קו טלפון flat rate בארה"ב$13.5/חודש

doronf65

New member
מנהל
קו טלפון flat rate בארה"ב$13.5/חודש

אני עובד עם קו טלפון ביתי של packet8. מדובר בקו טלפון רגיל, אבל הוא לא מגיע מהשקע שבקיר, אלא מתלבש על קו האינטרנט המהיר שיש לכולנו בבית (אני מקווה בשבילכם
). אני משלם $20 לחודש, עבור שיחות חופשי בכל ארה"ב, מה שנקרא flat rate. לי עלה כ- $100 להתחבר אליהם - תשלום ראשוני. העסק משתלם מאוד, בכל חברת טלפונים מסורתית לא תמצאו דיל כזה בפחות מ- $40-50. אני עזבתי את SBC לחלוטין. איכות הקו מעולה, הקול חזק יותר מבטלפון "רגיל". אפשר גם לשמור על המספר הישן שיש לכם. קיבלתי הצעה מהם: אם אני כמנוי מפנה אליהם, המנוי ששלחתי אותו פטור מכל ההשקעה הראשונית (יוצא כ- $112), ומשלם $13.5 בחודש. דיל מעולה, אני מרגיש עכשו "פראייר"
, כי אני שילמתי את ההשקעה הראשונית (בזמנו היה איזה $80). מי שמעוניין, שיגיד... אתם מוזמנים לשאול שאלות. זה פשוט דיל טוב. למען הגילוי הנאות, אני מקבל כ- $5 על ההפניה. דורון

galgal0ne

New member
../images/Emo35.gifonly 5 bucks for each referal

My company (also VoIP) gives customers 50 bucks for each cstomer they refer, and the person refered also gets free service or something

HoustonTx

New member
את עובדת בVONAGE??

במידה וכן האם ללקוח(לי) יש אפשרות לשדרג את הFIRMWARE של הראוטר לבד?? ומכיוון ששאלה זו חורגת מתחומו הסטנדרטי של הפורום - אשמח אם תעני במסר תודה

doronf65

New member
מנהל
Hi galgal

maybe I will upgrade if you have a better offer
does your company have a better deal?​

doronf65

New member
מנהל
אז שלי קמצנים../images/Emo13.gif

תראי, זה בכלל לא האישיו. אני לא כותב את זה על מנת להרוויח את ה- $5 שלהם. זה פשוט דיל טוב וחשבתי לשתף חברים. ואגב בדקתי באתר של vonage, הם יותר יקרים. הדיל שאני מציע (unlimited calls in the us and canada) עולה אצל vonage כ- $24, בעוד המחיר הרגיל ב- packet8 הוא $20, והמבצע העכשווי עולה $13 לחודש, בנוסף, במבצע הם פוטרים אותך מההשקעה הראשונית של מודם, דמי חיבור וכו', ששווה $112.

אמושיק

New member
משהו מכיר את EconoSteram Phone?

חברה שויצרית, שאם אני מבינה נכון גם הם נותנים מעין מודם שמתחבר לראוטר ומבתע שיחות VOIP. איתם שיחות מאר"ב לישראל עולות 17אגורות (יורד מחשבון הבנק בארץ). ניתן לקחת את המכשיר בנסיעות ולשמור על מספר הטלפון. דרך אגב, מניסיונכם, איזה חשבון גבוהה יותר - שיחות פנים בארה"ב או שיחות לישראל (סבא/סבתא, חברים, וכו)?

doronf65

New member
מנהל
מנסיוני,

השיחות לארץ עולות לנו $10 לחודש. כמובן שצריך לדעת באיזה אופן טכני צריך לעשות זאת על מנת שהעלות תהיה באמת זו. הסלולרי עולה $90 לחודש (לזוג), הקווי עוד $20, לכן ברור שלארץ הרבה יותר זול.

galgal0ne

New member
you're right

Vonage doesn't offer a better deal, and really, i was just teasing you
I was tlakign to a SMB cusomter a few days ago, said that packet 8 employeees went on a convension, and there was no one there for support
(i don't deal with regular Vonage only the Biz side)​

doronf65

New member
מנהל
אז גם לי יש תיקון

עכשו אני רואה שהייתי קצת פזיז בקריאה שלי אתמול, כי זה קצת שונה ממה שכתבתי: הם נותנים לי $25 (ולא 25% כמו שחשבתי אתמול, שזה 5$), ולכם הם נותנים 500 דקות (ולא unlimited). סורי על האי-דיוק. בכל מקרה, זה עדיין דיל מצויין. זה מה שהם כתבו לי במייל:
In addition to introducing your friends to Packet8 and helping them save on their phone bill, you will be rewarded with a $25 service credit for each referral who remains a Packet8 subscriber for at least 60 days. The Freedom Choice Plan for New Subscribers For $13.95 a month, new Packet8 subscribers receive 500 anytime minutes on calls throughout the US and Canada along with: Free equipment ($59.95 value) Free activation ($29.95 value) Free shipping ($12.95 value) Free 3 months of Virtual Number(s) service along with free activation ($4.95 per month value + $9.95 value) Unlimited anytime/anywhere calling between Packet8 subscribers​

HoustonTx

New member
OK

הם לא כל כך שונים מVONAGE אני משלם רק14.95 ל500 דקות ( למען האמת הם מלבישים איזה מס כלשהו וזה יוצא כ 16.70) ואם אני מביא הפניה - אני מקבל כ50$ קרדיט וההפניה גם מקבלים זמן חינם ראו למטה בכל אופן עד היום החשבון הכי יקר שלי יצא כ28$ עם הרבה מאוד זמן לארץ מה שפעם הייתי משלם לחודש עבור שיחות לוקאליות בלבד המלצתי - לכל מי שיש אינטרנט מהיר ( בעיקר כבלים) אין שום סיבה להישאר כבול לSBC או AT&T וחבריהם- איכות השיחה בדרך כלל יותר טובה בVOIP יותר זול והטלפון יכול ללכת איתך לכל מקום בו יש אינטרנט מהיר ( גם שחוזרים לארץ) הדבר היחידי הייתי ממליץ למי שמתחבר שיוציא עוד 30$ ויקנה גם UPS( אל-פסק לא חברת המשלוחים) כמו כן לא לשכוח להפעיל את הE911 מאוד חשוב!!! .
How It works Tell your friends and relatives about Vonage. You'll save money and they will too. Every person you refer gets a credit for a FREE month of service* when they sign up as a new customer on the Vonage website. The amount of credit depends on which plan they choose (see the chart at right for details). The credit will appear for your friend's second month of service. You will receive a credit for 2 FREE Months** (up to $50) based on the plan your friend chooses. The credit will appear in your account automatically after your friend signs up. The credit will be applied toward your future monthly bills. Track All of Your Referrals Online How do you keep track of 500 referrals? Or just 10? With our Refer-A-Friend tracking system, you'll always know where you stand. From your web account you can effortlessly add more referrals, see who signed up, and see how much money you have been credited. Manage Your Referrals Refer-A-Friend Credit Chart (Based on the plan your friend chooses) Residential Plans Friend's Credit Your Credit Residential Unlimited Plan $24.99 $49.98 Basic 500 Plan $14.99 $29.98 Small Business Plans Friend's Credit Your Credit Small Business Unlimited Plan $49.99 $50.00 Small Business Basic Plan $39.99 $50.00 "Friend's Credit" = Your friend's credit, applied in second month. "Your Credit" = Your credit, applied immediately.​

bostl

New member
Another option

We used Vonage and now we use this company: http://broadvoice.com You'd pay a flat rate of 25$ + tax for USA/Canada, Israel and ~32 countries. Calling an Israeli cell will cost additional min. rate.

doronf65

New member
מנהל
בדקתי, נראה דומה לתכנית שלי

אצלי זה לא כולל את השיחות לישראל, אבל עולה לי $5 פחות. את הסכום הזה אני משלם לכרטיס דיבור. יוצא לי אותו דבר. סה"כ בגדול - כל החברות דומות. העניין הוא שכרגע החברה שלי מציעה דיל משתלם, ושווה עכשו לעלות על הגל.

luckydude

Active member
נתקלתי בחברה מעניינת

קוראים לה Sunrocket ויש לה ים עצום של המלצות חיוביות מאוד ממשתמשים ב dslreports.com, יותר מכל חברה אחרת. מה שנחמד אצלם זה שאין עלויות התחברות או חוזה והכל כלול במחיר (מיסים וfees) והם מבטיחים הכל בלי שטויות ו gotch'as עוד דבר נחמד זה שהם נותנים שני מספרים נפרדים לכל חשבון עם תא קולי נפרד לשני המספרים. אני כרגע עם לינגו כבר 9 חודשים, הם בסדר אבל לא משהו. שתגמר השנה איתם אני חושב על לעבור לsunrocket

modiin18

New member
אני מתקשר לארץ עם UNIONTELECARD

זה בחלק מהמקומות מגיע לרמות של 1.8 סנט לדקה והכי יקר ששילמתי זה 2.5 סנט לדקה, יש להם פטרונות כך שלא תצטרכו להקליד את המספר שלהם ולא את הקוד האישי כול פעם אלה רק ללחוץ סולמית ועוד מספר או שניים וישר לחייג(אני לא מתשמש בזה כי אני מתקשר מהמעונות)

doronf65

New member
מנהל
התבלבלת, זה לא נושא השרשור.

אנחנו מדברים פה על עלות קו טלפון קווי בתוך ארה"ב. אבל גם אני משתמש עבור הארץ ב- unitelecard. אני קונה אצלם purple, זה עולה לי 2.5 סנט אחרי התיכמונים שלהם עם האותיות הקטנות. עדיין אני צריך להקליד כל שיחה את כל הקוד, וקוד חדש כל פעם שמחליף כרטיס. איך אתה מגיע איתם ל- 1.8 וקוד קבוע? תן את הטיפ

למעלה