קו סיום

ronensad

New member
קו סיום

אהלן אחרי קריאה איו סופית של כל דפי הפורום נשארתי עם שני הדגמים הבאים ואין לי מושג איזה מהם מתאים לי יותר. המחשב מיועד לשימוש של OFFICE ,אינטרנט וסרטים כך שלא מצאתי סיבה להשקיע יותר (למרות שיש לי תקציב גבוהה יותר, כנראה שאקנה תיק מהודר...) בנוסף יש לי שאלה בדגם של DELL יש יציאה video 15-hole connector???? האם ניתן לחבר אותו לTV? *********הדגם הראשון של LG************ מעבד : Dothan, 360 Intel® Celeron® M Processor, 1Mb cache, 1.4GHz זכרון פנימי : 512MB DDR ניתן להרחבה עד 2048MB במהירות 333 DDR מסך : "15 ACTIV MATRIX LCD TFT 1024X768 XGA דיסק קשיח : 40GB כרטיס גרפי : Intel 855GME with Dynamic Video Memory Technology (DVMT), 64Mb כרטיס קול : DIGITAL OUTPUT 3D STEREO SOUND מודם\פקס פנימי : V.92 56K KBPS כרטיס רשת אלחוטי WLAN תומך בפרוטוקול 802.11b/g כרטיס רשת מובנה : 10/100 ETHERNET LAN כונן צורב DVD: SUPER MULTI התומך בכל שיטות הצריבה הקיימות חריץ PCMCIA לחיבור אביזרי תקשורת ( החריץ סגור בפנל דמי ). משקל : 2.6 ק"ג בלבד כולל סוללה וכוננים יציאות RJ-45, RJ-11, VGA, ,Fire Wire, USB 2.0 x 3, PARALLEL כניסה לזיכרונות פלאש מסוגים: Memory Stick, MS PRO, MMC, SD סוללה : LI-ION 6-cell מערכת הפעלה: WIN XP HOME אחריות : שנה בינלאומית דגם: LS50-A64E הדגם השני DELL Inspiron 2200 celeron Intel® Celeron® M 1.4GHz Processor with 1MB L2 cache and 400MHz front side bus XGA 15" active-matrix Display, XGA. Integrated Intel® Media Accelerator 910 Graphics. DDR 512MB Memory 333MHz, Maximum 1.28GB Disk 40GB 5400rpm CD-RW/DVD Combo Drive Wireless 1350 802.11b/g Internal Modem 56K Network Card 10/100 I/O ports: video 15-hole connector, audio microphone-in-jack, stereo headphones/speakers jack, 3 USB 2.0 compliant connectors, modem RJ-11, ethernet RJ-45 Touch Pad 8-cell, 65WHr "Smart" LI-ION Battery (Up to 4:08 hours operating time) Audio – AC97 (Soft Audio); integrated stereo speakers Weight 2.9Kg One year warranty

Jan22

New member
תראה ...

הצרכים שלך די מינימליים והדגמים יענו על דרישות גלישה/אופיס/ /סרטים(ברמה סבירה) אבל אם רפרפת בדפי הפורום מספיק אני מניח שהבנת שCELERON לא מומלץ לניידים ,המעבד חלש ובמידה ותרצה יותר מהנייד בעתיד לא תקבל זאת . אני מניח שמחירי הניידים הנ'ל הם בסביבות ה4500 ,תוסיף עוד כמה מאות שקלים ותקנה נייד עם PENTIUM M שלא תצטער עליו ,כי על הסלרון אתה תצטער .

ronensad

New member
תודה על התגובה

אבל אני משוכנע שהשימוש שלי בעתיד לא יהיה שונה. לא משחקים ולא גראפיקה כך שאני לא מוצא סיבה לקנות מחשב שהוא לא סלרון, למה אתה חושב שאני אצטער על קנייה של סלרון????? מבין שני הדגמים האלו על מה אתה ממליץ???

משהו מוזר לגבי ה-DELL

אני לא מוצא אזכור לכרטיס מסך שלו בשום מקום מלבד בישראל. איזה כרטיס מסך באמת יש שם? למיטב ידיעתי אין שום כרטיס GMA910 כמו שמצויין במפרט.

ronensad

New member
רק בישראל.....

כן גם אני לא מצאתי וחוץ מזה איזה מבין השניים אתה ממליץ?

Jan22

New member
תראה ...

אתה רוצה סלרון בבקשה ,ההבדל הדי מהותי הוא בצורב שב-דל הוא צורב DVD ובLG הוא צורב CDRW בלבד ,בכל מקרה הייתי הולך על ה-דל מסיבה פשוטה שהניידים שלהם כבר שנים ברמות הגבוהות בעוד שLG חדשים בעולם הניידים .

senseBOP

New member
אני תומך בדעה

למרות שLG ידועים בעיצובים הטובים שלהם, וברמת המוצרים שלהם, בתחום הניידים הם עדיין חדשים, ולכן עדיף ללכת על Dell. מעבר לכך, אני ממליץ לך בחום לא (
)ללכת על סלרון. זה ממש, אבל ממש, לא שווה את החיסכון בכסף. לא משנה כמה אתה בטוח שהדרישות שלך לא יישתנו בעתיד, עדיף Pentium M. אפילו פעולות בסיסיות כמו פתיחת מסמך וורד, או פתיחת סרט בנגן המדיה, ייארכו יותר זמן על מעבד סלרון. זה כמו לקחת שני תלמידים מ-5 יחידות מתמטיקה ולתת לפתור בעיה מתמטית תוך כדי קפיצה במקום, רק כשאחד מהם מחונן, והשני לא. שניהם יפתרו את הבעיה במהירות, אבל המחונן יסיים אותה מבלי לאבד את קצב הפקיצות. בקיצור, אין היום באמת הצדקה להישארותם של מעבדי הסלרון בשוק. הם מצדיקים קייומם רק לאנשים שנוגעים במחשב אחת לשנה, כשכל מה שהם עושים זה לשחק סוליטר.

Jan22

New member
תראה ...

אתה רוצה סלרון בבקשה ,ההבדל הדי מהותי הוא בצורב שב-דל הוא צורב DVD ובLG הוא צורב CDRW בלבד ,בכל מקרה הייתי הולך על ה-דל מסיבה פשוטה שהניידים שלהם כבר שנים ברמות הגבוהות בעוד שLG חדשים בעולם הניידים .

ronensad

New member
זאת טעות בLG יש צורב DVD וחוץ מזה

שאלתי גם על החיבור video 15-hole connector שאין לי מושג מהו והאם ניתן לחבר את המחשב ישירות לTV

למעלה