קייצות וצפיות..

Same Jeans

New member
קייצות וצפיות..

סמינר המד"צים 2010 החל ובוא נמצאים 850 חניכים, 100 חניכים מעל הצפי.. 100 ומשהו או 200 חניכים מעל לשנה שעברה. 850 מד"צים חדשים שיכיפלו את התנועה בשנה הקרבה. ובקרוב הקייצות מתחילות. וההרשמה כבר נסגרה(אני לא טועה כן?) ומה איתכם? כמה חניכים נרשמו לכם? הבוגרת שלכם עמדה בצפי הגיוסים? היא גדלה משנה שעברה? בקיצור.. בקן שלי, יבנה, לא עמדנו בצפי.. למען האמת, אנחנו גם לא קרובים אליו כ"כ.. אכזבה ענקית, ומצד שני, אני מודה, לא לקחתי מוקדם את האחראיות. וכשהחלטתי לקחת, היה מאוחר מדי. מה איתכם? מה קורה בקנים שלכם? ובכלל, מה הנושא של הקייצת שלכם?!

דביר 13

New member
שנה שעברה היו 580 חניכים והשנה 840..

זה שינוי דיי ענקי.. השקיעו בט'ניקים השנה

גאאלה

New member
כן זה מטורף

יש פאקינג 14 חוגים באורן !!!! כשאני הייתי היינו 8 חוגים !

udihecht

New member
גם אצלנו המצב בכי-רע...

לא עמדנו בצפי, וביטלו לנו את הקייצת... במקום זה תהיה סדרה של אירועי שיא אחה"צ+מחנות צעירה X=... הבוגרת (כולל אני) פשוט לא לקחה על זה אחריות בזמן, זה נכון.

Hadartal13

New member
היי :)

איזה כיף זה לראות ביו טיוב את הסרטון של המד"צים .. למרות שראיתי את זה אולי 200 פעמים כל פעם זה מחדש משאיר אצלך רושם הרבה יותר גדול . אצלנו אני לא ממש יודע כמה הלכו .. אני רק בטוח שאני אלך שנה הבאהD= זאת מישהי מקן יבנה ? תמסרי ד"ש לעמית XD

shwolff

New member
אצלנו בבנימינה...

המצב לא משהו... מקן של 100 חניכים ובוגרים אנחנו בערך 15 בבוגרת ו15 בצעירה...המצב באמת נורא... הקייצת התבטלה גם לנו.. (וחבל, כי היה לנו נושא ממש טוב! - על טבעי) חזרתי אתמול מהמדצים והיה מדהים פשוט! ולא היינו 840 או 850 היינו 890! (וזה כן הבדל!) אני לא יודעת אם ככה זה היה בשנים קודמות, אבל השנה השקיעו ממש! חילקו לנו מלא צ'ופרים, חולצה לכל חניך בצבע של המחנה שלו, חוברת עזרה להדרכה מרוכזת, עיתון לכל מחנה וחניך ועוד מלא דברים... וגם בפלקטים של הפעולות השקיעו, היה ממש יפה, וחוץ מהפלקטים הדפיסו שם כמעט כל דבר! למרות שהחוג שלי היה היחידי בכל היער שהיה מועמד לפירוק אני עדיין אזכור את החוויה הזאת לכל החיים :)

למעלה