קיבלתי עץ ואני משקה אותו יומיומי-אמרו לי שזה

דור אור

New member
קיבלתי עץ ואני משקה אותו יומיומי-אמרו לי שזה

אלת מסטיק-וכך צריך, אבל הוא הולך ומתייבש-מה לעשות? אני מצרפת תמונ האולי הטעו אותי בזן? תודה רבה

Dor It

New member
זו אכן אלת מסטיק יפיפיה

אני מקווה שהיא שורדת. לא ברור לי מה גורם לבעייה שאת מתארת. אולי השינוי והמעבר קשים לה. בעקרון זה צמח חזק, שצריך להחזיק מחוץ לבית, המצע צריך להיות לח. אולם, משקים לפי הצורך, בודקים באצבע את הלחות בס"מ העליון. אם יבש - משקים אצלי , אחת האלות לא שרדה בגלל השקיית יתר שגרמה לרקבון שורשים.

elonliberman

New member
זה לא האלה שלך אלא האלה שלי!!!

שלום דור אני שמח לשמוע שרכשת בונסאי מזן אלת המסטיק אך העץ שבתמונה אינו העץ שרכשת!!! העץ בתמונה הוא עץ שלי ! גם הוא מזן אלת המסטיק אך יש לבקש רשות ליפני שמשתמשים בתמונה של מישהו אחר בייחוד שמקור התמונה הוא מהאתר שלי שבו מצויין בפירוש כי כל הזכויות שמורות.! לגבי שאלתך צריך להשקות בונסאי כל יום\ יומיים הכי חשוב שהאדמה לא תתייבש. ולגבי הזן לא נוכל לדעת עם הטעו אותך עם לא תצרף את התמונה של העץ שרכשת.!

bartal73

New member
סליחה שאני מיתערב אבל אם כל הכבוד אתה בעצמך כ

לדעתי אתה כבר פירסמת את התמונה הזאת פה כבר פעם ככה שמבחינת הזכויות יוצרים הוא לא צריך לבקש שום רשןת

elonliberman

New member
רשות או לא זה לא העץ שלו !!!

גם עם לא מבקשים רשות אין צורך לשקר ולומר שהעץ שלו מאחר והוא שלי!!! זה די פשוט! ולגבי פרסום תמונות בפורום - כאשר מפרסמים בפורום תמונה או שהמפרסם הוא בעל הזכויות על התמונה ועם לא חייב המפרסם לצרף קישור לאתר אשר ממנו נלקחה התמונה. וגם זה די פשוט! חג שמח

bartal73

New member
שוב סליחה אבל איזה מין גישה יש לך

בכלל לא נאמר שזה התמונה של העץ שהוא קנה אתה רוצה שהוא יתן קישור לאתר שממנו נילקחה התמונה שפירסמת שהוא אןתו אתר שבעצם הוא מעלה את התמונה
אני מקוה לפחות שבבונסאי אתה מבין יותר מימה שאתה כותב כאן

elonliberman

New member
הרבה שטויות והרבה זלזול !...חבל.

שלום bartal73 קודם כל מעת הבנת הנקרא: רביטל בהודעתה המקורית כתבה כי היא רכשה עץ והיא מצרפת תמונה של העץ על מנת שניתן לה זיהוי ועל מנת שנאשר לה כי יש להשקותו אחת ליום כפי שהנחו אותה. וכפי שכבר כתבתי העץ שבתמונה הוא אינו העץ שהיא רכשה אלה העץ שלי. שנית כל אני לא ביקשתי מרביטל שתפרסם את התמונה או שתקשר לאתר שלי אבל לפורום זה יש חוקים ברורים ואין להעלות תמונה מהרשת ללא קישור לאתר שממנו נלקחה התמונה. ולגבי רמת ההבנה שלי בבונסאי : לא רק שהיא לא קשורה או רלוונטית לדיון הזה אלה שאתה מזלזל וחבל. אני ממליץ לך לעשות קצת שיעורי בית ליפני שאתה מזלזל ברמה הידע \ עצי הבונסאי של אומן זה או אחר! חבל אתה רק מזלזל ומבזה את עצמך.!

bartal73

New member
ובכל זאת ../images/Emo63.gif

ידידי אמנם אני לא מכיר אותך וגם לא מבין בבונסאי אבל לפי הגישה האגרסיבית הזאת אני יודע שיש לך עוד הרבה מה לילמוד 1 הבנת הניקרא מי זה ביכלל רביטל בכל השירשור אין שם כזה וביכלל מי שכתבה את ההודעה לא כתבה שזה העץ שקנתה הנכון שהיה אפשרי ליטעות ואם מעט טאקט וריספקט יכולת לכתוב למען הסדר הטוב את זה שזה לא העץ בלי כינוי גניבה וכולי 2 זכויות יוצרים בדבר אחד אתה צודק ''ואין להעלות תמונה מהרשת ללא קישור לאתר שממנו נלקחה התמונה' אני מצרף לך לינק להודעה שלך שהעלת בעצמך עם התמונה של העץ העתיך שלך בפורום הזה בעצמו http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=710&msgid=119900985 3 למה אתה לא מיתלונן למנהלי הפורום פה על הפרת הזכויות יוצרים שלך 4השאלות האלה היו רטוריות ואתה לא חיב להשיב למרות הפאשן שלך להגיד את המילה האחרונה נסה להיתאפק לפעמים בעיקר כשאתה טועה! שבת שלום
BTW גם אני אלון

elonliberman

New member
הרבה קישקושים, שקרים ובלי פואנטה

לגבי שם מפרסם ההודעה , נכון לא רביטל אלה דור אור קראתי את השם של מפרסמת ההודעה מלמעלה (REVITAL33) וגם זה אינו קשור לנושא או לדיון. מעולם לא כיניתי אף אחד בשם גנב! זה שקר וכל אחד מקוראי הפורום יכול לראות בשרשור כי אין שום אזכור או רמיזה למילה גנב!! זוהי המצאה שלך (פרי דימיונך) שכל זאת על מנת לבזות וחבל. מעולם לא טענתי או רמזתי שאפנה בתלונה למנהלי הפורום על זכויות יוצרים.! אתה טוען כי לי יש גישה אגרסיבית שסך הכל רציתי להבהיר כי זהו העץ שלי. אחרי הכל אני עבדתי עליו מעל שנתיים וזכותי המלאה לעמוד על הטעות ולעמוד על כך שזהו לא העץ שדור אור קנה אלה העץ שלי מאחר בהודעה המקורית ניתן להבין כי זהו העץ שדור אור קנה. אז כפי שכתבתי בכותרת ההודעה "הרבה קישקושים, שקרים ובלי פונטה" - לפעם הבאה תנסה לשמור על עיניין בהודעתך וקשר לאומנות הבונסאי.

bartal73

New member
ואף על פי כן ../images/Emo178.gif

UAPITA elonliberman אתה שוב ושוב טועה בהבנת הניקרא ומפנה את העניין למקומות הזויים וכמו שכבר היספקתי ליראות משירשורים קודמים שלך כאן אז גם השירשור הזה הולך וניהיה מוזר מרגע לרגע אז אני משאיר אותו רק לך שתירגע
אז טוב ובסדר ומה שתגיד.. אתה הצודק' (אפילו שאתה טועה !!

elonliberman

New member
UAPITA ? מוזר? הזוי?

מיותר להמשיך את הדיון הזה. זה מתחת לרמתי! (ומתחת לרמתם של כל חברי הפורום ) מיותר לציין שאין שום קשר לאומנות הבונסאי או לפורום זה. אם אתה מחפש לבזות את עצמך תהנה. תגובות נוספות לדיון הטיפשי הזה אני לא יכתוב. אני את הדיון הזה סיימתי ושיהיה לך (ולכל חברי הפורום) המשך שבוע נעים. להבאה אני ממליץ לך שבהודעותיך יהיה קשר מסויים לאומנות הבונסאי (אחרי הכל זהו פורום בונסאי ולא גנון.)

למעלה