קו 480

מצב
הנושא נעול.

cwen

New member
קראת מה כתבתי?

אני מציע לפעול על פי דיני מדינת ישראל
לגרש את מי שנכנס לישראל שלא כחוק ממצרים בחזרה למצרים, וכל עוד הוא לא מגורש לפעול לכליאתו כחוק, שכאמור לא מנוגד לשום אמנה בינ"ל (לא כזו שישראל חתומה עליה, ואף לא כזו שישראל אינה חתומה עליה!).

המצב הקיים הינו אבסורדי, ואני מאחל לכל מי שמגן בחירוף נפש על ה"זכות" הלא קיימת של אותם אנשים לחיות כאנשים חופשיים לחלוטין ואף לעבוד במדינת ישראל, שריכוזי האוכלוסיה הללו (שלדידו אינם מהווים לא מטרד בריאותי ולא סכנה לעלייה במפלס הפשע) - פשוט יתכבדו וישבו בכניסה לביתו הוא.
קראת מה כתבתי?
אני מסכימה שריכוזי האוכלוסיה האלה מהווים מטרד בריאותי וסכנה לעליה במפלס הפשע. אני לשניה לא מתווכחת על זה.

אני רק אומרת שהמטרד הבריאותי והעליה במפלס הפשע הם תוצאה ישירה של אי העשיה. אני מציעה דרכים כדי לפתור את הבעיה ולגרום לזה שלא יגורו שם ברחובות כל כך הרבה אנשים שאין להם מה להפסיד.

benshap2

New member
הסייפא מכוונת יותר לניצן

קראת מה כתבתי?
אני מסכימה שריכוזי האוכלוסיה האלה מהווים מטרד בריאותי וסכנה לעליה במפלס הפשע. אני לשניה לא מתווכחת על זה.

אני רק אומרת שהמטרד הבריאותי והעליה במפלס הפשע הם תוצאה ישירה של אי העשיה. אני מציעה דרכים כדי לפתור את הבעיה ולגרום לזה שלא יגורו שם ברחובות כל כך הרבה אנשים שאין להם מה להפסיד.
הסייפא מכוונת יותר לניצן
שטען שזו גזענות לטעון טיעונים של מחלות ו\או עלייה בפשיעה.

הבעייה לא האם לגרש או לא

לגרש את מי שנכנס לישראל שלא כחוק ממצרים בחזרה למצרים, וכל עוד הוא לא מגורש לפעול לכליאתו כחוק, שכאמור לא מנוגד לשום אמנה בינ"ל (לא כזו שישראל חתומה עליה, ואף לא כזו שישראל אינה חתומה עליה!).

המצב הקיים הינו אבסורדי, ואני מאחל לכל מי שמגן בחירוף נפש על ה"זכות" הלא קיימת של אותם אנשים לחיות כאנשים חופשיים לחלוטין ואף לעבוד במדינת ישראל, שריכוזי האוכלוסיה הללו (שלדידו אינם מהווים לא מטרד בריאותי ולא סכנה לעלייה במפלס הפשע) - פשוט יתכבדו וישבו בכניסה לביתו הוא.
הבעייה לא האם לגרש או לא
אלא שנאת הזרים והגזענות ששורצת בארץ.
ולקרוא לקבוצת אנשים "מטרד בריאותי".
ואני מסכים איתך שיש לטפל בבעיה בצפיפות בעוני ובפשיעה שבדרום תל אביב, גם אם ללא סימון כל מי ששחור בתור חולה ופושע.

droriko

New member
למה אין "שנאת זרים" כלפי הפיליפינים או ההודים

הבעייה לא האם לגרש או לא
אלא שנאת הזרים והגזענות ששורצת בארץ.
ולקרוא לקבוצת אנשים "מטרד בריאותי".
ואני מסכים איתך שיש לטפל בבעיה בצפיפות בעוני ובפשיעה שבדרום תל אביב, גם אם ללא סימון כל מי ששחור בתור חולה ופושע.
למה אין "שנאת זרים" כלפי הפיליפינים או ההודים

והתת שרשור התחיל בגלל תגובה

של "לא רוצה לראות פרצופים זרים".
אגב דברתי עם מישהי שגרה שם כמה שנים בגפה והיא לא נתקלה באלימות כלפיה.

droriko

New member
אז היא לא נתקלה(בינתיים)

אז היא לא נתקלה(בינתיים)
אבל הרבה אחרים כן, ואם תושבי השכונה היו יוצאים בערבים רף האלימות היה אפילו יותר גבוה. אתה היית מוכן לבוא לבקר את ידידה שלך ב-12 בלילה?(ה במידה והיא באמת גרה בתוך נווה שאנן ולא על הגבול)

wapy

New member
טוב שהתת שרשור הזה נפתח - הדיאלוג היה לעניין

טוב שהתת שרשור הזה נפתח - הדיאלוג היה לעניין
מקבלי ההחלטות ובראשם שר הפנים צריך לפתור את הבעיה

droriko

New member
אגב יעל

המצב לא קשור לזה שהם זרים
אלא לזה שהמדינה זורקת אותם שם ברחוב, לא נותנת להם לעבוד, ומקשה על כל מי שמנסה לעזור להם.
אם היתה תוכנית לאומית לבדוק את האנשים שמגיעים ולתת להם אשרות עבודה לכמה שנים במקום להביא עובדים זרים בקבלנות, הייתם רואים שהמצב משתפר פלאים ואחוזי הפשע אצלם נמוכים.
אגב יעל
מה דעתך על הסודנים/אריתאים שנמצאים "בין הגדרות", כלומר עברו גדר אחת אבל נחסמו על ידי גדר הביטחון החדשה ודורשים להיכנס(וזוכים ללגיטימציה של השמאל) האם לדעתך צריך להכניס אותם?

cwen

New member
אין לי דעה בנושא הזה. זו בעיה רצינית.

אגב יעל
מה דעתך על הסודנים/אריתאים שנמצאים "בין הגדרות", כלומר עברו גדר אחת אבל נחסמו על ידי גדר הביטחון החדשה ודורשים להיכנס(וזוכים ללגיטימציה של השמאל) האם לדעתך צריך להכניס אותם?
אין לי דעה בנושא הזה. זו בעיה רצינית.
זה מרושע, אבל זה הדבר היחיד שיכול לגרום לבדואים להפסיק לזרוק אותם לכיוון ישראל.

אני לא חושבת שצריך לתת להם להכנס, אבל כן לספק להם מזון ושתיה כמה שאפשר.

droriko

New member
אגב האג'נדות שאתה מנסה להחדיר לכאן

תגובה גזענית ומגעילה!
ביקשת ממני דוגמא להתנחלות עם קירבה לכפר סבא שהתדירות של הקוים היא גרועה ונתתי לך,אבל היה לך יותר נוח שזה יעלם בעמוד השני או השלישי.

התדירות היא מעולה

ביקשת ממני דוגמא להתנחלות עם קירבה לכפר סבא שהתדירות של הקוים היא גרועה ונתתי לך,אבל היה לך יותר נוח שזה יעלם בעמוד השני או השלישי.
התדירות היא מעולה
גינות שומרון לכפר סבא אוטובוס כל שעה מהבוקר עד הלילה, הלוואי על ישובים דומים בתוך הקו הירוק!

wapy

New member
רכבת מהירה לי-ם,כשאני ממהר וחושש מפקקים

היה עומס חריג על 405 ו480 בשבוע האחרון
רכבת מהירה לי-ם,כשאני ממהר וחושש מפקקים

רכבת מהירה לי-ם זה הפיתרון.

תושבי מודיעין נהנים כבר היום מרכבת ישירה מהירה מתל אביב.

כאשר אני ממהר - וחושש מפקקים - אני נוסע מירושלים דרך 443 למודיעין
ומשם לוקח רכבת לתל אביב

עידן 8888

New member
אני נסעתי בקו 480 לפני שבוע

קו 480
מישהו יודע מה קורה לאחרונה לקו-480 שנוסע לירושלים ?
בפעמיים מתוך השלוש שנסעתי השבוע הצטבר תור של למעלה מ-100 איש בארלוזורוב והאוטובוסים פשוט לא הגיעו
והיה כמות גדולה מאד של אנשים בהשוואה ליום רגיל

ודווקא לא היו חרדים או דתיים

אני חייב לומר שתיגברו מאד את האוטובוסים של ה 480 לכיוון ירושלים אבל בחזרה גם היה עומס על ה 480 שאיתו חזרתי אך דווקא על ה 405 היה לשמחתי הרבה פחות עומס

לי אישית הרבה יותר נוח לנסוע לירושלים דרך רכבת מרכז

אני גר בגבעתיים בסמוך לרחוב כצנסלון ו 55 עובר סמוך מאד לבית שלי אז זה כמה דקות נסיעה לרכבת מרכז

הייתי שמח אם אנשים היו עולים עליו ולא על ה 405

wapy

New member
התיגבור של 480 אולי הייתה בשעות העומס

והיה כמות גדולה מאד של אנשים בהשוואה ליום רגיל

ודווקא לא היו חרדים או דתיים

אני חייב לומר שתיגברו מאד את האוטובוסים של ה 480 לכיוון ירושלים אבל בחזרה גם היה עומס על ה 480 שאיתו חזרתי אך דווקא על ה 405 היה לשמחתי הרבה פחות עומס

לי אישית הרבה יותר נוח לנסוע לירושלים דרך רכבת מרכז

אני גר בגבעתיים בסמוך לרחוב כצנסלון ו 55 עובר סמוך מאד לבית שלי אז זה כמה דקות נסיעה לרכבת מרכז

הייתי שמח אם אנשים היו עולים עליו ולא על ה 405
התיגבור של 480 אולי הייתה בשעות העומס
אבל בשעות הלילה כנראה האוטובוסים יוצאים בשעות קבועות בלי קשר לכמות הנוסעים - אולי כאן צצה לי הבעיה

מצב
הנושא נעול.
למעלה