קיבלתי טיפ לגלישה מהירה יותר. נכון?

star99

New member
קיבלתי טיפ לגלישה מהירה יותר. נכון?

קיבלתי טיפ לגלישה מהירה יותר. האם זה נכון ? איש תמיכה של חברת אינטרנט רצינית אמר לי לשנות את סוג החיבור ב-network adapters (חומרה) מ-automatic ל-10baset half duplex רצ"ב דוגמא למישהו יש דיעה בנידון ? בבקשה רק מקצוענים....

TopSound

New member
מצטרף לשאלה... ../images/Emo163.gif

YanivZX6R

New member
OK אני אסביר מה זה עושה

זה אומר שהכרטיס שלך עובד ב 10MBIT וה Half Duplex. כלומר הוא לא שולח ומקבל באותו זמן. לדעתי זה ממש שטויות. זו הצורה שהספקים בארץ עובדים כלומר AUTO או 10BASET HD זה אותו דבר. במקרה של רשת ביתית הייתי עובד ל FULL SUPLEX ו 100MB או יותר. כפי שאתה יכול להבין זה לא יעלה לך את המהירות.

rafid1

Active member
מנהל
-->

כשמודם רשת (SAMSUG) מחובר לכרטיס רשת , האם יש חשיבות לSETUP הנ"ל בהקשר לביצועים? ברור שהמהירות שם נמוכה (750K) אך אולי הHD יעיל יותר ?

YanivZX6R

New member
--->

כל עוד מדובר על אינטרנט "מהיר" אין חשיבות לHD או FD. כי זה לא מגיע בכלל קרוב ל10MBIT של הכרטיס או ל100 (מה שיש לרובנו). ברשת ביתית כשאתה רוצה להעביר קובץ של 100MB בין מחשב אחד לשני והמחשב השני גם רוצה להעביר קובץ אליך רק אז יש חשיבות לנתון הזה. יותר טוב? אם עדיין לא מובן שלח לי את המספר שלך בפרטי ואני אעזור יותר.

dov98

New member
תשאל בפורום המתאים ---------->

ואז הכל יהיה מובן יותר.

TopSound

New member
DOV אני כבר שאלתי את השאלה הזאת...

היום שפורום שבניהולך, ולהן התשובה שקיבלתי...

no nick name

New member
אמממ...

תשובה מנומקת ומוסברת היטב....היא גם מסבירה בהחלט למה נוצרה הסטיגמה או ההשארה הזאת... ישר כוח

למעלה