5 דקות בחישה) - להעביר לצלחות אישיות ולקרר * להגיש עם כף גדושה של גלידה מעל. אנחנו אכלנו ללא גלידה,.

יוכי68

New member
אילנית, נראה טעים, ממש בא לי להכין

אני מכירה במרקם קשה יותר, מתקבלות קוביות שניתן להרים אפילו ביד...תודה על השיתוף.

למעלה